Telefonia internetowa Podkategoria: Telefonia internetowa

 • Centrala VoIP Asterisk »

  VoIPBilling.pl to operatorska platforma VoIP oparta o programową centralę Asterisk. Centrala VoIP została powiązana z bazą danych PostgreSQL oraz webowym panel administratora i klienta. Platforma jest non stop rozwijana. Tworzymy również wiele modułów na zamówienie. Czas wdrożenia centrali VoIP to tylko 5 dni roboczych.

  Data dodania: 24 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • PLAY dla firm - Łódź Doradca Biznesowy - Przedstawiciel PLAY »

  Play dla Firm oddział w Łodzi. Doradca Biznesowy Play pomoże przy przeniesieniu numeru, przedłużeniu umowy oraz nowej aktywacji. Play to najdynamiczniej rozwijający się operator na polskim rynku telefonii komórkowej i mobilnego Internetu. Doradca biznesowy przyjedzie do siedziby firmy w celu podpisania aneksu, nowej aktywacji na usługi Play. Jeżeli masz problem lub pytanie nasz doradca biznesowy jest dostępny pod telefonem lub emailem i udzieli potrzebnych informacji.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Telefony VoIP »

  Telefony VoIP to idealna opcja dla każdego, kto chce ujarzmić opłaty za telefon. Nie da się ukryć - wiele osób nie widzi współczesnego świata bez stałego dostępu do telefonu. Telefonia VoIP pozwala połączyć niski koszt usług z mobilnością, zachowując jednocześnie wysoką jakość połączeń. Obecnie również niełatwo sobie wyobrazić funkcjonowanie korporacji bez bezawaryjnej i funkcjonalnej telekomunikacji. Wydatki ponoszone na rozmowy telefoniczne potrafią być nieraz dużym kłopotem dla finansów praktycznie każdej firmy. Pozostałe atuty telefonii internetowej takie jak wirtualna centrala PBX, systemy IVR i 3CX umożliwiają wykorzystanie szeregu uzupełniających funkconalności a także multikonferencje. Gorąco zapraszamy.

  Data dodania: 22 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Lokalne ogłoszenia w Brzesku i Bochni »

  Dodawanie i przeglądanie ogłoszeń z takich działów jak praca, społeczność, biznes, nieruchomości, nauka, usługi i motoryzacja umożliwia serwis www.brzesko-bochnia.pl. Ogłoszenia te dotyczą rejonu Brzeska, Bochni i okolic. Ponadto w serwisie znajdą Państwo spis firm działających na tym terenie. Witryna umożliwia prezentację firmy i przedstawianie jej oferty użytkownikom serwisu. Poszczególne firmy zostały podzielone według specjalizacji.

  Data dodania: 13 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Telefon xiaomi »

  Nasza strona traktuje na temat urządzeń marki Xiaomi. Jesteśmy stroną, która przygotowuje recenzję pojawiających się urządzeń, dbamy o zadowolenie naszych czytelników, dlatego możecie liczyć na komplet wpisów, które dotyczyć kolejnych urządzeń pojawiających się z produkcji tej rozwijającej się niezwykle dynamiczne firmy. Na tą chwilę marka należy do tych firm z rynku elektronicznego, które systematycznie się rozwijają.

  Data dodania: 13 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Telefonia internetowa »

  Nowoczesne usługi wirtualnej, profesjonalnej centralki proponuje Wirtualna Centralka FreecoNet. Zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie przekierowywania i rozdzielania automatycznego połączeń do poszczególnych działów firmy, jej pracowników, czy też oddziałów z pomocą prostego i obsługiwanego przez www narzędzia telefonicznego. Sprawdź jak działamy zupełnie bezpłatnie – zarejestruj się i przez miesiąc korzystaj z naszych usług bez opłat!

  Data dodania: 18 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dostawca internetu »

  Airmax jest siecią zajmującą się świadczeniem usług internetowych. Jako profesjonalny dostawca Internetu świadczy swoje usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Poza tym administrator telekomunikacyjnych świadczy też usługi dla administracji państwowej i samorządowej. Firma jest w całości polską firmą, obecnie zasięgiem swojego działania obejmuje terytorium sześciu województw w południowo-zachodniej części kraju.

  Data dodania: 16 01 2014 · szczegóły wpisu »

Telefonia internetowa - nowa strona:

Adres: