Podkategoria: Klimatyzacja

« poprzednia strona · 2
 • Profiklima Warszawa »

  Profiklima to profesjonalna firma, która zajmuje się sprzedażą, montażem oraz serwisem urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Montujemy systemy typu split, multi – split, systemy VRF, jak i systemy wentylacji. Nasze prace prowadzimy na rzecz klientów indywidualnych, firm, sklepów biur, banków, hoteli innych tego typu obiektów, zapewniając najlepszej jakości sprzęt, profesjonalizm wykonywanych prac oraz przystępne ceny. Szczegóły na www.

  Data dodania: 30 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Łódź »

  AEROinstal - Kompleksowe instalacje klimatyzacji, wentylacji, systemów centralnego odkurzania: klimatyzacja Łódź, klimatyzacja Warszawa, wentylacja mechaniczna, rekuperatory, rekuperator, klimatyzacja Częstochowa, montaż klimatyzacji, klimatyzacja montaż, montaż klimatyzatorów, klimatyzacja w domu, klimatyzacja dla domu, klimatyzacja ceny.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Montaż klimatyzacji Wrocław »

  Zapraszamy do naszej firmy. Zajmujemy się klimatyzacją, chłodnictwem i automatyką. Zapewniamy kompleksową dostawę i montaż urządzenia wraz z przyszłym serwisowaniem. Nasza firma mieści się we Wrocławiu, a działamy na terenie Dolnego Śląska i okolic. Oferujemy usługi takie jak: instalacje klimatyzacyjne, instalacje chłodnicze, wentylacyjne, alarmowe, hydrauliczne itp. Zachęcamy Państwa do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 02 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przemysłowe chłodnice powietrza i cieczy - BSPL.pl »

  Systemy chłodzenia oraz chłodnice przemysłowe czy też chłodnice powietrza klienci będą mogli znaleźć w rozbudowanym asortymencie przedsiębiorstwa BSPL. Firma prowadzi swoją działalność nieprzerwanie od dwudziestu pięciu lat, dysponuje rozbudowanym asortymentem oraz gwarantuje klientom atrakcyjne ceny i merytoryczne doradztwo. Firma specjalizuje się w układach chłodzenia, klimatyzacji oraz ogrzewania, świadcząc też usługi projektowania.

  Data dodania: 25 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Konkret - montaż klimatyzacji Kraków »

  Sprzedajemy i montujemy profesjonalne systemy klimatyzacji na terenie Krakowa i okolic. Mamy w swojej ofercie klimatyzatory LG, Samsung, Panasonic, Fujitsu, Mitsubishi. Obsługujemy inwestycje dla osób prywatnych, jak i dla firm. Montujemy klimatyzację w mieszkaniach, domach, biurach, firmach, pomieszczeniach przemysłowych oraz obiektach wielkopowierzchniowych. Zapraszamy do kontaktu i do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 04 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja bielsko »

  Specjalizujemy się w montażu oraz serwisie urządzeń przeznaczonych do klimatyzacji pomieszczeń oraz wentylacji. Zaprojektujemy odpowiedni system klimatyzacyjno-wentylacyjny pod Państwa wymagania. Współpracując z nami nie muszą się Państwo obawiać o konserwację oraz serwis urządzeń. Oferujemy sprzęt różnych producentów, zarówno tych tańszych jak i droższych marek. Zapraszamy na naszą stronę oraz do kontaktu z nami, gwarantujemy pełne zadowolenie z naszych usług.

  Data dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis klimatyzacji samochodowej Łódź - chlodnice.info.pl »

  Oferujemy naszym klientom profesjonalne usługi z zakresu naprawy i serwisu klimatyzacji i układów chłodniczych. Oferujemy między innymi naprawę chłodnic, płukanie układu chłodzącego, diagnostykę układu chłodzenia, sprzedaż części nowych i używanych i wiele innych usług, których pełna oferta znajduje się na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy.

  Data dodania: 04 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż pomp ciepła »

  Remont to firma specjalizująca się w nowoczesnych technologiach w każdym domu. Instaluje pompy ciepła, klimatyzację i zajmuje się rekuperacją. Na naszej stronie prowadzimy blog z poradami dotyczącymi tych dziedzin. Mamy wiele certyfikatów, potwierdzających naszą terminowość i profesjonalizm. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 24 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Odgrzybianie klimatyzacji »

  Ozonowanie, a w zasadzie odgrzybianie klimatyzacji to jedna z najskuteczniejszych metod usuwania grzybów, pleśni i bakterii z klimatyzacji oraz wnętrza samochodu. Ozon zabija wszelkie chorobotwórcze drobnoustroje, ale także usuwa niepożądane zapachy znajdujące się wewnątrz kabiny i na tapicerce. We Wrocławiu takie usługi w trybie mobilnym oferuje AutoResQ.

  Data dodania: 06 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem nagrzewnic Wynajem klimatyzatorów »

  Nasza firma działa od 1992 roku. Zajmujemy się wynajmem nagrzewnic olejowych, gazowych i elektrycznych oraz wynajmem montażem i serwisem klimatyzatorów i osuszaczy powietrza. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu świadczymy kompleksowe usługi z zakresu ogrzewania i klimatyzacji. Naszym klientom oferujemy transport urządzeń, montaż oraz profesjonalny serwis.

  Nie czekaj, zaufaj profesjonalistom.

  Data dodania: 20 09 2019 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2

Klimatyzacja - nowa strona:

Adres: