Podkategoria: Programy

« poprzednia strona · 13
 • Pity2014i2015.pl »

  Pity2014i2015.pl to serwis internetowy poświęcony tematyce PIT-ów. Skierowany jest więc do przedsiębiorców i osób fizycznych. To w danym serwisie znajdują się różne programy przeznaczone głównie do rozliczania zeznań podatkowych. Są to programy darmowe. W tym miejscu znajduje się lista takich programów, które uznano za najlepsze. Programy przeznaczone są dla osób, które przy użyciu programu chcą wykonać taki PIT.

  Data dodania: 27 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Smart car »

  Dzięki nowej aplikacji dla kierowców Autoplug możesz już teraz być zawsze na bieżąco z diagnostyką swego samochodu. Możesz mieć pełną kontrolę nad serwisem swego samochodu, tankowaniem, dowiesz się, ile wydałeś na części, naprawy. Program pokaże Tobie zalecenia serwisowe producenta dla Twojego auta. Poznasz informacje o tym, kiedy możesz wymienić olej, filtry albo pasek rozrządu. Wypróbuj ten program już dziś.

  Data dodania: 29 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Rezerwacja wizyt - oferta.reservis.pl »

  Jeżeli poszukujecie Państwo niezawodny system, który wspomaga zarządzanie rezerwacjami to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy oprogramowanie, które bardzo ułatwi prowadzenie rezerwacji. Nasz system rezerwacji online idealnie sprawdzi się w warsztatach samochodowych albo u kosmetyczki lub fryzjera. Zapraszamy na stronę do zapoznania się z naszym systemem.

  Data dodania: 18 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Obieg dokumentów - fakturymanager.pl »

  BPC-ONLINE oferuje klientom system FakturyManager. Atuty tego programu to: digitalizacja dokumentów, archiwizacja dokumentów, obieg dokumentów, integracja z ERP. Jest to nowoczesne oprogramowanie biznesowe, które usprawnia pracę każdej firmy. W jednym miejscu można zgromadzić dokumenty, które dostępne są następnie dla każdego upoważnionego pracownika w czasie rzeczywistym. Jest to usprawnienie w zarządzaniu firmą, a więc znaczna oszczędność czasu i pieniędzy.

  Data dodania: 25 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Programy PIT »

  Rozliczenie deklaracji podatkowej napawa Cię panicznym lękiem? Mamy na to lekarstwo. W tym roku rozliczysz się bez korekty, z programem PITy 2014, PIT FORMAT czy PITY 2014/2015 Taxmachine. Wybierz coś dla siebie i miej wypełnianie zeznania za sobą w kilka minut. Oczywiście możesz zapytać nas o radę, przy użyciu formularza na stronie www.programypit.com. Funkcja wydruku lub e-deklaracji umożliwia Ci szybkie złożenie swoje PITa. Miej to już za sobą z naszymi programami!

  Data dodania: 03 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • System CRM Kamflex »

  System CRM to podstawowe narzędzie w każdej firmie. Odpowiednio wdrożone będzie umożliwiało na zwiększenie sprzedaży. System Kamflex jest dostępny online z dowolnego urządzanie wyposażonego w przeglądarkę. Usługa pozwala na wystawianie faktur, prowadzenie kalendarzy, zarządzanie klientami, szansami sprzedażowymi, reklamacjami oraz magazynami.

  Data dodania: 17 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Http://www.istore.pl »

  iStore.pl jest platformą, która pozwala na założenie własnego sklepu internetowego. Jego grafika jest nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale również funkcjonalna, ponieważ sklep doskonale pasuje do wszystkich urządzeń mobilnych. Klienci mogą ponadto zdecydować się na prowadzenie działań marketingowych, na przykład SEO lub Social Media. Proponowane jest też wsparcie specjalistów oraz usługi księgowe. Cennik usług zamieszczono na stronie www.

  Data dodania: 05 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • PIT Projekt - program do rozliczania pit 2015 »

  Zbliża się koniec 2015 roku. Do kwietnia będziemy mieli czas na złożenie deklaracji PIT. Aby wypełnić dokument i zanieść go do Urzędu Skarbowego należy skorzystać z najlepszego programu. Jeśli masz problem z wypełnieniem swojego PIT-u, to odwiedź naszą stronę, gdzie będziesz mógł pobrać najlepszy program do jego wypełnienia.

  Data dodania: 19 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie OCR - ABBYY FineReader »

  Proponujemy Państwu oprogramowanie, w którym występuje funkcja rozpoznawania tekstów z PDF – ów oraz zdjęć. Dzięki nam zaczniecie Państwo przekształcać zdjęcia, np. artykułów bezpośrednio do edycji. Nasze oprogramowanie umożliwia również edytowanie plików PDF i ich szeroką modyfikację wraz ze scalaniem, czy zabezpieczaniem. Na stronie odnajdziecie Państwo wersje demo oprogramowania FineReader.

  Data dodania: 12 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • ErpSerwis.net - oprogramowanie dla firm produkcyjnych »

  W firmie ERP Serwis z Częstochowy znajdziecie Państwo znakomitej jakości programy do zarządzania firm. W jednym miejscu zebraliśmy znakomite oprogramowanie ERP, które sprawdzi się w wielu różnych branżach. Gwarantujemy coś dla firm transportowych, produkcyjnych, agencji reklamowych, biur rachunkowych czy też sklepów lub hurtowni. Pełna oferta naszych systemów dostępna jest na stronie erpserwis. net.

  Data dodania: 20 06 2018 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 13

Programy - nowa strona:

Adres: