Podkategoria: Usługi informatyczne

« poprzednia strona · 8
 • Fusion Landing Page »

  Landing page czy – mówiąc nieco inaczej – strona produktowa, strona docelowa, microsite, micropage to pierwsza strona, którą odwiedzają odbiorcy wiadomości na skutek podjętej przez siebie decyzji, która wypracowana została na bazie tego, co zawierała otrzymana wiadomości oraz znajdujące się w niej wezwanie do działania, czyli call do action.

  Strona produktowa może mieć charakter całkiem odrębnej strony. Może być również mikrostroną bądź częścią większego serwisu. Wówczas odnosi się do konkretnej promocji, która jest obowiązująca dla określonego przedziału czasowego.

  Landing Page to – w świetle marketingowych wiadomości e – mail – logiczne rozszerzenie informacji, które umieszczane są w wiadomościach o charakterze newsletter. Użytkownicy zostają przenoszeni na landing page po kliknięciu w odnośnik znajdujący się w newsletterze, który otrzymali.

  Strony Landing Page stawiają sobie za cel przede wszystkim podniesienie konwersji kampanii email marketingowej, która prowadzona jest w danym czasie.

  Landing Page w świetle działań email marketingowych, jest logicznym rozszerzeniem informacji znajdujących się w wiadomościach typu newsletter, na który użytkownicy najczęściej trafiają poprzez kliknięcie w określony odnośnik znajdujący się w zawartości.

  Proces konwersji obejmować może kilka akcji o charakterze podstawowym. Do nich marketerzy mają zachęcać swoich odbiorców. Znajdują się wśród nich między innymi:
  -inicjacja procesu zakupu;
  -pozostawienie danych do kontaktu;
  -zarejestrowanie się w serwisie;
  -poinformowanie o ofercie, która została zamieszczona na Landing Page swoich znajomych oraz przyjaciół;
  -nabranie przekonania do marki;
  -budowanie relacji.
  Istotne jest, aby śledzić regularnie wyniki konwersji, ale jednocześnie nie zapominać o wskaźnikach wejść.

  Data dodania: 26 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Magento-specialists.pl - sklepy magento »

  Zakres możliwości firmy Specjalists jest bardzo duży. W ofercie znajdą Państwo profesjonalne usługi IT – doradztwo, administracja stronami www i oprogramowaniem, wszelkie prace serwisowe, zabezpieczenie i ochrona danych, modernizacja i rozbudowa infrastruktury informatycznej w firmie. Zapewniamy wiele nowoczesnych rozwiązań, w tym nowości Magento 2.0. Głównymi klientami firmy Specjalists są firmy i instytucje.

  Data dodania: 07 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kolokacja - 3s.pl »

  Szukasz odpowiedzi na pytanie, które firmy mogą zająć się telefonią VoIP? Jeśli interesuje Cię telefonia VoIP, dobrym rozwiązaniem jest nasza pomoc (warto też od razu dodać, że telefonia VoIP to po prostu telefonia internetowa). Co do szczegółów, najlepszym wyjściem jest zapoznanie się ze stroną działalności. Warto jeszcze dodać, że telefonia internetowa to nie wszystko, co znajduje się w ofercie.

  Data dodania: 02 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa informatyczna - itmatrix.pl »

  Zapraszamy bardzo serdecznie do kontaktu z firmą ITMATRIX, która przede wszystkim oferuje obsługę informatyczną dla firm. Możecie mieć Państwo pewność, że jeżeli chodzi o outsourcing IT, ale równie dobrze odświeżanie systemów operacyjnych - aby komputer był szybki i wydajny, kontakt z nami jest świetnym pomysłem. Polecamy się także jeżeli chodzi o projektowanie stron internetowych.

  Data dodania: 01 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Usługi magazynowe dla e-commerce - altmasterlogistyka.pl »

  Nasza oferta skierowana jest do właścicieli sklepów internetowych, których interesuje usługa magazynowania oferowanych przez nich produktów. Jako Altmaster Logistyka oferujemy Państwu magazynowanie, a nawet kompletację zamówień. Cały proces jest dzięki temu szybki i automatyczny. Więcej o naszej ofercie dowiecie się Państwo ze strony internetowej altmasterlogistyka. pl.

  Data dodania: 19 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Over-cloud.pl »

  Tworzymy aplikacje mobilne z zachowaniem najwyższych standardów technicznych. Przed nawiązaniem współpracy przeprowadzamy kompleksowe analizy biznesowe. Rozpoznajemy procesy występujące w Państwa działalności i optymalizujemy systemy zarządzania. Poruszamy się sprawnie w najpopularniejszych językach programowania. Doświadczenie zdobywamy od 2011 roku.

  Data dodania: 04 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Poczta Polska adresy - gdziepoczta.pl »

  Dzięki nam znacznie szybciej odnajdziecie Państwo urzędy pocztowe na terenie całego kraju. Wskazujemy, gdzie jest poczta we Wrocławiu, Bytomiu, Katowicach, Warszawie. Ułatwiamy poruszanie się po placówkach pocztowych, a także monitorowanie ich najważniejszych usług. Ze wszystkich funkcji serwisu korzystacie Państwo bez opłat, a każda poczta wyświetla się dodatkowo na mapie.

  Data dodania: 12 02 2020 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 8

Usługi informatyczne - nowa strona:

Adres: