Podkategoria: Certyfikaty

 • Certyfikaty dla firm - top-firma.pl »

  Polecamy bardzo serdecznie stronę internetową www.Top-Firma.pl - wszystkim przedsiębiorcom, którzy szukają w tym momencie interesujących możliwości na pokazanie swoim potencjalnym klientom, że jesteśmy godni zainteresowania. W skrócie - certyfikat TOP Firma to bardzo interesujące rozwiązanie, dzięki któremu można podkreślić wiarygodność swojej firmy, jej profesjonalizm oraz oddanie.

  Data dodania: 27 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Biuletyn informacji publicznej »

  Nasza firma od wielu lat zajmuje się tworzeniem oraz sprzedażą tzw. BIP, czyli Biuletynów Informacji Publicznej. Doświadczenie jakie zebraliśmy podczas dziesiątek wdrożeń biuletynów sprawia, że jesteśmy jedną z bardziej liczących się firm oferujących takie usługi. Kilka lat temu został nałożony obowiązek wdrażania go w urzędach, dlatego wychodzimy na przeciw Państwa potrzebom i oferujemy Biuletyn Informacji Publicznej.

  Data dodania: 10 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Kurs kelner, kierownik gastronomii Warszawa »

  Marzy Ci się kurs kelner, kierownik gastronomii Warszawa? Chcesz rozwijać się w branży gastronomicznej? Rozwiń swoje umiejętności i zapisz się na szkolenie do H&R System. Poznaj rozwiązania, które są przydatne w pracy kierownika gastronomii i kelnera - zapisz się na kurs kierownik gastronomii w centrum szkolenia kelnerów w mieście Warszawa, woj. mazowieckie. H&R System zaprasza serdecznie do zapoznania się ofertą kursów i szkoleń zamkniętych/otwartych z dziedzin takich jak: szkolenie na trenera kelnerów, kurs kelner, szkolenie na managera restauracji i na inne szkolenia w branży HoReCa.

  Data dodania: 20 12 2019 · szczegóły wpisu »

Certyfikaty - nowa strona:

Adres: