Podkategoria: Filtry do wody

 • Hydraulik Kraków »

  Witamy. Jesteśmy firma hydrauliczną z kilkunastoletnim doświadczeniem, oferujemy kompleksowe oraz drobne usługi hydrauliczne na terenie miasta Krakowa i jego najbliższych okolic. Dysponujemy markowym sprzętem i wykwalifikowaną kadrą, która podejmie każde najbardziej nietypowe nawet zlecenie. Kompleksowo montujemy instalacje wodne, kanalizacyjne, centralnego ogrzewania oraz gazowe. Zaradzimy również każdej usterce z zakresu hydrauliki, która może Ci się przytrafić w twoim domu. Zapraszamy do kontaktu z nami.

  Data dodania: 01 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Filtry do wody - Global Water »

  Filtry do wody, wszystko do uzdatnienia wody spożywczej, domowe systemy kuchenne, na cały dom, tylko z nami lepsza czystsza woda, filtry do wody na bazie odwróconej osmozy, zmiękczacze, odżelaziacze, filtry kuchenne, łazienkowe, na cały dom.

  Data dodania: 10 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dezynfekcja wody »

  Dezynfekcja wody to ważna czynność, którą można wykonywać na wiele sposobów. Nasza firma oferuje rozwiązania przekrojowe.Pompy dozujące firmy EMEC to niezastąpione urządzenia do dozowania chemii basenowej na całym rynku. Pompy te najdokładniej dostarczają chemie basenową zapobiegając skażeniom i dezynfekując wodę basenową.Bezproblemowa współpraca z wieloma stacjami dozującymi osiągnięta została poprzez użycie najnowocześniejszych technologii w dziedzinie {dostarczania|dozowania| automatycznego w basenach prywatnych i publicznych.Pompy EMEC to jedne z najlepszych pomp dozujących na rynku współpracujące bezproblemowo w systemie opartym na zautomatyzowanych stacjach dozujących.

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zmiękczacze do wody »

  Jesteśmy firmą Watersystem zajmującą się zagadnieniami związanymi z przygotowaniem wody do celów przemysłowych i socjalno-bytowych. Na rynku funkcjonujemy od dziesięciu lat. Przez ten czas poszerzyliśmy swoją działalność o zakres projektowania i budowy basenów oraz fontann. Nasi klienci mogą również skorzystać z urządzeń do odżelaziania, dezynfekcji wody oraz wielu innych rzeczy. Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 07 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Filtry do wody - aquahome.pl »

  Nie każdy ma to szczęście, że ma w domu miękką, czystą wodę, wielu z nas ma niestety wodę twardą, często pachnącą chlorem dodawanym w wodociągach itp. Można jednak rozwiązać te problemy dzięki korzystaniu ze stacji uzdatniania wody firmy Viessmann. Stacja pozwoli nam nie tylko cieszyć się czystą, miękką wodą, ale także osiągać dodatkowe korzyści tj. oszczędność na ogrzewaniu wody użytkowej.

  Data dodania: 16 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Filtr do wody aqua-gold »

  Woda w najlepszym wydaniu ! - Odkryj zalety przefiltrowanej wody, a różnice dojrzysz na zdrowiu i stylu życia. Piję wodę filtrowaną Uważamy, że warto pić wodę z filtrem BRITA: jest zdrowa i w Polsce bardzo dobrze smakuje. Niedowiarkom proponujemy porównanie identycznie podanych wód butelkowanych z przefiltrowaną przez BRITA, sami wielokrotnie testowaliśmy w ten sposób znajomych. W żadnym z przypadków test nie wypadł niekorzystnie dla wody Brita. BRITA jest firmą nr 1 na świecie w sprzedaży filtrów do wody. Woda z filtrów Brita cieszy codziennie 50 milionów ludzi w ponad siedemdziesięciu krajach. Firma Brita do dziś pozostaje pionierem w technologii i badaniach nad uzdatnianiem wody. Pij wodę i dąż do dobrego zdrowia Twojego i Twojej rodziny Nie musisz już martwić się o Cryptosporidium czy Giardia (99.99% zostaje usunięte). BRITA On Tap skutecznie usuwa substancje i dodatki, które są potencjalnie szkodliwe dla zdrowia, ale najważniejsze filtr nie usuwa rozpuszczonych minerałów niezbędnych dla naszego dobrego samopoczucia. Średnio trzeba pić około ośmiu szklanek wody dziennie. Gdy to zrobimy, korzyści są niemal nieograniczone. Woda daje wyraźny, zdrową skórę i oczy, wspomaga utratę wagi, poprawia pracę nerek i wątroby, zwiększa wydajność pracy fizycznej, poprawia osiągnięcia sportowe i zapobiega przedwczesnemu starzeniu się. Wymiana filtra Wydajność filtra wynosi ok 375 litrów lub cztery miesiące, w zależności od zanieczyszczenia wody i częstotliwości korzystania z filtra. Aby wymienić filtr, po prostu wciskamy jeden przycisk, aby wysunąć stary filtr, i jednym kliknięciem montujemy nowy. Wygląd dasing zestawu Elegancki i kompaktowy design uzupełni wygląd każdej kuchni. Dodatkowym atutem jest to iż w przypadku przeprowadzki lub wakacji, możesz zabierać go ze sobą.

  Data dodania: 10 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Filtry systemy uzdatniania wody »

  Podana niżej strona internetowa zapoznaje użytkowników sieci z ofertą polskiej firma która zajmuje się uzdatnianiem wody. Cieszy się dużą popularnością oraz zainteresowaniem. Świadczy najwyższą jakość swoich usług. Ceni sobie zadowolenie swoich klientów chcąc spełnić oczekiwana nawet najbardziej wymagających klientów. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży. Wciąż się rozwija i uatrakcyjnia swoją ofertę przyciągając wielu klientów.

  Data dodania: 23 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Filtry do wody - ecowater.pl »

  Jako firma EcoWater Systems działamy na rynku od kilkudziesięciu lat oferujemy naszym klientom absolutnie najwyższej jakości systemy uzdatniania wody. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy był zadowolony i wracał po kolejny sprzęt. Warto podkreślić, że wytwarzane przez nas urządzenia są zgodne ze standardami ISO 9001.

  Data dodania: 07 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Odkamieniacze - aquamelior.pl »

  Jesteśmy ekspertami w dziedzinie filtracji - jeżeli zatem szukacie Państwo filtrów do wody, które z oczywistych przyczyn są godne bardzo dużego zainteresowania, nie pozostaje chyba nic innego jak zajrzeć pod adres www.Aquamelior.pl. Jesteśmy w stanie zagwarantować bardzo wysokie standardy jakościowe oferowanych przez nas filtrów, korzystne ceny, bardzo szybką dostawę, brak jakichkolwiek problemów.

  Data dodania: 03 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Jonizacja powietrza - mediasklep24.pl »

  Swoją ofertę jako Mediasklep24 chcielibyśmy skierować do Klientów, którzy potrzebują niezawodnych jonizatorów wody czy powietrza. Na tym nasza oferta jednak się nie kończy, ponieważ swoim Klientom oferujemy również oczyszczacze powietrza, filtry do wody czy generatory ozonu. Po więcej informacji Zapraszamy na naszą stronę internetową mediasklep24.pl, gdzie znajduje się nasza oferta.

  Data dodania: 18 01 2018 · szczegóły wpisu »

Filtry do wody - nowa strona:

Adres: