Podkategoria: Szkolenia

« poprzednia strona · · następna strona »
 • Nauka jazdy łomża - osz.edu.pl »

  Najlepsza oferta kursu na prawo jazdy od osz. edu. pl pozwoli uzyskać Państwo najlepszą cenę a także najlepszą pomoc w tej dziedzinie. Jesteśmy tutaj dla Państwa skutkiem czego atmosfera jest jednym z najważniejszych plusów jaki przyświeca naszej działalności. Oprócz tego dbamy o to aby nasza szkoła była w pełni opłacalna i aby każdy zdawał jak najszybciej to możliwe razem z nami.

  Data dodania: 30 07 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kurs i szkolenie ADR kierowców »

  Dla klientów naszego przedsiębiorstwa oferujemy kursy dedykowane przyszłym kierowcom ADR – przewożącym materiały niebezpieczne. Odbywają się u nas szkolenia podstawowe, jak i specjalistyczne – w zakresie transportu cysternami oraz substancji wybuchowych, a także promieniotwórczych. Wszystkie prowadzą wybitni specjaliści, którzy posiadają pełnię niezbędnej wiedzy z branży oraz znają obowiązujące w niej europejskie przepisy. Kończąc szkolenie, Ty również uzyskasz te, wymagane w Twojej pracy kompetencje.

  Data dodania: 12 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Firma szkoleniowa »

  Altkom Akademia to firma szkoleniowa dopasowana do potrzeb początkujących i doświadczonych specjalistów IT. Dzięki nam rozwiniecie Państwo kwalifikacje w zwinnym zarządzaniu projektami IT. Uzyskacie wiedzę o obsłudze baz danych. Przejdziecie kursy Excela dla zaawansowanych. Uwzględniamy również szkolenia z rozwoju osobistego, szczególnie polecane menedżerom.

  Data dodania: 10 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kurs na elektryka online »

  Jeżeli myślisz o państwowych uprawnieniach dla elektryka, możemy zaproponować kursy. Co więcej, nasza propozycja to kursy online.
  Wypada też od razu zaznaczyć, że kurs online to ułatwienie, ale i oszczędność czasu (co do szczegółów, najlepszym wyjściem jest zapoznanie się z witryną kurs-elektryka. pl).

  Jeśli chodzi o cennik, ceny znajdziesz na wspomnianej stronie.

  Data dodania: 10 02 2020 · szczegóły wpisu »
 • Badania rynku - exbis.pl »

  Firma szkoleniowa Exbis ze swoją ofertą wychodzi do klientów zainteresowanych wysokiej klasy szkoleniami. Między innymi to doradztwo biznesowe dla przedsiębiorców, ale też szkolenia zamknięte i otwarte z zakresu rozwoju osobistego, techniki sprzedaży, techniki negocjacji czy zarządzania organizacją. To szkolenia dla pracowników wszystkich szczebli.

  Data dodania: 26 05 2020 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · · następna strona »

Szkolenia - nowa strona:

Adres: