Podkategoria: Oprogramowanie

« poprzednia strona · · następna strona »
 • Partner Comarch Poznań »

  Chciałbyś współpracować z profesjonalnym i kompetentnym Partnerem Comarch z Poznania? Skorzystaj z usług Graphcom Sp. o. o. - firmy wyróżnionej nagrodą Partnera Roku Comarch za 2018 rok. Wdrażamy wszystkie systemy ERP dla firm tego krakowskiego producenta i posiadamy w tym wieloletnie doświadczenie. W ostatnich latach wyspecjalizowaliśmy się we wdrożeniach systemu dla sieci handlowych - Comarch Altum. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy na naszą stronę www. graphcom. pl Publikujemy różnorodne artykuły z różnych branż i prezentujemy w jaki sposób wdrażane przez nas rozwiązania informatyczne wpływały korzystnie na rozwój naszych klientów usprawniając i przyśpieszając ich procesy biznesowe. Graphcom Sp. z o. o. - Twój Comarch Partner w Poznaniu. Spotkaj się z nami i porozmawiajmy przy kawie. Możemy również spotkać się u Ciebie w biurze na bezpłatnej prezentacji i konsultacji.

  Data dodania: 24 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • compliance-system.com »

  Jako firma oferująca oprogramowanie dla systemu compliance przedsiębiorstwa proponujemy bardzo szeroki wybór świetnych rozwiązań, na które warto się zdecydować. Można bowiem bardzo dużo zyskać na odpowiednim działaniu i podejściu do sprawy, które będzie w stanie niesamowicie mocno cieszyć wszystkie osoby. Wybieranie odpowiedniego podejścia do sprawy i działania może sprawdzić się naprawdę znakomicie w swojej roli. Dzięki skorzystaniu z naszej oferty każdy przedsiębiorca będzie w stanie naprawdę dużo zyskać i będzie niesamowicie zadowolony z wybrania usług naszej firmy.

  Data dodania: 06 08 2019 · szczegóły wpisu »
 • System CRM Kamflex »

  System CRM to podstawowe narzędzie w każdej firmie. Odpowiednio wdrożone będzie umożliwiało na zwiększenie sprzedaży. System Kamflex jest dostępny online z dowolnego urządzanie wyposażonego w przeglądarkę. Usługa pozwala na wystawianie faktur, prowadzenie kalendarzy, zarządzanie klientami, szansami sprzedażowymi, reklamacjami oraz magazynami.

  Data dodania: 17 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Comarch Optima demo »

  Comarch Optima w wersji demo to bezpłatna 60 dniowa wersja najpopularniejszego programu do zarządzania przedsiębiorstwem w Polsce. Korzysta już z niego ponad 70000 firm. Posiada wiele multifunkcjonalnych modułów, które można zastosować zarówno w mniejszych jak i większych firmach handlowych, usługowych, produkcyjnych, a także biurach rachunkowych. Pobierz i przetestuj za darmo demo programu Comarch ERP Optima i przekonaj się jak łatwo może usprawnić procesy biznesowe. Wybierz moduł Handel lub Handel plus jeśli chcesz sprawnie zarządzać magazynem. Prowadzisz księgowość lub płace i kadry? Wybierz właściwy dla siebie moduł np. Księga Podatkowa, Księga Handlowa lub Księga Handlowa Plus albo moduł Płace i Kadry (w wersji z plusem pozwala na prowadzenie nawet najbardziej skomplikowanych składników wynagrodzeń). W pełni współpracuje on z online systemem Comarch HRM, który służy nie tylko do rejestracji urlopów, przeglądania grafików pracy ale również do kompleksowego zarządzania sprawami kadrowo-płacowymi pracowników. Wybierz najnowocześniejsze oprogramowanie dla firm - Comarch ERP Optima. System ten posiada opinię o innowacyjności oraz wiele aplikacji dodatkowych, współpracujących i w pełni zintegrowanych np. aplikacje mobilne, Business Intelligence oraz wiele wiele innych. Zapraszamy na stronę comarch-optima-demo. pl! Pobierz Comarch ERP Optima!

  Data dodania: 12 04 2019 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · · następna strona »

Oprogramowanie - nowa strona:

Adres: