Podkategoria: Serwisy naukowe

« poprzednia strona · · następna strona »
 • Nauka angielskiego za darmo »

  Darmowa nauka języka angielskiego, czyli E-angielski.info zaprasza do wzięcia udziału w darmowych kursach językowych prowadzonych online. Kursy są na 5 poziomach zaawansowania. Oprócz tego, na stronie jest masa innych materiałów, jak np słownictwo, gramatyka, opowiadania, itd.

  Data dodania: 27 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Portal historyczny »

  Portal historyczny Historia.vgm.pl to strona na której publikowane są w pełni profesjonalne teksty historyczne, oparte na sprawdzonych źródłach. Strona zbiera wiele przydatnych materiałów z każdej epoki historycznej, by potencjalny internauta mógł je wykorzystać w celach edukacyjnych. Ponadto, w portalu na bieżąco pojawiają się nowe wpisy w kategorii ciekawostki i cytaty.

  Data dodania: 14 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • zadaniazmatmy.pl - matura rozszerzona »

  Szukasz indywidualnego nauczania z matematyki? Zależy ci na najlepszym wyniku z egzaminu dojrzałości? Nie chcesz kuć na pamięć wzorów i regułek? Jeszcze dziś odwiedź nasz serwis poświęcony maturze rozszerzonej z matematyki. Znajdziesz tutaj wszelkie zadania, dzięki którym powtórzysz wszystkie zagadnienia matematyczne, które mogą pojawić się na maturze. Jako typowi praktycy stawiamy na naukę logicznego myślenia. Nasza pomoc jest zupełnie inna, niż ta, którą możesz znaleźć w Internecie lub na zajęciach z korepetytorem. Zapraszamy.

  Data dodania: 10 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • język slangowy - coznaczyslang.pl »

  Umożliwiamy przeniesienie grypsery, slangu do mowy potocznej. Nasza baza zawiera wiele nietypowych, nowoczesnych fraz. Prezentowany serwis to szansa na szybsze zrozumienie komentarzy występujących w sieci. Multimedialny słownik slangu w dużym stopniu tworzą użytkownicy. Umożliwiamy dyskutowanie nad słownictwem, podawanie własnych przykładów użycia. Do słownika slangu macie Państwo bezpłatny dostęp.

  Data dodania: 11 04 2019 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · · następna strona »

Serwisy naukowe - nowa strona:

Adres: