Podkategoria: Czaty

 • Forum dyskusyjne »

  Forum dyskusyjne poświęcone jest ciekawym dyskusjom, stworzone jest dla ludzi w każdym wieku i o dowolnych poglądach. Na forum wiele działów, jak np: sport, muzyka, czat, gry online, humor, konsole, bezpieczeństwo w sieci, systemy operacyjne, zdrowie, moda, uroda. Zapraszamy.

  Data dodania: 24 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mam doła! »

  Mam doła! - Forum internetowe dla ludzi, którzy mają problemy i dołuje ich praca oraz wszelkie inne dziedziny życia. Jeśli jesteś niezadowolony bo szef Cię wiecznie nagabuje, jeśli ludzie w pracy Cię obgadują - jest to powód aby zarejestrować się jako użytkownik Dołującego Forum Dyskusyjnego.

  Data dodania: 24 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • My-Places - nasze miejsce w sieci »

  Witamy w my-places.pl! My-Places.pl to portal dla nowoczesnych użytkowników. Można dodawać własne filmy, muzykę, ogłoszenia, zdjęcia, pisać bloga, znaleźć wydarzenie w swoim mieście, poszukiwać i zapraszać znajomych. Sprawdź sam możliwości my-places.pl

  Data dodania: 23 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Chat na żywo - czatflox.pl »

  Poszukujesz miejsca online, gdzie będziesz mógł nawiązać nowe znajomości? Lubisz tematyczne dyskusje? Koniecznie w takim razie sprawdź Czatflox! To w pełni darmowy i zapewniający anonimowość czat internetowy, który umożliwia rozmowę z ciekawymi ludźmi z całej Polski i nie tylko! Jeżeli więc szukasz przestrzeni do dyskusji, koniecznie sprawdź Czatflox!

  Data dodania: 21 09 2022 · szczegóły wpisu »

Czaty - nowa strona:

Adres: