Certyfikaty Podkategoria: Certyfikaty

1 · 2 · następna strona »
 • ITEM life&work design »

  Specjalistyczne i systemowe podejście do zwiększana efektywności osobistej w zarządzaniu firmą i ludźmi. Nowatorskie metody pracy wynikające z połączenia 15 lat doświadczeń z najnowszą wiedzą z zakresu fizyki kwantowej, myślenia systemowego, modeli mentalnych, organizacji uczących się, NLP. Coaching, szkolenia, konsultacje.

  Data dodania: 07 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Gost-r »

  Specjalizujemy się w pozyskiwaniu zezwoleń i certyfikatów GOST-R oraz uzyskiwaniem dla firm europejskich partnerów na rynkach krajów byłej Wspólnoty Niepodległych Państw. Firma GW ELAN świadczy usługi badania rynków wschodnich, które obejmuje m.in. odnalezienie konkurencyjnych firm, negocjowanie kontraktów oraz kompleksową obsługę transakcji. Certyfikat GOST-R jest świadectwem potwierdzającym zgodność produkcji z wymogami jakości. Ponadto oferujemy także pomoc w zakładaniu i rejestracji firm w federacji rosyjskiej. Prowadzimy kompleksową obsługę transakcji. Zależy nam na jak najlepszej współpracy pomiędzy partnerami. Oferowana certyfikacja GOST-R dla firm dzieli się na kilka rodzajów świadczeń. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie internetowej firmy GW ELAN.

  Data dodania: 10 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy języka angielskiego w Częstochowie »

  Szkoła językowa College, to miejsce, w którym szybko i przyjemnie zdobędziesz wiedzę językową, bez względu na to ile masz lat. Nasza oferta skierowana jest zarówno do dzieci, jak i do osób dorosłych, dla których nauka języka to konieczność związana z życiem zawodowym lub przyjemność. College dysponuje zespołem lektorów, którzy są doświadczonymi filologami, dbają o jakość swoich zajęć, zależy im na zadowoleniu uczniów. U nas możesz uczyć się języka angielskiego, niemieckiego oraz hiszpańskiego, uczymy metodą bezpośrednią co oznacza, że na zajęciach będziesz głównie mówił i słuchał rozmowy swoich kolegów/koleżanek z grupy. Gwarantujemy Ci, że nie będziesz się nudził i szybko oraz efektywnie zaczniesz korzystać z przekazywanej przez nas wiedzy. Zapraszamy!

  Data dodania: 27 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikaty energetyczne Warszawa »

  Mazowiecki Zespół Certyfikatorów Energetycznych. Jesteśmy zespołem certyfikatorów uprawnionych do wydawania świadectw energetycznych i przeprowadzania audytów energetycznych. Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej dla lokali użytkowych, domów jednorodzinnych, budynków wielorodzinnych, mieszkań oraz budynków użyteczności publicznej. Świadczymy doradztwo w zakresie oszczędności energii oraz modernizacji pomieszczeń pod kątem zmniejszenia strat ciepła. Świadczymy usługi na terenie Warszawy, Piaseczna, Raszyna i okolic oraz Radomia. Nasi certyfikatorzy posiadają przygotowanie zawodowe do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie i uprawnienia do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej budynków. Świadectwa wykonujemy dla obiektów aktualnie oddawanych do użytkowania, jak i wprowadzanych do obrotu na wtórnym rynku nieruchomości (wynajem, sprzedaż). Dokumenty wydajemy także dla budynków, których charakterystyka energetyczna w wyniku przebudowy lub remontu uległa zmianie. Na naszej stronie znajdą Państwo wszystkie potrzebne informacje dotyczące wydawania certyfikatów energetycznych, przeprowadzania audytów energetycznych, potrzebnych dokumentów i warunków jakie trzeba spełnić w celu otrzymania premii termomodernizacyjnej. Zamieszczone na certyfikatymazowsze.pl podstawowe wiadomości dotyczące charakterystyk energetycznych budynków wraz ze spisem lokali, które tego dokumentu potrzebują rozwieją wątpliwości, czy dla Państwa budynku posiadanie tego dokumentu jest konieczne. W zakładce "świadectwa energetyczne" umieściliśmy wzór świadectwa charakterystyki energetycznej zgodny z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury do wglądu strona po stronie. Dla klientów chcących zlecić wykonanie audytu energetycznego zamieściliśmy metodologię przeprowadzania audytów energetycznych, dzięki czemu można w przybliżeniu określić koszty związane z przeprowadzeniem audytu dla konkretnego budynku.

  Data dodania: 26 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Http://certyfikaty-ebcl.pl/ »

  W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór kursów i szkoleń. Uczymy języków obcych, prowadzimy szkolenia z zakresu rachunkowości, zarządzania jakością, prowadzenia kadr i płac oraz wielu innych. Oferujemy również kursy przygotowawcze do zdobycia świadectwa EBC*L TO. Ponadto w naszej placówce przeprowadzamy egzaminy EBC*L TO. Certyfikat EBC*L TO potwierdza wiedzę i umiejętności z zakresu finansów, ekonomii i prawa spółek.

  Data dodania: 03 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Internetowy kurs- kierownik wycieczek »

  Internetowy Kurs na Kierownika Wycieczek. Kierownik Wycieczek to nauka bez dojeżdżania, wygodnie i szybko przejdziesz cały kurs i otrzymasz dyplom Kierownika Wycieczek. Pierwszy w Polsce Internetowy Kurs na Kierownika Wycieczek.

  Data dodania: 16 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wdrażanie ISO »

  Oferujemy szkolenia z zakresu norm i certyfikacji ISO specjalnie dla prywatnych oraz państwowych placówek zdrowia, które współczesny system opieki zdrowotnej zmusił do zwiększenia konkurencyjności. Certyfikacja ISO zwiększa wiarygodność placówki w oczach pacjentów, wyróżnia ją na tle konkurencji oraz pozwala na skuteczne zarządzanie jakością świadczonych usług. W ofercie posiadamy szkolenia pozwalające na certyfikację z zakresu zarządzania jakością, środowiskiem czy przepływem informacji oraz certyfikację w oparciu o nową normę EN 15224 dotyczącą systemu zarządzania jakością w sektorze ochrony zdrowia.

  Data dodania: 25 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Angielski przez Skype, Internet, online »

  Jesteśmy firmą edukacyjną, która zajmuje się nauczaniem Języka angielskiego online. Wszystkie lekcje prowadzone są "na żywo" z lektorem, przy wykorzystaniu komunikatora skype oraz interaktywnej tablicy. Nasza oferta obejmuje: angielski ogólny, przygotowanie do matury, angielski w biznesie, angielski dla poszukujących pracy, angielski dla dzieci, konwersacje, angielski dla wyjeżdżających, oraz kursy dostosowane do specyficznych wymagań. Nie będziemy Cię namawiać na wydawanie pieniędzy na podręczniki, które przeważnie i tak lądują nieprzeczytane na dnie szafy. Wszystkie potrzebne materiały otrzymasz od nas. W razie jakichkolwiek pytań, bądź wątpliwości masz do dyspozycji nasz numer gadu-gadu lub też e-mail, którymi możesz się z nami kontaktować w czasie pomiędzy planowanymi lekcjami. Dzięki nauce w The English Factory masz możliwość doskonalenia swoich umiejętności językowych – rozumienia ze słuchu, konwersacji, rozumienia tekstu pisanego, podszkolisz wymowę, nauczysz się słownictwa i gramatyki. Jeśli nie chcesz tracić czasu na dojazdy do szkoły językowej. Wolisz uczyć się z własnym lektorem niż w dużej grupie. Chcesz aby tempo nauki było dostosowane do Twoich potrzeb, a nauczyciel skupiony wyłącznie na Tobie. The English Factory jest miejscem, którego szukałeś.

  Data dodania: 23 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikaty - obac.com.pl »

  OBAC rozsławił się na rynku jako firma certyfikująca. Zajmuje się certyfikowaniem wyrobów w szeroko rozumianych branżach: automotive, elektrotechnicznej, maszynowej i energetycznej. Przeprowadza także audyty przeciwwybuchowe. Oferuje badania oceniające zgodność oraz poziomu nienaruszalności bezpieczeństwa (SIL).

  Data dodania: 26 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe Rzeszów »

  Ukończyłeś studia wyższe ale nadal chcesz zwiększyć swoje kwalifikacje idealnie trafiłeś. Instytuty Badawcze pragną zarosić Cię do skorzystania z ich oferty studiów podyplomowych dla nauczycieli, dla mundurowych oraz różnych kursów i szkoleń. Gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie realizowane zgodnie z międzynarodowymi standardami,odpowiadające wymogom rynku pracy.Dzięki nam zdąbędziesz certyfikaty, które będa atutem w Twoim Cv, pozwolą ci awansować lub zdobyć wymarzoną pracę.

  Data dodania: 21 09 2015 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Certyfikaty - nowa strona:

Adres: