Podkategoria: Pomoc Drogowa

« poprzednia strona · 3 · 4 · następna strona »
 • Dybicar - pomoc drogowa, holowanie pojazdów, naprawa na miejscu »

  Dzięki doświadczeniu naszych pracowników możemy zaoferować Państwu szybką pomoc drogową na terenie Katowic, Chorzowa czy Rudy Śląskiej przez 24 godziny na dobę, a także samochód zastępczy, który podstawiany jest w miejscu zdarzenia. W naszej ofercie znajduje się między innymi holowanie samochodów osobowych i dostawczych oraz uruchomienie samochodów na drodze. Proponujemy również dodatkowe usługi pomocy drogowej, jak gwarantowana możliwość przewozu osób z miejsca zdarzenia i transportu na terenie całego kraju jak i za granicą. Naszym dużym i znaczącym plusem jest wykwalifikowany personel i profesjonalny sprzęt pomocy drogowej. Nasza firma mieści się w Katowicach tuż przy samej autostradzie, skąd jest szybki dojazd do Rudy Śląskiej i Zabrza. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową a w przypadku jakichkolwiek pytań, do bezpośredniego kontaktu.

  Data dodania: 28 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Warsztat samochodowy Bydgoszcz millerauto »

  Warsztat samochodowy millerauto.pl mieści się w Bydgoszczy przy ulicy Wojska Polskiego 42.Serwis czynny jest codziennie w godzinach od 7 do 18, a w soboty w godzinach od 7 do 13.Warsztat specjalizuje się w kompleksowych naprawach samochodów osobowych i dostawczych. Telefon kontaktowy 608 32 10 10.Na czas naprawy istnieje możliwość wykorzystania samochodu zastępczego.Firma w ramach swojej szerokiej oferty proponuje Państwu- kompleksowe naprawy powypadkowe i rozliczenia bezgotówkowe ze wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi- blacharstwo samochodowe- lakiernictwo samochodowe- usługi "auto-szyby" - wymiana i naprawa uszkodzonych szyb samochodowych przednich, tylnych, bocznych, podnośników- naprawa i wymiana zużytych elementów układu wydechowego tj tłumika, rury wydechowej,katalizatora,złączki elastycznej itp.- wymiana i naprawa chłodnic samochodowych, elektrowentylatorów,nagrzewnic- wymiana oleju, filtrów i płynów eksploatacyjnych- "szybki serwis" tj wymiana akumulatorów,klocków,tarczy hamulcowych,drążków i końcówek,amortyzatorów,sprężyn zawieszenia- usługi "smart": zaprawki lakiernicze, lakierowanie częściowe-fragmentaryczne,polerowanie elementów,usuwanie miejscowe korozji-serwis mechanicznyZapraszamy do codziennego odwiedzania naszego serwisu także osoby i firmy spoza Bydgoszczy.

  Data dodania: 20 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Laweta Łódź »

  TURBO to firma zajmująca się pomocą drogową i usługami holowania na drogach Polski i Europy. Działamy bez przerwy. Możesz liczyć na naszą profesjonalną pomoc 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Wystarczy jeden telefon abyśmy pojawili się tam gdzie nas potrzebujesz. Zapewniamy profesjonalizm i pełne zabezpieczenie Twojego auta. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 11 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pomocdrogowa-autoserwis.pl »

  Świadczymy usługi pomocy drogowej dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Działalność w tej branży prowadzimy już od 2005 roku. Holujemy samochody osobowe, dostawcze, tiry oraz sprzęt specjalistyczny. Zajmujemy się również drobnymi naprawami na drodze i mobilną wulkanizacją. Nasze pojazdy pomocy drogowej wyposażone są w agregaty, kompresory, komputer do diagnostyki elektroniki, oprzyrządowanie warsztatu mechanicznego. Możemy dowieźć paliwo, odpalić samochód, wyciągnąć pojazd z rowu. Dla Klientów możemy również zarezerwować noclegi.

  Data dodania: 19 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc drogowa i holowanie »

  Oferta firmy Auto Jet to przede wszystkim pomoc drogowa - czyli jeżeli przydarzy się Państwu jakieś nieszczęście na drodze, prosimy o to, aby po prostu wezwać nas, a jeden z naszych pracowników przyjedzie lada moment. Przede wszystkim działamy na trasie z Bielska-Białej do Cieszyna. Oprócz pomagania nieszczęśliwym kierowcom - osobówek, ale również ciężarówek, zajmujemy się naprawą aut.

  Data dodania: 19 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Holowanie Wrocław »

  Oferta naszej firmy obejmuje szeroki oraz kompleksowy zakres usług, które związane są z pomocą drogową oraz ratownictwem na drodze. W ramach naszej oferty zapewniamy między innymi możliwość korzystania z pomocy ze strony doświadczonego, wykwalifikowanego zespołu pracowników. Zapewniamy obsługę z wykorzystaniem zaawansowanych funkcji, nowoczesnego sprzętu holowniczego oraz ratowniczego. Naszą obsługę zapewniamy przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Zapraszamy do współpracy oraz kontaktu!

  Data dodania: 07 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dzwigijaniak.pl »

  Firma Dzwigijaniak to synonim wysokiej jakości usług, podczas których wykorzystywane są najnowsze sprzęty. To tutaj możesz skorzystać z usług dźwigowych, przeładunku pojazdów ciężarowych czy wynajmu podnośników. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia do obsługi podnośników dźwigowych. Ponadto walorem naszej firmy od lat pozostaje dyspozycyjność, skuteczność czy też wskazanie najlepszej ochrony ubezpieczeniowej. Szerokie zainteresowanie klientów jest efektem bogatej oferty, która staramy się urozmaicać.

  Data dodania: 13 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Auta z gwarancją »

  Specjalnością naszej firmy jest realizowanie profesjonalnych oraz kompleksowych usług dotyczących między innymi efektywnego zarządzania należnościami finansowymi dla spółek handlowych. Nasza firma działa również na rynku zapewniania rozwiązań, które z wykorzystaniem nowoczesnych technologii mają na celu zapewnienie zwiększenia bezpieczeństwa realizowania sprzedaży pojazdów używanych. Zabezpieczamy przy takich transakcjach obie strony.

  Data dodania: 26 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Auto24help.pl - laweta łódź »

  Nasza główna specjalizacja to pomoc na drodze w systemie dwudziestoczterogodzinnym, niezależnie od dnia tygodnia. Działalność prowadzimy w Łodzi. Dysponujemy lawetami, a także stacją kontroli pojazdów połączoną z warsztatem samochodowym. Z drobnymi usterkami radzimy sobie błyskawicznie. Podstawiamy auto zastępcze przy większych problemach. Charakteryzujemy się ubezpieczeniem OC.

  Data dodania: 16 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Translend »

  Zajmujemy się w naszej firmie realizowaniem usług na rynku motoryzacji związanych między innymi pomocy drogowej dotyczących takich sytuacji jak awarie, wypadki drogowe. Jednocześnie naszym klientom zapewniamy również auta zastępcze, które możemy naszym klientom zapewnić również w ramach OC. W naszej firmie świadczymy również usługi dotyczące między innymi wynajmowania w długim oraz krótkim czasie samochodów renomowanych marek.

  Data dodania: 17 07 2016 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3 · 4 · następna strona »

Pomoc Drogowa - nowa strona:

Adres: