Podkategoria: Dezynsekcja

« poprzednia strona · 2
 • Lampy owadobójcze - Tedan »

  Dzięki sklepowi internetowemu Tedan, zrobieniu u nas zakupów, takie szkodniki jak komary, prusaki, karaluchy, pluskwy, myszy czy chociażby szczury, nie będą stanowiły dla Państwa najmniejszego problemu. Na uwadze zasługuje przede wszystkim to, że jesteśmy takim sklepem internetowym, który sprzedaje tylko takie środki, preparaty oraz różnego rodzaju akcesoria - np. atrapy ptaków, które są naprawdę na wysokim poziomie.

  Data dodania: 28 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Insektpol zwalczanie kun, ozonowanie, fumigacja warszawa »

  Firma zajmująca się zwalczaniem kun, kretów, ozonowaniem, tępieniem szkodników, gazowanie owadów, dezynsekcja, dezynfekcja, deakaryzacja, Firma działa na terenie miast Warszawa, Gdańsk, Gdynia, Elbląg, Toruń, Olsztyn, Płock, Włocławek, Grudziadz, Malbork, Ostróda, Olsztynek, Braniewo, Białystok, Ciechanów, Zwalcza karaluchy, pluskwy, mrówki, osy, szerszenie, spuszczele pospolite i inne szkodniki.

  Data dodania: 20 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Mycie okien Kraków »

  Kim jesteśmy? Turboclean to firma sprzątająca działająca na terenie małopolski oraz miasta Kraków.
  Czym się zajmujemy? Nasze usługi to przede wszystkim utrzymanie czystości. Sprzątamy zarówno w firmach, jak i prywatnych domach.
  Oprócz sprzątania biur wyczyścimy również powierzchnie przemysłowa. W wachlarzu naszych usług znajdziesz mycie okien, pranie dywanów, pranie tapicerek meblowych.
  Oferujemy również usługi wysokościowe. Zajmujemy się również praniem tapicerek samochodowych zapewniając bezpłatny dojazd do naszych klientów.

  Data dodania: 18 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odpluskwianie Białystok - abcinsekt.pl »

  Jeśli chcecie poradzić sobie z insektami i robakami w domu możecie zdecydować się na usługi naszej firmy. Wyróżniamy się spośród innych podmiotów na rynku tym, że przy zwalczaniu szkodników stosujemy nowoczesne metody działań i jednocześnie jako jedna z pierwszych firm proponujemy naszym klientom również gwarancje na usługi, które realizujemy. Dzięki temu możecie być pewni pomocy, gdy jednak insekty znów się pojawią.

  Data dodania: 26 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Arsen | Dezynsekcja Łódź, ozonowanie »

  Arsen Jarosław Nikodemski to certyfikowana i doświadczona firma, oferująca zgodne z zasadami bezpieczeństwa i higieny usługi dezynsekcji. Przy wykorzystaniu bezpiecznych dla zdrowia domowników metod, firma skutecznie zwalcza takie insekty jak pluskwy domowe i prusaki, ale również mrówki. Arsen dysponuje również sprzętem przeznaczonym do ozonowania mieszkań, likwidującym brzydki zapach, pleśń oraz grzyby.

  Data dodania: 19 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Dez-Der Krzysztof Karpiński »

  Mając na uwadze to, że wielu z nas nie potrafi poradzić sobie z mrówkami, szczurami czy komarami, powstał sklep Dez-Der. Jesteśmy przekonani, że nasze produkty pomogą Państwu. Sprzedajmy wszystko to co ma związek z likwidacją wstrętnych szkodników. Możliwości są różne. Ofiara może zostać schwytana za pomocą chwytaczy gryzoni lub po prostu zlikwidowana dzięki naszej skutecznej trutce. To Ty wybierasz odpowiednie rozwiązanie! Pełen asortyment znajduje się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 21 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Emrat - deratyzacja Kraków »

  Chcielibyśmy zaprosić na stronę internetową firmy Emrat, która zajmuje się usługami DDD - w Gorlicach oraz Krakowie. Chodzi oczywiście o deratyzację, dezynsekcję oraz dezynfekcję. Gwarantujemy naszym Klientom to, że kleszcze, szczury, myszy, mole, muchy, komary, mrówki, pchły, pluskwy, karaluchy czy prusaki zostaną zniszczone w skuteczny sposób, a jednocześnie bezpieczny i całkowicie nieinwazyjny.

  Data dodania: 14 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Spuszczel pospolity - fumigacja-kosciola.pl »

  Fumigacja kościoła, czyli tak zwane gazowanie kościoła to sprawdzona metoda, dzięki której można pozbyć się następujących szkodników: korniki, spuszczel pospolity oraz kołatek domowy. Firma wykonuje tę usługę w kościołach i obiektach sakralnych. Zwalcza korniki w drewnie metodą, dzięki której nie traci ono swojego koloru. Więcej informacji o usługach i firmie można znaleźć na stronie.

  Data dodania: 04 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Firma DDD Dalmyt Sp. z o.o. »

  Zwalczanie szkodników to nasza codzienność. Dalmyt to ekspert w zakresie świadczenia usług DDD (deratyzacja, dezynfekcja i dezynsekcja). Blisko 40-letnie doświadczenie, wiedza oraz zgrany zespół, gwarantuje naszym klientom skuteczność działań. Zwalczanie szkodników nie jest trudne, jeśli zaufasz Dalmyt. Zapoznaj się z naszą ofertą już teraz, zyskaj nieustanną pomoc naszego zespołu i ciesz się spokojem bez szkodników.

  Data dodania: 18 02 2020 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2

Dezynsekcja - nowa strona:

Adres: