Podkategoria: Programy

« poprzednia strona · · następna strona »
 • http://wersja-studencka.pl/ »

  Jeżeli interesuje Cię Solidworks, czyli nowoczesne oprogramowanie CAD 3D Solidworks wersja studencka, koniecznie dowiedz się jakie oferty przygotowała firma SOLIDEXPERT. Oferujemy nie tylko program w wielu wydaniach (Educational Edition, Student Edition, Education Trial itd.), ale także certyfikat znajomości programu SOLIDWORKS, konkursy (You Can Design, Open Minds) i szkolenia związane z używaniem Solidworks.

  Data dodania: 26 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • System kadrowy - ipersonel.pl »

  Ipersonel to oprogramowanie ułatwiające zarządzanie kadrami i płacami w każdej firmie. Jest to narzędzie na tyle elastyczne, że można je zastosować w firmach o różnych profilach. Istnieje także możliwość spersonalizowania narzędzia i dostosowania go do potrzeb klienta. Planowanie i wdrażanie oprogramowania odbywa się przy współpracy z opiekunem projektu.

  Data dodania: 03 07 2019 · szczegóły wpisu »
 • Programy do faktur - mega-tech.com.pl »

  W sprawach biznesowych liczą się oszczędności, które możesz zwiększyć dzięki ofercie firmy Mega-Tech. Wszystko za sprawą bardzo rozbudowanych programów do wystawiania faktur oraz rachunków. Sprawdzone i polecane przez naszych klientów programy znaleźć możesz na naszej stronie www. Zachęcamy do kontaktu oraz do zakupów.

  Data dodania: 17 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Program do Restauracji za Darmo - Barfitter »

  Szukasz narzędzia, które zupełnie za darmo pomoże Ci w pełni zarządzać barem lub restauracją? Barfitter to darmowy program gastronomiczny stworzony właśnie dla Ciebie! Za pomocą jednej aplikacji będziesz mieć pełną kontrolę nad produktami, zapasami, daniami oraz procesem obsługi klienta. Sprawdź i przekonaj się sam, jakie to łatwe!

  Data dodania: 22 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • DataConsult oprogramowanie WMS »

  Dostarczamy naszym klientom systemy informatyczne do zarządzania magazynem. Posiadamy bogate doświadczenie oraz wiedzę uzyskane podczas pracy przy ponad 300 projektach, dlatego dajemy Państwu gwarancje, że oferowany przez naszą firmę system magazynowy WMS w pełni spełni Państwa oczekiwania, a także pomoże osiągnąć zamierzone korzyści i cele biznesowe.

  Data dodania: 19 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Program do faktur z magazynem »

  Serwis ksiegowosc24. pl swoją ofertę kieruje to średnich i małych firm, które poszukują znakomitego programu do księgowości. W jednym miejscu znaleźć można między innymi program do faktur, ale nie tylko. Dzięki niemu przedsiębiorca wystawi również paragony, faktury zaliczkowe, a nawet złoży zamówienia czy oferty.

  Data dodania: 30 04 2020 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · · następna strona »

Programy - nowa strona:

Adres: