Podkategoria: Producenci

« poprzednia strona · · następna strona »
 • AGROMECH - producent wózków platformowych, podesty i przyczepy »

  Zajmujemy się produkcją w dziedzinie transportu i techniki magazynowej. Jesteśmy czołowym polskim producentem wózków platformowych. Produkujemy szeroką gamę wyrobów niezbędnych w: zakładach produkcyjnych, przedsiębiorstwach usług komunalnych, przedsiębiorstwach usług rolniczych, magazynach, hurtowniach, sklepach, gospodarstwach rolniczych, ogrodach i domach. Realizujemy również produkcję nieseryjną, wytwarzamy wyroby zaprojektowane z uwzględnieniem wymagań i potrzeb odbiorcy. Możecie Państwo zamówić u nas realizację unikatowych, pojedynczych wyrobów oraz specjalistyczne usługi produkcyjne. Specjalizujemy się w produkcji wyrobów z metalu i gumy. Główne kategorie naszej produkcji to: dwukołowe wózki gospodarcze, wózki transportowe magazynowe, wózki platformowe, przyczepy i podesty magazynowe, wózki spawalnicze, regały magazynowe, stoły warsztatowe, podpory, wyroby gumowe, opony i dętki, małogabarytowe koła i zestawy jezdne, pojemniki na odpady.

  Data dodania: 20 07 2020 · szczegóły wpisu »
 • Karolinex - worki foliowe »

  Foliowe worki to jeden z naszych szczególnych produktów znajdujących się w ofercie. Sprawdzają się one w ramach oczekiwań i potrzeb firm przemysłowych różnych branża, w budownictwie oraz transporcie. Zapewniamy klientom worki foliowe najlepszej jakości różniące się wielkością, grubością folii oraz zastosowaniem. Oferujemy asortyment, który odpowiada Państwa oczekiwaniom ze względu na jakość, korzystną cenę oraz wiele możliwości jego zastosowania. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą zabezpieczeń z folii.

  Data dodania: 17 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kontenery budowlane Ekombud »

  Systematyczne segregowanie śmieci to konieczność i obowiązek każdej osoby żyjącej na Ziemi. Ułatwiają to obecnie kontenery na odpady produkowane przez EKOBUD. Firma działa w branży, w której promowanie proekologicznych działań jest niezwykle ważne. Ona z tego zadania wywiązuje się znakomicie, ponieważ jako producent kontenerów zachęca do segregowania śmieci, dając klientom odpowiednie narzędzia.

  Data dodania: 18 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Technologie niklowe - bto.net.pl »

  Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową, jesteśmy jednym z topowych producentów pakietów bateryjnych co przekłada się na dostarczanie przez nas wyłącznie najlepszej jakości rozwiązań. Sprawdź koniecznie i zobacz dlaczego warto przyjrzeć się z bliska naszym produktom. Gwarantujemy najlepsze rezultaty. Zobacz to już dzisiaj.

  Data dodania: 12 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Zniczomaty »

  Własny biznes niewątpliwie jest marzeniem wielu ludzi. Jeżeli szukasz pomysłu to koniecznie odwiedź naszą stronę. Jednym z pomysłów na własny biznes może być własna sieć zniczomatów. Jest to rozwiązanie dość nietypowe i obecnie mało popularne. To daje nam szansę na to, żeby dość szybko rozpocząć własny biznes na nietypowej niszy. Zapraszamy na naszą stronę po ofertę.

  Data dodania: 12 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Listwy elewacyjne PCV »

  Listwy elewacyjne do systemów ociepleń – listwy okapnikowe (okapniki, kapinosy), listwy przyokienne, listwy do boniowania (bonie) wraz z kątownikami i łącznikami do boni, listwy dylatacyjne, kątowniki PCV, listwy podparapetowe, startowe i zakończeniowe. Producent profili elewacyjnych PCV oferuje pełny asortyment listew elewacyjnych do prawidłowego wykonania elewacji ociepleniowej budynku, podnoszące jej jakość, trwałość i parametry izolacyjne jak również od zdobienia elewacji. Nasze systemy do boniowania pozwalają nadać elewacji nowoczesny i elegancki wygląd. Można z ich użyciem np. osiągnąć efekt wykończenia elewacji płytami kamiennymi, bez problemów związanych z użyciem „prawdziwych” płyt i nieporównywalnie taniej. Profile Bella Plast to produkty najwyższej jakości. Posiadają Krajową Ocenę Techniczną wydaną przez ITB w Warszawie potwierdzającą ich wysokie walory użytkowe. Listwy są produkowane w Polsce, w nowoczesnym zakładzie zlokalizowanym pod Warszawą, według projektów przygotowanych przez Bella Plast i chronionych patentami. Producent profili elewacyjnych Bella Plast oferuje również inne profile budowlane - listwy do zabudowy gipsowo-kartonowej, listwy do „mokrych” tynków, profile dylatacyjne do gresu oraz profile dystansowe do klinkieru. Pełna lista naszych produktów jest dostępna na stronie bellaplast. com. pl. Znjdziesz tam również karty techniczne oferowanych profili PCV, instrukcje montażu, praktyczne porady, jak również pomysły na wykonanie ozdobnych/mozaikowych tynków strukturalnych lub innego zdobienia elewacji budynków. Oferujemy również produkcję profili PCV według specyfikacji klienta. Potrzebujesz czegoś nietypowego? Zwróć się do nas, wyprodukujemy dla Ciebie.

  Data dodania: 07 07 2020 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · · następna strona »

Producenci - nowa strona:

Adres: