opolskie Podkategoria: opolskie

 • BELLA Usługi Remontowo-Budowlane Opole »

  Firma budowlana z Opola, która wykonuje usługi budowlane związane z budownictwem jednorodzinnym - budowa domów (stany surowe), wykończenia wnętrz, karton-gips (sucha zabudowa), układanie kostki brukowej i bruku klinkierowego, ocieplanie budynków styropianem, ocieplanie stropodachów wełną mineralną, ogrodzenia żelbetowe, ogrodzenia panelowe, prace ciesielsko-dekarskie (wiaty, altany, budynki gospodarcze), odkopywanie i wykonywanie izolacji pionowych istniejących budynków, drenaże odwodnieniowe z rynien do gruntu oraz pozostałe prace remontowo-budowlane na terenie Opola i okolic (do 30km).

  Data dodania: 25 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji Dąbrowa »

  W wielu miejscach w kraju, za przyczyną poezji tudzież muzyki udało się wypromować fascynujące cele kultury lokalnej (np. Duszniki, Zamek w Olsztynie, Żelazowa Wola), przez co stały się atrakcyjniejsze dla turystów. Jednym z istotnych przesłań „Zamczyska” - jednego z projektów dąbrowskiego GOKiRu - jest wypromowanie wśród rezydentów Opolszczyzny Zamku w Dąbrowie, jako kultowego turystycznie miejsca w województwie. Nadal nie za bardzo znana jest historia tego zamczyska, a to tutaj między innymi pracował znamienity szwajcarski autor Robert Walser. Gród jest przykładem nie tylko fascynującej architektury, ale też znaczącym miejscem dziejowym w regionie. Budynek ten jest własnością Uniwersytetu Opolskiego. To w nim przed kilkunastoma laty odbywały się kursy ze scholarami i sesje naukowe. Służył również jako dom akademicki dla studentów. W roku dwa tys. dziesiątym Zamczysko odbyło się 11 września. Była to już druga edycja koncertów. Na koncert do Dąbrowy przybyli Martyna Jakubowicz, Basia Beuth, Grupa Bez Jacka oraz Jarosław Wasik. W ich wykonaniu mogliśmy usłyszeć kawałki sławetne z lat poprzednich jak również piosenki z najświeższych nagrań. Zarówno Martyna Jakubowicz jak i Grupa Bez Jacka zaprezentowali przedpremierowe wykonania paru swoich numerów. Publika w Dąbrowie jako pierwsza w naszym kraju usłyszała dodatkowo śliczną bossa novę autorstwa Basi Beuth. Utwór spotkał się z gorącym przyjęciem. Basia podkreśla, że na własne pieśni patrzy, jak z doliny patrzy się na szczyty gór - oddalone, ale pociągające..., natomiast dostępne. Po koncercie oznajmiła, że dąbrowskie „Zamczysko” staje się miejscem święta „pięknego słowa”.

  Data dodania: 12 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie Opole »

  Chcielibyśmy serdecznie zaproponować Państwu usługi z zakresu pozycjonowania stron internetowych oraz promocji Państwa strony w wyszukiwarkach. Nim pozycjonowanie zacznie być wykonywane zazwyczaj musimy wypełnić prace przygotowujące do właściwej promocji takie jak seo audyt, który również dla Państwa przygotujemy. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 06 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ginekolog »

  Profesjonalna opieka w czasie ciąży oraz badania okresowe z nią związane. W naszym gabinecie mamy usg 3d, które jest jednym z najnowocześniejszych narzędzi w Opolu. Dzięki współpracy z jednym z wysokiej klasy laboratoriów nasz gabinet, jest w stanie dostarczyć swym pacjentkom rzetelne i niezwykle szybkie wyniki testów medycznych. Bez czekania w kolejce można zrealizować nieskomplikowane zabiegi ginekologiczne takie jak pobranie wycinków albo likwidowanie polipów. Wystarczy wcześniejsza rejestracja telefoniczna żeby umówić wizytę jeszcze tego samego dnia.

  Data dodania: 15 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog dziecięcy »

  Fachowe usługi natury psychologicznej w Opolu. Poradnia psychologiczna Karoliny Cwynar na co dzień pomaga osobom dorosłym lub małoletnim w wszelkich zawiłościach natury związanej z emocjami, zawodowej czy ze szkołą. Dla ludzi dorosłych pomoc psychologiczna udzielana jest w obrębie życia zawodowego jak również osobistego. Wsparcie w trakcie zmiany miejsca pracy czy bezrobocia a także pomoc psychologiczna w chwilach rozwodów czy zdrady bywa bardzo potrzebna i staje się coraz częstszą usługą. Warunki w jakich operuje nasz gabinet zapewniają przyjemną atmosferę dzięki której klient ma szansę kompletnego uzewnętrznienia się przed psychologiem. Dla dzieci przygotowana jest specjalna sala, w której psychoterapia prowadzona jest przez zabawę.

  Data dodania: 20 03 2014 · szczegóły wpisu »

opolskie - nowa strona:

Adres: