Podkategoria: Kursy i szkolenia

« poprzednia strona · · następna strona »
 • Kurs kelner, kierownik gastronomii Warszawa »

  Marzy Ci się kurs kelner, kierownik gastronomii Warszawa? Chcesz rozwijać się w branży gastronomicznej? Rozwiń swoje umiejętności i zapisz się na szkolenie do H&R System. Poznaj rozwiązania, które są przydatne w pracy kierownika gastronomii i kelnera - zapisz się na kurs kierownik gastronomii w centrum szkolenia kelnerów w mieście Warszawa, woj. mazowieckie. H&R System zaprasza serdecznie do zapoznania się ofertą kursów i szkoleń zamkniętych/otwartych z dziedzin takich jak: szkolenie na trenera kelnerów, kurs kelner, szkolenie na managera restauracji i na inne szkolenia w branży HoReCa.

  Data dodania: 20 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Plcspace.pl - kurs plc siemens »

  Nasza firma przygotowała dla klientów profesjonalny kurs video, który pozwala rozpocząć przygodę z programowaniem PLC. Szkolenie daje szansę na to, aby poznać ogromne możliwości języków LAD i SCL. Nasze materiały szkoleniowe pozwolą Ci w krótkim czasie zgłębić tajniki programowania. Kurs plc siemens nie wymaga od Ciebie posiadania sprzętu, który wykorzystywany jest w branży przemysłowej i obejmuje 30 godzin materiałów video w jakości HD. Wybierając wersję online lub DVD zapłacisz tylko 77 złotych.

  Data dodania: 18 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Naukowo-Technicze SIGMA »

  Biuro Naukowo- Techniczne SIGMA prowadzi specjalistyczne szkolenia dla pracowników branży spożywczej, farmaceutycznej, kosmetycznej i laboratoriów badawczych. Zajmujemy się również projektowaniem procesów termicznych oraz świadczymy profesjonalne usługi eksperckie, które obejmują m.in. analizę dostarczonych wyników badań i testów, instrukcje w sprawie dalszego postępowania oraz stały dostęp do eksperta technicznego. SIGMA daje stuprocentową gwarancję poufności oraz wykonania w terminie zleconych usług.

  Data dodania: 23 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • BHP »

  Firma Aktyw BHP, woj. mazowieckie oferuje profesjonalne kursy i szkolenia z BHP i ppoż. - obsługa firm w ramach umowy, profesjonalne szkolenie p. poż i kompleksowe szkolenie BHP w Warszawie znajdziesz w ofercie firmy o nazwie Aktyw. Skorzystaj z oferty Aktyw BHP - zarezerwuj termin na szkolenie BHP i ppoż.

  Data dodania: 01 04 2020 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · · następna strona »

Kursy i szkolenia - nowa strona:

Adres: