Ośrodki kultury Podkategoria: Ośrodki kultury

 • Leszek Goldyszewicz - artysta malarz »

  Sprzedaż autorskich obrazów olejnych, obrazów na zamówienie, portretów, realizacja grafiki użytkowej. Współpraca z wydawnictwami w zakresie opracowań plastycznych. Na stronie znajdziecie Państwo: Foto galerie z moimi obrazami, news, forum dyskusyjne, sklep wwww. Zapraszam do odwiedzenia mojej strony.

  Data dodania: 07 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pabianice, przewodnik po Pabianicach »

  Serwis stanowi bezpłatny przewodnik po mieście Pabianice w województwie łódzkim. Na stronie możemy poznać zabytki oraz historię miasta, a także przeczytać ciekawe artykuły poświęcone sprawom bieżącym. Poruszane są tematy z różnych dziedzin życia społecznego. Między innymi komunikacja miejska, administracja, szpitale oraz szkoły. Strona internetowa ma charakter bloga lecz wyróżnia się nietypowym i unikalnym wyglądem.

  Data dodania: 27 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Thunder - organizcja eventów marketingowych »

  Grupa Thunder zajmuje się ogranizacją eventów marketingowych (pokazy rycerskie, pokazy fireshow, pokazy striptizu, pokazy sztucznych ogni, pokazy militarne itd.) Występujemy na różnego rodzaju imprezach firmowych, integracyjnych, piknikach, festynach, weselach itp. Zapraszamy do współpracy www.thunder.com.pl (pokazy rycerskie, pokazy fireshow, pokazy striptizu, pokazy militarne pokazy sztuczych ogni, oprawa zdjęciowa i kamerzysta, didżej)

  Data dodania: 26 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Biletomat.pl - bilety online dostępne od ręki »

  Zakupy online dotyczą teraz także sfery wydarzeń kulturalnych. W dzisiejszych czasach nie musisz już czekać w kolejce po bilet. W serwisie Biletomat.pl kupisz online bilet w cenie wyjściowej – tu nie ma przedsprzedaży. Dostępne są bilety na koncerty polskich i zagranicznych artystów, wejściówki na imprezy klubowe czy rekomendowane spektakle teatralne. Sprzedaż online daje Ci zawsze najlepszą ofertę.

  Data dodania: 22 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Liceum Sióstr Urszulanek we Wrocławiu »

  Na pytanie czy istnieje idealne liceum we Wrocławiu odpowiedź jest jedna: istnieje! Mowa tu o Liceum Ogólnokształcącym Sióstr Urszulanek UR we Wrocławiu. Szkoła ta jest niesamowitym miejscem, mieszczącym się w budynku średniowiecznego klasztoru, umiejscowionym w samym sercu miasta.
  Liceum posiada wykwalifikowanych nauczycieli, którzy z pasją pomagają zdobywać nową wiedzę swoim podopiecznym. Każdy traktowany jest uczciwie i na równi z innym. Wszyscy uczniowie uczęszczają na zajęcia w identycznych mundurkach, dzięki czemu nikt nie czuje się gorszy od pozostałych.
  To wrocławskie liceum zapewnia swoim uczniom wiele zajęć pozalekcyjnych. Podopieczni biorą udział w licznych imprezach organizowanych w ciągu całego roku a także mają możliwość skorzystać w wielu wycieczkach. Część z nich stanowią również wycieczki zagraniczne. Prócz tego każdy może rozwijać swoje pasje w wielu dziedzinach, m. in. uprawiać kajakarstwo, brać udział w laboratoriach chemicznych czy też szkolić się w dziennikarstwie. To liceum we Wrocławiu jest po prostu idealne!

  Data dodania: 28 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek kultury w Ksawerowie »

  Gdy gmina Ksawerów jest ci bliska, zapraszamy już teraz do zajrzenia na naszą stronę internetową, która jest poświęcona jej życiu kulturalnemu. Dowiesz się z niej więcej o ciekawych wydarzeniach w gminie, o tym, jakie koncerty, wystawy i inne ciekawe imprezy organizowane są w gminnym domu kultury. Sprawdzisz też wszystko to, co związane z biblioteką gminną oraz z sekcjami działającymi na terenie gminy. Zachęcamy do zajrzenia na naszą stronę już teraz – z nami będziesz na bieżąco!

  Data dodania: 24 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obrazy do sypialni - renatadyk.com »

  Renata Dyk, z jej unikalnym stylem malowania, tworzy obrazy, które są w stanie przemówić do każdego obserwatora. Jej obrazy do kuchni i salonu są znane z ekspresyjnego realizmu przeplatanego z nutami abstrakcji. Dzięki doświadczeniu w odnawianiu zabytków, Renata posiada wyjątkową zdolność do przeniesienia historii i tradycji na każde płótno, które maluje.

  Data dodania: 02 11 2023 · szczegóły wpisu »

Ośrodki kultury - nowa strona:

Adres: