Agencje hostess Podkategoria: Agencje hostess

 • Agencja Hostess She Promotion »

  Dzięki nam dobierzecie Państwo atrakcyjne i doświadczone, często wielojęzyczne modelki na prezentacje produktów, konkursy, wystawy, spotkania biznesowe klasy VIP. Zapewniamy obsługę hostess na praktycznie każdej imprezie zamkniętej lub plenerowej. Zajmujemy się ponadto nadzorowaniem degustacji oraz roznoszeniem ulotek. Obsługujemy małe i duże wydarzenia promocyjne w całym kraju.

  Data dodania: 17 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Statyści »

  Agencja castingowa z Poznania poszukuje twarze do reklamy. Poszukujemy zarówno statystów jak i hostessy. Jeżeli chcieli by Państwo spróbować swoich sił w reklamie serdecznie zapraszamy do składania wniosków za pośrednictwem naszej strony internetowej. Posiadamy własny bank twarzy, w którym profile aktualizujemy na bieżąco. Jeżeli poszukują Państwo statystów do swoich reklam serdecznie zapraszamy do przejrzenia naszego banku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji castingów. W razie pytań prosimy o kontakt!

  Data dodania: 11 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Hostess i Hostów Hostess Booking »

  Specjalizujemy się w oferowaniu usług najwyższej klasy hostess i hostów do obsługi targów, wszelkiego rodzaju eventów, sesji zdjęciowych oraz pokazów mody. Świetne przygotowanie, doświadczenie oraz nieprzeciętny wygląd naszych hostess i hostów gwarantuje, że każdy event będzie niezapomnianym wydarzeniem. Nasza agencja może zapewnić uznanie w oczach potencjalnych klientów biznesowych. Doświadczenie zdobywane na różnego rodzaju targach, konferencjach czy spotkaniach biznesowych przez wiele lat to gwarancja najwyższej jakości.Kontakt z zagranicznymi kontrahentami nie stanowi żadnego problemu, ponieważ wszystkie nasze hostessy i hości doskonale władają nie tylko językiem angielskim. Jesteśmy dumni, że nasi klienci wielokrotnie korzystają z naszych usług.To świadczy o ich zadowoleniu. Zawsze staramy się elastycznie dopasować do potrzeb naszego klienta. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług na terenie całego kraju jak i zagranicą.
  Agencja hostess
  www.hostessbooking.pl

  Data dodania: 06 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Hostess i Modelek Biznesshow »

  Specjalizujemy się w rekrutacji i selekcji hostess i modelek na wydarzenia takie jak: otwarcie sklepów, bakienty, koncerty, konferencje, eventy, akcje promocyjno-reklamowe oraz targi. Realizujemy najbardziej nietypowe zlecenia. Posiadamy bazę pracowników z Całej Polski i Zagranicy, hostessy dobierane są pod kontem wymagań naszych klientów oraz muszą dysponować nietypowymi umiejętnościami typu: aktorskie, taneczne, animacyjne, modelingowe. Nasze hostessy wypromują Twoją firmę, rozpowszechnią jej wizerunek oraz ozdobią każdą imprezę.To jest czas na Biznesshow!Zadzwoń lub napisz już dziś otrzymasz kompletną wycenę twojego zlecenia, w ekspresowym tempie przygotujemy prezentację personelu.

  Data dodania: 30 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Agencje hostess »

  W ramach oferty naszej firmy zapewniamy hostessy na targi, bankiety, eventy, pikniki, konferencje, dni otwarte, spotkania integracyjne. Zapewniamy hostessy, które posiadają niezbędne cechy do obsługi zarówno oficjalnych, jak i nieoficjalnych imprez. Nasze hostessy są punktualne, posiadają znajomość języków obcych, są komunikatywne, mają łatwość w nawiązywaniu kontaktów, itp. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w ramach naszej strony firmowej!

  Data dodania: 30 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Hostess Warszawa Embassy »

  W ofercie firmy Embassy możesz znaleźć różnego rodzaju usługi związane z szeroko pojętym kierowaniem wizerunku i promocją produktów i usług. Zatrudniamy specjalistów w tej dziedzinie, więc będziesz mógł z nami stworzyć efektywny plan działania. Dodatkowo możesz u nas zaangażować modelki i hostessy, a także zorganizować różnego rodzaju wydarzenia i eventy.

  Data dodania: 08 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Agencja hostess Alternativa »

  Oferujemy wynajem hostess na najwyższym poziomie. Mamy za sobą setki udanych realizacji dla największych międzynarodowych koncernów. Agencja hostess Alternativa współpracuje również z mniejszymi firmami, o lokalnym zasięgu- do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z należytą starannością, dzięki czemu wciąż pozyskujemy nowych, szczęśliwych klientów. Nasze hostessy to profesjonalne i doświadczone osoby sprawdzone „w boju” na wielu eventach. Warszawa, Poznań, Kraków, Łódź, Gdański i Łódź- w tych miastach obsłużyliśmy najwięcej wydarzeń.

  Data dodania: 10 05 2020 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Hostess Warszawa ''Wawa Models'' »

  Udostępniamy Państwu doświadczone hostessy, modelki na pokazy mody, sesje zdjęciowe, wydarzenia promocyjne indoor i outdoor. Nasze modelki działają w sposób profesjonalny. Nawiązują bardzo wartościowe kontakty z potencjalnymi klientami. Mamy na koncie ponad 1000 realizacji, co jest jednym z najlepszych wyników na terenie kraju. Współpracujemy również z doskonałymi wizażystkami, firmami transportowymi, producentami strojów. Wszystkie działania raportujemy. Przyjmujemy nawet zlecenia na utrzymanie projektów długoterminowych, głównie pod wsparcie sprzedaży.

  Data dodania: 06 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • Animatorzy - agencjahostess.com »

  Agencja Hostess i Modelek Artisio oferuje szeroki wybór hostess, modelek, animatorów czy fordanserów umiejących urozmaicić każdy event. Pracownicy Artisio realizują zlecenia w sposób kreatywny, przemyślany i nietuzinkowy, a do swoich zadań podchodzą z pełnym profesjonalizmem. Atrisio to znakomity i skuteczny partner do organizacji wydarzeń marketingowych.

  Data dodania: 20 09 2022 · szczegóły wpisu »

Agencje hostess - nowa strona:

Adres: