Podkategoria: Szkoły wyższe

« poprzednia strona · 4
 • Lingwistyczna Szkoła Wyższa w Warszawie »

  Lingwistyczna Szkoła Wyższa w Warszawie, studia I stopnia stacjonarne, zaoczne, studia podyplomowe. Specjalizujemy się w anglistyce, rusycystce i germanistyce. Oferujemy specjalności: translatoryczna, nauczycielska, nauczycielska wczesnoszkolna, lingwistyka multimedialna. Studia podyplomowe: studia kwalifikacyjne dla nauczycieli oraz translatoryczna dla tłumaczy przysięgłych. Zapraszamy.

  Data dodania: 17 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne studia medyczne w Białymstoku - wsmed.edu.pl »

  Marzysz o zdobyciu wykształcenia w zakresie ratownictwa medycznego, czy biotechnologii? Nie mogłeś zatem lepiej trafić, bowiem Wyższa Szkoła Medyczna w Białymstoku jest w stanie Ci to zagwarantować, jak również znacznie więcej. Szczegóły na temat oferty edukacyjnej znajdziesz na naszej stronie internetowej www.wsmed.edu.pl.

  Data dodania: 12 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Leona Koźmińskiego Warszawa »

  Poszukujesz miejsca gdzie możesz znacznie poszerzyć swoją wiedzę? Zdobyć nowe umiejętności lub tytuł magistra? Świetnie się składa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Znajdziecie u nas między innymi studia magisterskie, doktoranckie oraz licencjackie. Więcej informacji o uczelni i kierunkach znajdziecie na stronie internetowej. Zapraszamy!

  Data dodania: 12 08 2019 · szczegóły wpisu »
 • Studiawanglii.pl »

  Ze studiowaniem w UK wiąże się wiele zawiłości, począwszy już od samego procesu rekrutacji. Aby prawidłowo wypełnić wszystkie dokumenty i dopilnować ustalonych terminów, warto skorzystać z bezpłatnej pomocy serwisu studiawanglii. pl. Portal ten oferuje wsparcie na wszystkich etapach aplikacji, a także udostępnia czytelnikom liczne informacje dotyczące studiów w Wielkiej Brytanii. W ten sposób kandydaci poznać mogą sposoby na uzyskanie pożyczki na studia w Anglii, znalezienie lokum, podjęcie pracy czy lepszą aklimatyzację w UK.

  Data dodania: 30 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Studia medyczne »

  Nasza szkoła wyższa zachęcamy wszystkie osoby chcące zdobyć cenne wykształcenie do kontaktu. Interesuje Was dietetyka albo pielęgniarstwo? My prowadzimy takie kierunki studiów. Mamy również kosmetologię i informatykę. Nasza uczelnia wumed jest najlepsza, dlatego korzystając z naszej wiedzy zdobędziecie lepszą pracę w przyszłości. Sprawdźcie naszą uczelnię już dzisiaj.

  Data dodania: 08 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Rekrutacja na studia Włocławek - ksw.wloclawek.pl »

  Szeroką ofertę studiów licencjackich, magisterskich oraz podyplomowych możesz znaleźć już teraz w Kujawskiej Szkole Wyższej we Włocławku. Jeżeli chcesz dołączyć do grona naszych studentów i rozpocząć naukę w jednej z najlepszych niepublicznych uczelni w województwie kujawsko-pomorskim, to już teraz odwiedź naszą stronę i sprawdź szczegóły rekrutacji.

  Data dodania: 20 10 2021 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4

Szkoły wyższe - nowa strona:

Adres: