Podkategoria: Usługi informatyczne

« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · następna strona »
 • Serwis komputerów Częstochowa - ComputerSpeed »

  Od 2008 roku jesteśmy w branży na rynku usług komputerowych w Częstochowie. Jeśli oczekujesz rzetelnego podejścia do Twoich problemów komputerowych zapraszamy do siebie. Oferujemy również usługi z zakresu pogotowia komputerowego. Dzięki czemu nie musisz szukać serwisów, odwozić samodzielnie sprzętu a później oczekiwać na diagnozę. Postaramy podjechać do Ciebie jak najszybciej i zrobić diagnozę od ręki. Jeśli mieszkasz na terenie Częstochowy nie musisz martwić się o koszty dojazdu. Przyjedziemy bez dodatkowej opłaty za dojazd. Serwis komputerowy, który posiadamy świadczy nie tylko usługi z zakresu napraw komputerów. Nasz informatyk pomoże Ci rozwiązać problemy związane ze wszystkim co dotyczy komputerów.

  Data dodania: 18 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • SPEC-COM SSWiN KD CCTV PC - komputery i systemy zabezpieczeń »

  Firma zajmująca się komputerami i systemami zabezpieczeń w firmach, instytucjach i w domach prywatnych. Zapewniamy kompleksową obsługę. Oferujemy również serwis komputerowy i systemów CCTV i alarmów. Sklep internetowy.

  Data dodania: 04 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa informatyczna Poznań »

  SupportIT to firma, która świadczy usługi związane z outsourcingiem informatycznym.Podpisując z nami stałą umowę - zyskujesz czas, pieniądze i spokój. Outsourcing to nic innego jak pomoc, zatem dlaczego nie skorzystać z niej. SupportIT zajmuje sie także pozycjonowaniem stron internetowych. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę www.

  Data dodania: 21 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • KompServis - usługi informatyczne »

  Profesjonalne usługi informatyczne na najwyższym poziomie! Działamy na terenie całego powiatu Bocheńskiego. Naprawa, składanie komputerów. Tworzenie i administrowanie stron www. Promocja firm w internecie. Wykonywanie animacji, plakatów, dyplomów. Sklep komputerowy, tanie części. Inżynieria sieci - projektowanie i instalacja sieci LAN, WLAN, WiFi. Tania telefonia internetowa VoIP. Zapraszamy do siedziby firmy. Nowy Wiśnicz ul. Olchawska 1 (obok restauracji Hetmańska).

  Data dodania: 05 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wink Technologies »

  Firma Wink Technologies zajmuje się wdrażaniem sieci komputerowych oraz serwerów danych w małych i średnich przedsiębiorstwach.Jednocześnie firma Wink Technologies tworzy i wdraża polityki bezpieczeństwa w tym backup danych i tworzenie infrastruktury, która pozwala na łatwe tworzenie kopii zapasowych.Nasze projekty umożliwiają pracownikom firm na zdalny dostęp do zasobów komputerowych w siedzibie firmy.- projekt i wdrożenie bezprzewodowych i przewodowych sieci komputerowych- ptworzenie polityki bezpieczeństwa w firmie (kopie zapasowe, backup danych, polityka haseł)- wdrożenia serwerów- zarządzanie serwerami - doradztwo sprzętu komputerowego i sieciowego- telefonia VoIP

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Interaktywna Portalweb »

  Zajmujemy się przede wszystkich profesjonalnym projektowaniem stron internetowych, sklepów internetowych jak również serwisów informacyjnych, na życzenie klienta projekt oparty jest o bardzo zaawansowany system CMS. Nasze projekty wykonywane są w różnorodnych środowiskach programistycznych, by zapewnić klientom pełną satysfakcję, skuteczne narzędzie promocji w Internecie, a co za tym idzie wzrost liczby klientów, co w końcowej fazie prowadzi do wzrostu przychodów finansowych. Poza tworzeniem i administrowaniem stron www zajmujemy się także: sprzedażą sprzętu komputerowego oraz urządzeń peryferyjnych, serwisowaniem sprzętu informatycznego, obsługą serwisową firm oraz instytucji państwowych. W trosce o naszych klientów, na terenie Iławy i okolić uruchomiliśmy 'Pogotowie Komputerowe' czynne 24 godziny na dobę, dostępne dla klientów indywidualnych jak i firm. Postaraliśmy się, aby ceny wykonywanych przez nas usług, były jak najmniejsze w stosunku do wykonywanego zlecenia. W ramach promocji na terenie miasta dojazd jest GRATIS ! Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów biznesowych, zazwyczaj podpisujemy umowy abonamentowe na serwisowanie sprzętu informatycznego, lecz jesteśmy także zainteresowani innymi formami współpracy.

  Data dodania: 09 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla aptek »

  Projektujemy nowoczesne rozwiązania, bazujące na oprogramowaniu firmy Kamsoft, dla rynku farmaceutycznego i medycznego. Proponujemy Państwu systemy do obsługi przychodni - POZ, specjalistycznych a także stomatologicznych, rehabilitacyjnych i innych, a także do obsługi aptek. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani komputeryzacją placówki medycznej - zapraszamy do kontaktu. Dostarczymy niezbędny sprzęt i oprogramowanie, przeszkolimy Państwa personel i zapewnimy opiekę serwisową która gwarantuje bezproblemowe działanie systemów informatycznych w Państwa placówce.

  Data dodania: 05 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Document-management - system zarządzania dokumentami on-line! »

  Wdrożenie internetowego systemu do zarządzania dokumentami daje zarówno bezpośrednie, jak i pośrednie korzyści. Powiedzmy, że Twoja firma zużywa sporo papieru oraz archiwizuje sporą ilość dokumentów - jak np. kancelaria prawna. Jeżeli Twój pracownik spędza godzinę dziennie na wprowadzanie dokumentów do kartoteki, na szukanie dokumentów bądź podążanie tam i z powrotem z archiwum firmowego - oznacza to, że w skali rocznej na te czynności poświęca 250 godzin (zakładając, że pracuje 5 dni w tygodniu). Jeżeli owy pracownik zarabia 20PLN / godzinę, oznacza to, że mógłbyś zaoszczędzić 5 000PLN rocznie poprzez wdrożenie cyfrowego systemu przechowywania danych.Jak widać, wdrożenie internetowego oprogramowania do zarządzania plikami niesie wiele korzyści - a w szczególności ograniczenie kosztów, podniesienie produktywności, oraz wyeliminowanie potrzeby do przechowywania dokumentów w wielkich gablotach. Rozwiązanie te jest również przyjazne dla środowiska.Wydatki na papier mogą być znaczące; system cyfrowy ogranicza owe koszty, co pozwala na znaczące oszczędności. Według danych RegisteredRep.com, firmy o przychodach 500 000 - 1 000 000 USD mogą rocznie zaoszczędzić ok. 40 000 USD poprzez wdrożenie oprogramowania do cyfrowego zarządzania dokumentami. Pomyśl o wszystkich korzyściach z tego płynących: obniżenie kosztów papieru, tuszów / tonerów, kosztów przechowywania dokumentów (np. gabloty), kosztów na wywóz śmieci, wydatków związanych z utrzymaniem drukarek. Nie wspomniawszy już o czasie marnowanym przez pracowników na archiwowanie dokumentów oraz zamawianie papieru i pokrewnych produktów. Jak widać, poprzez ograniczenie zużycia papieru, ograniczamy także szereg innych kosztów, które bezpośrednio przekładają się na oszczędności w firmie. Poza finansowymi korzyściami, firma, która nie zużywa papieru jest przyjazna dla środowiska.Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, poczytaj o internetowych rozwiązaniach dotyczących zarządzania dokumentami Document-Management.pl.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • KC-Market Śląsk »

  Nasza firma zajmuje się wszelkiego rodzaju obsługą firm pod względem informatyczny. W głównej mierze zajmujemy się obsługą placówek handlowych. Wdrażamy i serwisujemy oprogramowanie firmy Kucharscy s.c. - pakiet KC-Market jak również system centralny dla sieci handlowych - KC-Menadżer. Wykonujemy szkolenia KC-Market oraz szkolenia KC-Menadżer.

  Data dodania: 18 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • ProSoftStudio - oprogramowanie dopasowane do potrzeb »

  Strona firmy programistycznej - ProSoftStudio. W naszej ofercie mamy zarówno dedykowane programy pod systemy z rodziny Windows jak i zaawansowane systemy intranetowe. Naszym sztandarowym produktem jest Seppel 1.0, program do obsługi gabinetu lekarskiego. Pozwala on między innymi na kompleksowe prowadzenie gabinetu, szybki dostęp do historii leczenia pacjenta, wydruk recept na wielu formatach papieru oraz zarządzanie pulami recept od wielu świadczeniodawców. Więcej na temat programu Seppel 1.0 znajduje się pod adresem: http://prosoftstudio.pl/projekty/seppel

  Data dodania: 23 11 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · następna strona »

Usługi informatyczne - nowa strona:

Adres: