Podkategoria: Dolny Śląsk

« poprzednia strona · · następna strona »
 • Peruki Katowice »

  W Rokoko Hair Company znajdziesz ich ogromny wybór peruki Katowice. Peruki naturalne, czyli te wykonane z włosów naturalnych azjatyckich, słowiańskich i europejskich, peruki syntetyczne, treski i akcesoria do pielęgnacji peruk znajdziesz w tym sklepie internetowym. Wybieraj spośród różnego koloru i długości - wybierz peruki Katowice w wyjątkowych cenach prosto od producentów. Peruki Katowice wysokiej jakości - tylko w Rokoko!

  Data dodania: 09 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • Liceum Sióstr Urszulanek we Wrocławiu »

  Na pytanie czy istnieje idealne liceum we Wrocławiu odpowiedź jest jedna: istnieje! Mowa tu o Liceum Ogólnokształcącym Sióstr Urszulanek UR we Wrocławiu. Szkoła ta jest niesamowitym miejscem, mieszczącym się w budynku średniowiecznego klasztoru, umiejscowionym w samym sercu miasta.
  Liceum posiada wykwalifikowanych nauczycieli, którzy z pasją pomagają zdobywać nową wiedzę swoim podopiecznym. Każdy traktowany jest uczciwie i na równi z innym. Wszyscy uczniowie uczęszczają na zajęcia w identycznych mundurkach, dzięki czemu nikt nie czuje się gorszy od pozostałych.
  To wrocławskie liceum zapewnia swoim uczniom wiele zajęć pozalekcyjnych. Podopieczni biorą udział w licznych imprezach organizowanych w ciągu całego roku a także mają możliwość skorzystać w wielu wycieczkach. Część z nich stanowią również wycieczki zagraniczne. Prócz tego każdy może rozwijać swoje pasje w wielu dziedzinach, m. in. uprawiać kajakarstwo, brać udział w laboratoriach chemicznych czy też szkolić się w dziennikarstwie. To liceum we Wrocławiu jest po prostu idealne!

  Data dodania: 28 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Usługi transportowe Wrocław »

  Przedsiębiorstwo Janpol z Wrocławia świadczy usługi transportowe na terenie całego kraju. Obecnie posiadamy Mercedesa Atego o pojemności 17 europalet. Samochód jest ubezpieczony. Swoje usługi transportowe oferujemy wrocławianom jak też mieszkańcom innych polskich miast. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przechowalnia rowerów »

  Zastanawiasz się gdzie oddać rower do przechowania w okresie jesieni i zimy? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Oferujemy odebranie sprzętu z miejsca zamieszkania i dostarczenie go z powrotem pod wskazany adres; - możliwość zostawienia sprzętu w przechowalni na dowolny okres czasu; przechowanie Twojego roweru w bezpiecznym, ciepłym i suchym miejscu.

  Data dodania: 12 09 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · · następna strona »

Dolny Śląsk - nowa strona:

Adres: