Malarstwo i rzeźba Podkategoria: Malarstwo i rzeźba

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Leszek Goldyszewicz - artysta malarz »

  Sprzedaż autorskich obrazów olejnych, obrazów na zamówienie, portretów, realizacja grafiki użytkowej. Współpraca z wydawnictwami w zakresie opracowań plastycznych. Na stronie znajdziecie Państwo: Foto galerie z moimi obrazami, news, forum dyskusyjne, sklep wwww. Zapraszam do odwiedzenia mojej strony.

  Data dodania: 07 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Galeria obrazów - Maestro Art Design »

  Szanowni Klienci. Serdecznie zapraszamy do naszej nowo otwartej galerii sztuki. W ofercie proponujemy Państwu sprzedaż obrazów a także wysokiej klasy pozłacane i bogate w dekoracyjny detal - ramy. Naszą ekspozycję wzbogacają szkła artystyczne( misy, wazony, zastawy). Świadczymy także szeroki wachlarz usług związanych z naszą branżą, a mianowicie: profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniej ramy, kolorystyki i rodzaju passe-partout, odświeżanie starych płócien i ich konserwacja, duży wybór stylizowanych ram. Oferujemy również sprzedaż prezentowanych dzieł oraz ram przez naszą galerię internetową.

  Data dodania: 15 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Igłą malowane »

  Haft krzyżykowy jest ściegiem ozdobnym cieszącym się wielką popularnością. Wzory wyszywane tą techniką są łatwe dla początkujących hafciarek i piękne. A oto kilka wskazówek, aby wyszywane przez nas modele cieszyły długo nasze oczy.W przypadku haftu krzyżykowego wzór jest narysowany w formie schematu. Każdemu kolorowi na owym schemacie przyporządkowany jest odpowiedni symbol. Gdy występuje jednakowy symbol na danej powierzchni, zamiast zaznaczać każdą pojedynczą kratkę, otacza się ją linią a następnie na środku występuje symbol danego koloru. Każdej kratce na schemacie odpowiada jeden krzyżyk. Jeżeli nie występuje żaden symbol na kratce oznacza to, że dana powierzchnia nie zostanie pokryta żadnym wzorem haftu. Do wykonywania obrazu haftem krzyżykowym używa się zazwyczaj igieł hafciarskich z tępą końcówką. Gdy natomiast mamy materiał o gęstym splocie wyszywa się raczej igłami z ostrymi końcówkami. Igłę powinno wbijać się w materiał pod kątem prostym. Do wyszywania stosuje się różne rozmiary igieł, które muszą być odpowiednio dobrane w zależności od grubości tkaniny i nici. Najczęściej używa się igieł o rozmiarach pomiędzy 18 - 24.
  Do prania gotowych obrazów należy stosować proszki, które nie zawierają żadnych wybielaczy. Istotne jest również dozowanie ilości proszku, które podane jest przez producenta na opakowaniu. Delikatne prace należy prać ręcznie. Należy przestrzegać również odpowiedniej temperatury prania. Po wypraniu należy haftowany wzór wysuszyć lecz nie w miejscu nasłonecznionym. Prasowanie gotowego haftu odbywa się przeważnie na lewej stronie, ewentualnie przez wilgotną ścierkę. Należy prasować na miękkiej podkładce, dzięki czemu wyhaftowany wzór nie stanie się płaski. Temperatura prasowania powinna być zgodna z nićmi lub materiałem. Pozostaje oprawianie w ramy.

  Data dodania: 02 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • SylwiaSKart - wyjatkowy jedwab recznie malowany »

  Wyjątkowy, unikatowy, naturalny jedwab ręcznie malowany.Obrazy i sztuka użytkowa, kupony, apaszki parawany.Również na zamówienie.To co robimy to sztuka i sztuka użytkowa. Jeśli są to dwa światy, to należy powiedzieć, że się wzajemnie przenikają.Jeśli jeden świat-to z pewnością szeroki, głęboki i nie zbadany do końca. Posiadamy szeroką ofertę produktów oraz realizujemy wyjątkowe zamówienia

  Data dodania: 30 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Naklejki ścienne »

  Naklejki ścienne wspomogą Tobie zwalczyć nudę! Każdy pożąda, aby jego chałupa bądź też schronienie wyglądały znakomicie. Z owego również powodu co dowolny okres rozsądzamy by uczynić całkowity remont. Co jednak jeśli któregoś roku okazuje się, iż nasze pomieszczenia znudziły się nam, wprawdzie remont nie zwiastuje się w bliższej perspektywie czasu? Wtedy z pomocą nadciągają nam naklejki dekoracyjne. Na rynku dostępne są dwa warianty naklejek dekoracyjnych: naklejki ścienne oraz nalepki samochodowe (inaczej znane także jako naklejki tuningowe). Do personifikacji przestrzeni naszego gniazda bądź schronienia przydadzą nam się te pierwsze. Różnoraka gama poręcznych odcieni oraz wzorów powoduje, iż bez żadnego ambarasu wypatrzymy element, który zaradzi naszym oczekiwaniom i przypadnie nam do gustu. Aplikacja takiej naklejki jest niezwykle prosta i zajmie Tobie tylko parę minut. Co istotne sama naklejka jest wytrwała na wodę i również na czynniki atmosferyczne. Dzięki temu masz pełne przekonanie, że nawet kiedy zostanie ona umieszczona w położeniu narażonym na promienie słoneczne czy również w łazience zatem nie straci ona na swym wyglądzie. Naklejki ścienne to perfekcyjny sposób na to, aby nadać pokojom w chałupie wyjątkowego rysu i gustownego stylu.

  Data dodania: 17 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obrazy olejne »

  Obrazy olejne o tematyce portretowej na oficjalnej stronie domowej artysty malarza Romana Zakrzewskiego. Portrety są przedstawione na tle
  wnętrza, martwej natury lub pejzażu.„W malarstwie poszukuję prostoty i harmonii oraz piękna duchowego człowieka. Oczywiście, mam swoje
  inspiracje, swoich mistrzów takich jak Leonardo, Rafael, Botticelli czy Modigliani. Sztuka tych artystów formowała moją postawę twórczą.
  Piękno, do którego dążyli stało się również moim celem i sensem sztuki. Wierzę, że Bóg powołał artystę do tworzenia piękna i że obowiązkiem
  artysty jest obrona najwyższych wartości etycznych i estetycznych oraz wnoszenie ich w dzisiejszą rzeczywistość.” Na stronie
  znajduje się biografia artysty, wystawy, galeria obrazów oraz adres kontaktowy.
  Dostępna jest również wersja strony w technologii flash CS3.

  Data dodania: 21 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Mozaika »

  Nasza grupa zrzesza profesjonalistów w tej dziedzinie. Pracownia mozaiki dekoracyjnej tworzy złożone kształty i wizerunki. Nasze realizacje charakteryzują się najwyższą jakością, odpornością, umiejętnością wykonania. Pracownia mozaiki ozdobnej korzysta najdoskonalszych możliwych materiałów przy tworzeniu swoich mozaiek. Mozaiki artystyczne przyczepiamy na sufitach, w domach i na zewnątrz brył. Tworzymy na powierzchni naszego kraju jak również za granicami naszego ojczyzny. Nasze mozaiki wykonujemy dla organizacji, świątyń, prywatnych klientów. Udzielamy najwyższą właściwość jednocześnie oferując optymalną wynagrodzenie za mozaiki. Warto skorzystać z naszej oferty i zlecić u nas dzieło. Będzie ono dekoracją kościoła i wepchnie w kościół cudowny atmosferę. Wykonujemy najwspanialsze mozaiki antyczne w kraju. Mozaika antyczna wykonywana jest od starożytności. To jeden z dawnych i najbardziej twórczych sposobów dekorowania przestrzeni. Wczesne mozaiki artystyczne dawnych Greków układały się z maleńkich kamlotków. W starożytnym Italia mozaiki uwieczniały zasadniczo bóstwa. Południowe mozaiki antyczne były bardzo realistyczne i szczegółowe. Również w średniowieczu mozaiki dekoracyjne radowały się dużą popularnością. Powrót mozaiki antycznej pojawił się w okresie secesji. Upiększano wtedy budynki użyteczności publicznej mozaikami z motywami roślinnymi. Pracownia mozaiki może pochwalić się bardzo mozaikami. Nasze obrazy powinno się oglądać w na obszarze kraju. Mozaika może być stworzona z płytek kamiennych i przyczepiona lepiszczem do podłoża. Oszałamiające dzieło sztuki jest oprawą każdego budynku. Najwyższa cecha obrazu gwarantuje wspaniały skutek w trakcie podziwiania sztuki przez odbiorców. Taką właściwość pozwoli nasza Pracownia mozaiki dekoracyjnej.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Reprodukcje »

  Plakatoteka - renomowany sklep internetowy. W ofercie atrakcyjne obrazy - malarstwo klasyczne, plakaty, przypinki, reprodukcje malarstwa współczesnego i klasycznego, grafiki i fotografie, oprawy i ramy do obrazów, fototapety. Współpraca z wiloma odbiorcami. Duży wybór i szybka wysyłka - oprawy obrazów, reprodukcje, plakaty, fototapety, przypinki, obrazy malarstwa klasycznego i współczesnego. Sprzedaż obrazów - współdziałamy z dbiorcami na terenie całego kraju.

  Data dodania: 24 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Galeria obrazów Iliovska, obrazy olejne na sprzedaż. »

  Na stronie prezentowane są obrazy olejne Iliovskiej. Autorka mieszkała przez długi czas w Grecji, co wywarło duże piętno na jej malarstwie. Mitologia, to jeden z tematów przewijających się przez kilkanaście prac. Malarka dobrze sprawdza się w kontakcie z przyrodą.

  Data dodania: 08 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Malarstwo ścienne, tynki dekoracyjne »

  Firma Murale.pl zajmuje się profesjonalnym malarstwem ściennym, tynkami dekoracyjnymi, pracami kowalskimi, rzeźbą, malarstwem sztalugowym. W naszej firmie zatrudniamy artystów plastyków, którzy zadbają o wystrój wnętrz Państwa domów, biur, hoteli oraz restauracji. Nasze działania są kompleksowe. Nie działamy schematycznie, każdego klienta traktujemy indywidualnie. Więcej na www.murale.pl

  Data dodania: 15 01 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Malarstwo i rzeźba - nowa strona:

Adres: