Podkategoria: Agencje artystyczne

 • Muzyka cygańska - Impresariat Romano Suno »

  Impresariat Romano Suno dostarcza muzykę cygańską na festiwale, koncerty i uroczystości. W swoim składzie posiada autentyczne zespoły cygańskie z Polski i krajów europejskich. Wsparcie dla programów telewizyjnych i spektakli teatralnych. Doradztwo przy dużych projektach z udziałem artystów cygańskich. Zapraszamy do współpracy animatorów kultury i planerów imprez.

  Data dodania: 15 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prezenterzy »

  Nasza firma zajmuje się profesjonalnym kreowaniem wizerunku w biznesie oraz dla gwiazd, dziennikarzy, prezenterów, ekspertów z różnych dziedzin. Zarządzamy wizerunkiem gwiazd w ramach kampanii reklamowych, promocyjnych oraz PR. Oferujemy szkolenia medialne, z wystąpień publicznych, sesje ze stylistami, wykłady motywacyjne. Specjalizujemy się w prowadzeniu castingów w poszukiwaniu gwiazd pod kampanie reklamowe, promocyjne oraz PR. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 25 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • obraz-ze-zdjecia.pl - zdjęcia odbitki »

  Zamawiaj odbitki ze smartfona i ciesz się szybkimi profesjonalnymi usługami. Odwiedź stronę naszej firmy i sprawdź, jak prosto zlecisz nam zdjęcia odbitki w dużym formacie na płótnie. Jeśli szukasz wyjątkowego pomysłu na ozdobę wnętrza, foto obraz z całą pewnością spełni Twoje oczekiwania. Nasze obrazy odznaczają się pięknymi kolorami, wyrazistością oraz kontrastami, które podnoszą wizualną atrakcyjność całości. Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, koniecznie odwiedź stronę przy pomocy smartfona i zamów zdjęcia na płótnie.

  Data dodania: 05 06 2018 · szczegóły wpisu »

Agencje artystyczne - nowa strona:

Adres: