Sprzątanie Podkategoria: Sprzątanie

 • Gruzbob - wywóz nieczystości »

  Dzięki ofercie firmy GruzBob już nigdy wywóz gruzu Warszawa nie będzie stanowił jakiegokolwiek czy żadnego problemu, a tym samym na wspomniany wywóz gruzu Warszawa spojrzymy z zupełnie innej do tego perspektywy. Odpowiedni pojazd czy zaplanowanie terminu odbioru gruzu i innych odpadów budowlanych, przy jednoczesnym podstawieniu kontenera jaki zostanie wykorzystany w tym celu, to tylko część z tego co firma GruzBob ma nam do zaoferowania. Skorzystanie z usług firmy GruzBob, to coś na co nie tylko warto się zdecydować lecz opcja nad wyraz funkcjonalna, korzystna i atrakcyjna jeżeli idzie o pozbycie się oraz usunięcie gruzu.

  Data dodania: 09 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Gratojad.pl »

  Jakie argumenty przemawiają za tym, aby nasza firma Gratojad zajęła się kompleksowym wsparciem w momencie gdy interesuje państwa wywóz śmieci z wyniesieniem i załadunkiem Kraków? Przede wszystkim posiadamy wszystkie niezbędne predyspozycje oraz kompetencję, doświadczenie i co za tym idzie zaplecze niezbędne do realizacji takiego właśnie zadania. Oczywiście już niejeden raz byliśmy angażowani do tego celu, zawsze bez problemu jesteśmy w stanie sprostać państwu oczekiwaniom a co najważniejsze zadbać o wywóz jakichkolwiek śmieci. Wywieziemy je po ówczesnym załadunku a tym samym zadbamy także o ich utylizację.

  Data dodania: 25 07 2019 · szczegóły wpisu »
 • taniesprzatanie24h.pl - sprzątanie warszawa »

  Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnym sprzątaniu warszawa. Nasze usługi wykonujemy w domach, mieszkaniach, biurach i firmach. Pracujemy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, dlatego u nas łatwo jest wybrać odpowiednie godziny sprzątania. Zajmujemy się również sprzątaniem po przeprowadzce lub remoncie. Posiadamy specjalne sprzęty, które radzą sobie z każdym brudem. Do czyszczenia używamy tylko bezpiecznych i sprawdzonych produktów od najlepszych producentów. Zapraszamy do kontaktu w celu skorzystania z oferty.

  Data dodania: 22 10 2020 · szczegóły wpisu »
 • Wirexim - artykuły, maszyny i urządzenia do utrzymania czystości »

  Szukasz miejsca, w którym możesz zaopatrzyć się w profesjonalne maszyny i preparaty do sprzątania? Koniecznie poznaj sklep Wirexim! To miejsce, które w swoim asortymencie posiada nie tylko wysokiej jakości odkurzacze przemysłowe, zamiatarki, czy szorowarki, ale nawet polerki. Z ich pomocą w prosty sposób będziesz mógł dbać o porządek. Co ważne, oferta tego sklepu jest skierowana do klientów z branży przemysłowej oraz do klientów indywidualnych. Zapraszamy na stronę!

  Data dodania: 25 11 2021 · szczegóły wpisu »
 • Hurtowniachemiczna - chemia profesjonalna i sprzęt do sprzątania »

  Hurtownia Chemiczna to sklep, w którym zaopatrzysz się w pełni profesjonalne środki czystości. Produkty, które znajdują się w ich ofercie, są nie tylko bardzo silne, ale również wyjątkowo skuteczne. Pozwolą Ci one na utrzymanie porządku na wielu różnych obszarach. W asortymencie sklepu są również artykuły higieniczne, sprzęt do sprzątania oraz maszyny czyszczące. Postaw na wysokiej jakości sprzęty renomowanych marek!

  Data dodania: 25 04 2021 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie mieszkań »

  Sprzątanie mieszkań, domów, sprzątanie biur - zapraszamy serdecznie do kontaktu z profesjonalną firmą sprzątająca oferującą usługi sprzątania mieszkań, sprzątania domów, sprzątania biur i innych przestrzeni, także po remontach. Całą ofertę firmy Clean Pro znaleźć można na stronie www - perfekcyjne sprzątanie mieszkań, domowe prace, mycie okien, pranie tapicerki, pranie dywanów, a także pranie, suszenie, prasowanie odzieży! Wyjątkowa oferta dla klientów indywidualnych, dla klientów biznesowych, właścicieli biur, którzy chcą zadbać o porządek przestrzeni - aby z niej skorzystać należy skontaktować się z firmą Clean Pro z miasta Warszawa, Legionowo, Piaseczno, Wołomin i okolice, województwo pomorskie. Pełna oferta oraz dane kontaktowe znaleźć można na stronie www - zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 04 04 2022 · szczegóły wpisu »
 • Prania Mania pranie tapicerki i dywanów »

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług prania tapicerki meblowej, dywanów i wykładzin, oraz ozonowania pomieszczeń i samochodów w Olsztynie i okolicach! Oferujemy szybkie i skuteczne czyszczenie za pomocą profesjonalnych środków oraz nowoczesnych technologii. Nasze usługi pozwolą przywrócić świeżość i czystość Twoim meblom, dywanom, a także pomieszczeniom i samochodom. Ozonowanie to dodatkowa usługa, która pozwoli pozbyć się nieprzyjemnych zapachów oraz skutecznie zdezynfekować powietrze. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością pomożemy Ci zadbać o czystość Twojego otoczenia!

  Data dodania: 15 02 2023 · szczegóły wpisu »

Sprzątanie - nowa strona:

Adres: