Podkategoria: Zbiorniki

 • Rusztowanie »

  Solidne hale namiotowe i rusztowania modułowe Rubo-Konstrukcje to doskonały wybór! Nasza firma zajmuje się produkcją, a także sprzedażą i wynajmem hal sportowych, magazynowych, hangarów, namiotów eventowych. Dostarczamy do naszych klientów również systemy plandekowania, namioty sezonowe, barierki zabezpieczające. Zapewniamy kompleksową obsługę i atrakcyjne ceny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą online!

  Data dodania: 04 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zbiorniki betonowe | zamow-szambo.pl »

  Warto tutaj powiedzieć, że dzięki bardzo dużemu doświadczeniu na stronie zamów szambo możemy dostarczać konkretne rozwiązania jeśli chodzi o zbiorniki betonowe różnych gabarytów. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie można z łatwością przekonać się jak wiele zyskasz, gdy tylko będziesz się interesować naszymi propozycjami.

  Data dodania: 16 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Baza paliw dla firmy budowlanej »

  Metria to firma specjalizująca się w przetwórstwie tworzyw sztucznych i automatyce przemysłowej. Produkujemy następujące rodzaje przydomowych oczyszczalni ścieków: oczyszczalnie hybrydowae BDH; oczyszczalnie biologiczna SB; oczyszczalnie drenażowe. Każdy nasz produkt jest najwyższej jakości. Zapraszamy do nas!

  Data dodania: 24 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Zbiornik szambo - betonex.com.pl »

  Betonex to firma działająca na rynku ponad 20 lat oferująca szamba betonowe oraz pojemniki na szamba. Do produkcji oferowanych produktów używany jest najwyższej klasy beton B20-B40. Wszystkie oferowane szamba są szczelne dzięki zastosowaniu odpowiednich powłok ochronnych. Produkty firmy Betonex mające szczelność na najwyższym poziomie spełniają standardy higieny i są przyjazne środowisku. Klienci mogą liczyć na fachową pomoc ze strony doświadczonego personelu na każdym etapie sprzedaży.

  Data dodania: 22 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Centroplast »

  CENTROPLAST z Bełchatowa specjalizuje się w nowoczesnych, ekologicznych metodach oczyszczania ścieków. Firma posiada ponad 20-letnie doświadczenie w swojej branży. Swoim klientom oferuje przydomowe oczyszczalnie ścieków – oczyszczalnie ścieków drenażowe i biologiczne, a także osadniki gnilne i szamba plastikowe.

  Data dodania: 04 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Produkty ze stali nierdzewnej »

  Zajmujemy się w firmie Spawexpert realizowaniem różnorodnych wyrobów z rynku produktów ze stali nierdzewnej. Działając od wielu lat jako producent wyrobów ze stali nierdzewnej jesteśmy w stanie zapewnić sprawną obsługę na każdym etapie współpracy, a także produkty ze stali nierdzewnej, które wykonywane są nowocześnie i z wysokiej jakości, wyselekcjonowanych materiałów.

  Data dodania: 12 02 2019 · szczegóły wpisu »

Zbiorniki - nowa strona:

Adres: