Podkategoria: Obozy językowe

 • Rosyjski Wrocław »

  Zapraszamy do Centrum Rosyjskiego we Wrocławiu wszystkich zainteresowanych profesjonalną i skuteczną nauką języka rosyjskiego. Organizujemy kursy biznesowe, standardowe, dla maturzystów, seniorów i wiele więcej. Oferujemy również profesjonalne usługi tłumaczenia z języka rosyjskiego na j. polski i z polskiego na rosyjski – przekłady pisemne i ustne, w tym biznesowe, przysięgłe oraz specjalistyczne. Ponadto, zorganizujemy wycieczkę z rosyjskojęzycznym przewodnikiem po Wrocławiu.

  Data dodania: 08 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Angielski na dziś »

  Oferujemy nowoczesną, innowacyjna metodę nauki języka angielskiego. Nasza metoda to pewność siebie w komunikowaniu i szybkość w przyswajaniu nowego słownictwa. Osiągamy to dzięki konwersatoriom oraz zajęciom z native speakerami – żywy kontakt z językiem powoduje, że posługiwanie się nim wchodzi kursantom w krew i staje się naturalne. Zapraszamy do nauki wedle metody SpeakUp.

  Data dodania: 09 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Pruszków - benedu.pl »

  Benedu to szkoła językowa Pruszków. Oferuje kursy z języka angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego i polskiego. Zatrudnia lektorów polskojęzycznych i native speakerów. Usługi te są skierowane do dzieci w wieku 3-6 lat, 7-12 lat, młodzieży od 13 lat, dorosłych i firm. Tu zainteresowani mogą podjąć naukę w przyjaznej atmosferze, w towarzystwie doświadczonych nauczycieli. Dla zabieganych, ale chętnych rozpocząć naukę języka obcego, szkoła oferuje e-learning.

  Data dodania: 04 09 2018 · szczegóły wpisu »

Obozy językowe - nowa strona:

Adres: