Podkategoria: Szkoły wyższe

« poprzednia strona · 3
 • Napiszę Ci Pracę - pomoc dla studentów »

  Pisanie pracy magisterskiej nie należy do prostych. Musimy zaprojektować konspekt, bibliografię, nagromadzić materiały, przystąpić do pisania. Kto ma współcześnie na to czas? Jeśli chcesz powierzyć do innym, spojrzyj na lokalną stronę www! Gwarantujemy wykształcenie doktorskie własnej kadry a także kilkuletnie przeżycie w pisaniu prac. Tworzymy prace z kilkudziesięciu wątków, dzięki czemu bez mała; dowolny użytkownik znajdzie u nas propozycje dla siebie. Płatność dokonujemy w ratach, dzięki czemu jesteśmy sprężyści dla interesanta.

  Data dodania: 23 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • WMSB - Wyższa Międzynarodowa Szkoła Biznesu »

  Uczelnia ekonomiczna w Warszawie oferuje studia licencjackie i podyplomowe, które dopasowują się do obecnych wymagań rynku pracy. W ofercie dydaktycznej znajdziecie kierunki takie jak: zarządzanie projektami, strategie i techniki sprzedaży, marketing internetowy, podatki w przedsiębiorstwie, mikroprzedsiębiorczość, menedżer projektu i wiele innych. Pełną ofertę uczelni wyższej znajdziecie na stronie internetowej WMSB.

  Data dodania: 11 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnie »

  Szukasz dla siebie dobrej uczelni, ale nie wiesz, jaka będzie najlepsza? W takim przypadku zachęcamy już teraz do skorzystania z naszego serwisu! To bezpłatny informator dla kandydatów na studia, którzy pragną w jednym miejscu mieć wszystkie dane dotyczące oferty edukacyjnej polskich uczelni publicznych i niepublicznych. Sprawdzisz tu szczegółowe informacje o politechnikach, uniwersytetach, akademiach, szkołach zawodowych. Możesz poznać ich zasady rekrutacji, sprawdzić terminy dni otwartych. Także na stronie czeka ranking uczelni i szkół wyższych. Zapraszamy!

  Data dodania: 15 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnia Kraków »

  Oto strona poświęcona Małopolskiej Wyższej Szkole im. Józefa Dietla, która działa w Krakowie. Studenci mogą kształcić się na różnych atrakcyjnych kierunkach, takich jak np. dziennikarstwo modowe, a także praca socjalna, czy w zakresie social media. Najpopularniejsze kierunki tworzone są zgodnie z oczekiwaniami przyszłych studentów, jak również zapotrzebowaniem rynku pracy. Szczegółowych informacji związanych z procesem edukacji, programem kształcenia, rekrutacją czy aktualnościami należy szukać na tej stronie internetowej.

  Data dodania: 15 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe »

  Dzięki studiom na Wyższej Szkole Logistycznej, dasz się zauważyć przyszłym pracodawcom. Od ponad 11 lat budujemy silą markę, która doskonale odnajduje się na rynku uczelni wyższych oraz rynku pracy. Dla naszych studentów stworzyliśmy sprawny i prestiżowy system praktyk i staży. Współpracujemy z takimi firmami jak DHL, Raben, Promag i wiele innych. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szczecin.wspkorczak.eu »

  Oferta naukowa dla przede wszystkim nauczycieli zainteresowanych zrobieniem podyplomówki bądź młodych ludzi, którzy są na etapie szukania uczelni. Zlokalizowana w Szczecinie Wyższa Szkoła Pedagogiczna stawia przede wszystkim na właśnie edukowanie nauczycieli lub kandydatów do tego miana. Stawia na jakość, nie na ilość, przywiązuje dużą wagę do poziomu nauczania.

  Data dodania: 19 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dehagextra.pl »

  Technikum Usług Fryzjerskich DEHAG extra to doskonałe rozwiązanie. Szkoła mieści się w Budynku Wyższej Szkoły Medycznej w Białymstoku. Szkoła posiada doskonałą bazę dydaktyczną do prowadzenia zajęć teoretycznych jak i praktycznych oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną. W ofercie można znaleźć również salonu fryzjerskie, które należą do DEHAG extra, a w których pracują profesjonalni fryzjerzy. Salony działają od poniedziałku do piątku od 8 do 16. Zapraszamy do skorzystania z usług!

  Data dodania: 29 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Lublin.wspkorczak.eu »

  Jeżeli na poważnie myślisz o swojej ścieżce edukacyjnej, a do tego jesteś raczej typem humanisty i pedagoga, lubelska Wyższa Szkoła Pedagogiczna jest bardzo dobrą uczelnią dla właśnie takich osób jak Ty. Nauczamy zarówno młodych kandydatów na nauczycieli i coachów - studia licencjackie bądź magisterskie, ale także każdego roku spora ilość nauczycieli zapisuje się u nas na studia podyplomowe.

  Data dodania: 19 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Katowice.wspkorczak.eu »

  Łącząc praktykę uczelnianą z przygotowaniem do zawodu, WSP w Katowicach przygotowała idealną ofertę dla dotychczasowych i przyszłych studentów kierunków pedagogicznych. Chcąc kształcić dobrych specjalistów w dziedzinie edukacji, oświaty, dydaktyki i pedagogiki, oferujemy zajęcia poszerzające wiedzę naszych studentów, prowadzone przez doświadczoną kadrę z osiągnięciami na polu naukowym i badawczym. Nasi partnerzy to takie firmy jak: CAL, Ecorys, Europe Direct, Polski Instytut Montessori.

  Data dodania: 09 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Warszawa.wspkorczak.eu »

  Odsyłamy wszystkich zainteresowanych szkolnictwem wyższym na bardzo dobrym poziomie do zainteresowania się warszawską WSP, to znaczy Wyższą Szkołą Pedagogiczną. Można nauczyć się od nas tego w jaki sposób wykonywać zawód nauczyciela, można także powiększyć swoje kwalifikacje zawodowe, czyli ukończyć studia podyplomowe. Oprócz tego kursy i szkolenia dla ludzi w każdym wieku.

  Data dodania: 19 12 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3

Szkoły wyższe - nowa strona:

Adres: