Podkategoria: Filmowanie

 • Wideofilmowanie Krotoszyn Pleszew »

  Jesteśmy profesjonalistami w zakresie wideofilmowania. Działamy na terenie miejscowości takich jak: Krotoszyn, Pleszew oraz Jarocin. Fachowe upamiętnienie momentów z życia to duża odpowiedzialność, jednak każdy fotoreportaż jest mistrzowsko wykonany i uwieczniony na lata. W ofercie możliwe jest także wykonanie zdjęć reklamowych, studyjnych czy videofilmowanie.

  Data dodania: 24 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • soundandwave.pl - profesjonalne studio nagrań warszawa »

  Najlepsze produkcje muzyczne są możliwe wyłącznie przy pełnym zaangażowaniu muzyków i kadry reżyserów dźwiękowych. Jeśli zależy Ci na współpracy z profesjonalnym studiem nagrań w Warszawie, zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami. Gwarantujemy usługi, które spełniają oczekiwania naszych klientów. Dysponujemy potrzebnym nowoczesnym sprzętem studyjnym. Bogate zaplecze sprzętowe, świetne warunki akustyczne oraz zawsze przyjemna atmosfera sprzyjają najlepszym efektom. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

  Data dodania: 15 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Jmvideo.pl »

  Just Married Video to agencja, która została stworzona w celu zmiany jakości dotychczasowych na rynku usług video ze ślubów oraz wesel. Jej filmowcy poprzez kreatywne podejście do swej pracy oraz profesjonalny sprzęt są w stanie stworzyć prawdziwe dzieła sztuki filmowej z wesel oraz ślubów. Klienci mogą liczyć na pełną obsługę w czasie uroczystości przez przynajmniej dwóch operatorów. Więcej o ofercie na stronie internetowej.

  Data dodania: 02 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • AVProduction.pl - produkcja filmów reklamowych »

  Każda firma potrzebuje reklamy. Jeśli chcesz mieć pewność, że działasz w nowoczesny sposób i zgodnie z dziś obowiązującymi trendami, skorzystaj z usług produkcji filmów reklamowych. Stanowią one niezastąpioną pomoc w promocji marki, produktów oraz usług. Koniecznie zapoznaj się z ofertą naszej produkcyjnej agencji filmowej i wybierz odpowiednią formę reklamy wizualnej dla swojej firmy. Działamy kompleksowo, dlatego współpracując z nami, efekty są zawsze satysfakcjonujące i zgodne z zamierzeniami. Zapraszamy.

  Data dodania: 21 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • CzarnaZebra.pl - Produkcja filmowa »

  Do współpracy z firmą Czarna Zebra Zapraszamy przedsiębiorców, których interesują w pełni profesjonalne, ale także i oryginalne filmy reklamowe. Nie mogliście trafić lepiej. Jesteśmy zespołem ludzi, którzy wiedzą, jak tworzyć takie materiały. Mamy w tym duże doświadczenie i niezbędny do takich filmów sprzęt. Wszystkiego o nas i naszej ofercie dowiecie się ze strony czarnazebra. pl. Zapraszamy.

  Data dodania: 30 07 2018 · szczegóły wpisu »

Filmowanie - nowa strona:

Adres: