Podkategoria: Przedszkola

« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »
 • Przedszkole Warszawa »

  Promocja na portalu Przedszkola Warszawy jest bardzo korzystna dla właścicieli i dyrektorów przedszkoli w Warszawie. Przede wszystkim jest to jedyny portal ze wszystkimi przedszkolami, żłobkami, punktami przedszkolnymi w Warszawie. Dotychczas rodzice ubolewali nad brakiem tak dobrej, kompletnej i łatwej w obsłudze wyszukiwarki przedszkoli. Będzie można tu znaleźć i porównać oferty różnych przedszkoli Warszawy. Wyszukiwarka skupia się na Warszawie i to dla naszego miasta tworzymy pełną bazę, a jakiej jeszcze nie ma. Każde warszawskie przedszkole ma możliwość promocji na portalu. Reklama w prasie i tv jest bardzo droga. Promocja ma naszym portalu jest finansowo bardzo korzystna, a co najważniejsze, skuteczna.

  Data dodania: 24 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne przedszkole Poznań »

  Zapraszamy Państwa do zaznajomienia się z rozwiązaniami niepublicznego przedszkola językowo- artystycznego Lisek Urwisek. Jesteśmy obecni na rynku od jakiegoś już czasu, więc śmiało możemy zaznaczyć, że za nami przemawia najlepsza praktyka i dbanie o dobro naszych przedszkolaków. Nad naszą placówką piecze sprawuje Kuratorium Oświaty w Poznaniu, a ciekawy program edukacyjny zawiera odgórne zarządzenia, ale również obowiązujące wytyczne praktyków ze sfery edukacji i psychologii wieku przedszkolnego. dzięki takiemu wkładowi w prowadzenie przedszkola, jesteśmy w stanie Państwa dzieciom zapewnić wiele lekcji, ciekawe zabawy, a co najważniejsze doświadczoną kadrę nauczycielską. Nieustannie doszkalamy się, a także rozwijamy przedszkole Lisek Urwisek, chcemy, by wiedzieli Państwo, że nasze przedszkole to godne polecenia przedszkole niepubliczne w Swarzędzu.

  Data dodania: 17 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Krainamarzen.net »

  Powstaliśmy z myślą o dzieciach a także ich rodzicach. Stworzyliśmy przedszkole przyjazne maluchom, które jednocześnie odpowiada pod każdym względem rodzicom. Przedszkole zlokalizowane jest w pięknej i bezpiecznej okolicy Żoliborza. Nasze sale są przestronne i kolorowe. Grupy dzieci są małe, tak by opiekunowie mogli skupić uwagę na każdym dziecku. Prowadzimy podstawowe zajęcia edukacyjno – wychowawcze oraz zajęcia dodatkowe.

  Data dodania: 20 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne przedszkole Słoneczko »

  Witamy bardzo gorąco na stronie internetowej naszych przedszkolnych placówek. Działamy na rynku od 1998, a w tym czasie rozwinęliśmy sieć do 3 niezależnie działających przedszkolnych oddziałów. Jesteśmy pewni, że nasza bogata oferta spotka się z zainteresowaniem wielu rodziców. Wartości, które przyświecają nam w opiece nad dziećmi to szacunek, rozwój i wzajemna akceptacja.

  Data dodania: 10 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Warszawa Włochy »

  Wszystkich warszawiaków, którzy szukają w tym momencie bezpiecznej przystani dla swojego dziecka - od 1 do 6 lat, chcielibyśmy zaprosić do odwiedzenia jednego z naszych ośrodków. MiniPrzedszkolak posiada dwie placówki, jedna w podwarszawskim Józefowie, druga zaś we Włochach, spełniają one wszelkie normy, o to proszę się nie martwić. W naszych przedszkolach spory nacisk kładziemy na nauczanie języków obcych oraz kreatywnego myślenia.

  Data dodania: 05 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Zebra - http://przedszkole-zebra.pl »

  W ramach oferty naszych przedszkoli działających od wielu lat w Raszynie oraz Piasecznie zapewniamy zajęcia prowadzone jednocześnie w języku angielskim oraz polskim. Stała opieka nad grupą dzieci ze strony dwóch wychowawczyń polsko i anglojęzyczną pozwala na płynne i przyjazne przyswajanie języka obcego z wykorzystaniem metody immersji. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony firmowej i do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

  Data dodania: 03 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkola anglojęzyczne Warszawa »

  Podana niżej strona internetowa zapoznaje użytkowników sieci z ofertą dwujęzycznego przedszkola Kidzcorner. Kidzcorner realizuje program, dostosowany do potrzeb dwuletniego dziecka, stwarzając środowisko, w którym czuje się bezpieczne i szczęśliwe. Przedszkole te posiada kadrę doskonale wyszkolonych i wykwalifikowanych pedagogów i nauczycieli dzięki czemu każde dziecko czuje się tutaj bezpieczne i zadowolone.

  Data dodania: 13 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kubusiowe Przedszkole Jasło »

  Przedszkole czynne jest od godziny 6.30 do 17.00. Zapewniamy profesjonalną opiekę nad dziećmi przez cały rok za wyjątkiem sobót i dni ustawowo wolnych. Dzieci spożywają w przedszkolu 3 posiłki dziennie, które przygotowywane są zgodnie z wymaganiami dietetycznymi małego dziecka: śniadanie, obiad, podwieczorek. Dodatkowo w ciągu dnia przedszkolaki mają dostępne przekąski takie jak: owoce, jogurty, soki.

  Data dodania: 17 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sala zabaw Kraków »

  Jeżeli jesteś rodzicem, który szuka przedszkola w Krakowie, zajrzyj na stronę Przedszkola Fantazja. Tak naprawdę nie znajduje się ono w Krakowie, a w Zabierzowie, ale mówimy o nieodległej okolicy. Spokojna okolica, komfortowe warunki, nowoczesne rozwiązania, profesjonalne przedszkolanki, szeroki i nowoczesny plan nauczania, a do tego metoda edukacji o nazwie Montessori - wszystko to sprawia, że Fantazja to niezwykłe przedszkole.

  Data dodania: 22 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • RadosnaPlaneta.com - przedszkole integracyjne Bielany »

  Nasze warszawskie przedszkole Radosna Planeta jest miejscem, w jakim Państwa dzieci mogą otrzymać profesjonalną naukę oraz najlepszą opiekę. Nasi nauczyciele to doświadczeni oraz niezwykle kreatywni pedagodzy, jacy posiadają wysokie kwalifikacje, cechuje ich zaangażowanie oraz pasja nauczania. W naszym programie nauczania wykorzystujemy sprawdzone oraz innowacyjne metody. Zapraszamy na nasza stronę www.

  Data dodania: 20 05 2015 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »

Przedszkola - nowa strona:

Adres: