Podkategoria: Wentylacja, klimatyzacja

« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »
 • Świadectwa energetyczne - ACES »

  Firma ACES powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na sporządzanie świadectw charakterystyki energetycznej budynków, które z dniem nowelizacji prawa budowlanego weszły w życie. Podstawy mojej firmy zbudowane zostały na doświadczeniu popartym zarówno teorią jak i praktyką. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i z należytą starannością aby zleceniodawca otrzymał rzeczywisty obraz zapotrzebowania na nieodnawialną energię pierwotną wyrażoną wskaźnikiem EP. Posiadam uprawnienia do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej budynków, co jest udokumentowane wpisem w rejestrze osób uprawnionych pod numerem 324 na stronie internetowej Ministerstwa Infrastruktury.

  Data dodania: 10 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oświetlenie led do uprawy roślin »

  Naszym światem są rośliny a miejscem w którym eksponujemy i sprzedajemy je jest nasz growshop. Tworząc nasz sklep właśnie w taki sposób chcieliśmy pokazać nasze zamiłowanie do roślin i dzielić się nim z wieloma osobami. Wielu ludzi na co dzień ich nie zauważa, ale gdy ich brakuje w domu, biurze czy na balkonie to odnosimy wrażenie że w takich miejscach czegoś brakuje, jakby były martwe. Zachęcamy więc wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą w której proponujemy szeroki wachlarz sadzonek roślin ozdobnych, środki do ich pielęgnacji i ochrony przed szkodnikami, dobrej jakości ziemie ogrodnicze i wiele innych produktów rynku ogrodniczego.

  Data dodania: 10 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Chłodnictwo Wrocław »

  Jeżeli potrzebujesz pomocy przy chłodziarce, to z wielką chęcią Ci przy niej pomożemy. Jeżeli będziesz chciał skorzystać z możliwości zlecenia nam zaprojektowania oraz instalacji danych urządzeń klimatyzacyjnych lub wentylacyjnych, będziesz miał do tego również możliwość. Serdecznie zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą oraz zlecenia nam wykonania nawet najtrudniejszych zadań. Posiadamy długoletnie doświadczenie i chętnie zmierzymy się z każdym wyzwaniem.

  Data dodania: 29 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • P.H.U. SAYMON - Osuszacze powietrza, osuszacze pomieszczeń »

  W naszej ofercie posiadamy profesjonalne, wysokowydajne kodensacyjne osuszacze powietrza, osuszacze pomieszczeń, budynków - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą urządzeń osuszających SAYMON-Kroll. Osuszacze powietrza SAYMON-Kroll to wysokiej jakości urządzenia osuszające mające swoje zastosowanie wszędzie tam gdzie istnieje niebezpieczeństwo pojawienia się nieporządanej wilgoci np. w gabinetach, biurach, archiwach, bibliotekach, centrach konferencyjnych, a także w kuchniach, pralniach, saunach, centrach spa, na basenach, pływalniach, w magazynach, piwnicach oraz w warsztatach. Urządzenia osuszające SAYMON-Kroll przyspieszają czas schnięcia materiałów a tym samym prace remontowe i budowlane zapewniając odpowiedni klimat w remontowanych pomieszczeniach oraz na budowach. Znajdują swoje zastosowawnie we wszystkich miejscach i dziedzinach gdzie jest porządane ograniczenie lub wyeliminowanie wilgotności w powietrzu.

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja »

  Firma Ventia Sp. z o.o. działa od wielu lat na polskim rynku i cieszy się wielkim gronem zadowolonych i polecających ją klientów. Firma wciąż powiększa swoją ofertę produktów. Jak każda porządna firma Ventia Sp. z o.o. posiada swoją ambitną misje, którą jest wsparcie wszystkich profesjonalistów w branży sanitarnej oraz dostarczenie sprawnych i przede wszystkim sprawdzonych rozwiązań w zakresie wentylacji i klimatyzacji nie zapominając oczywiści o rozwoju w tych, że dziedzinach, bo wiadomo, kto się nie rozwija ten się cofa.

  Data dodania: 14 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rekuperatory-nikol.pl - rekuperacja »

  Firma specjalizuje się w realizowaniu dystrybucji oraz produkcji wysokiej jakości wentylatorów. Oferta obejmuje rekuperatory kierowane zarówno do klientów indywidualnych, które przeznaczone są do domów jednorodzinnych, jak też do klientów firmowych prowadzących biura, hotele, restauracje. Zapoznaj się ze szczegółami oferty!

  Data dodania: 13 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja bielsko »

  Specjalizujemy się w montażu oraz serwisie urządzeń przeznaczonych do klimatyzacji pomieszczeń oraz wentylacji. Zaprojektujemy odpowiedni system klimatyzacyjno-wentylacyjny pod Państwa wymagania. Współpracując z nami nie muszą się Państwo obawiać o konserwację oraz serwis urządzeń. Oferujemy sprzęt różnych producentów, zarówno tych tańszych jak i droższych marek. Zapraszamy na naszą stronę oraz do kontaktu z nami, gwarantujemy pełne zadowolenie z naszych usług.

  Data dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja z odzyskiem ciepła »

  BARTOSZ Wentylacja wymieniamy powietrze z odzyskiem ciepła bez dogrzewania i rozmrażania wymiennika. Projektujemy i budujemy wymienniki powietrza / rekuperatory z odzyskiem ciepła. Wentylacja w domu z odzyskiem ciepła. Rekuperacja to nasza specjalność! Dziesięć lat temu wdrożyliśmy do produkcji niezwykły wynalazek polskiego inżyniera – spiralny rekuperator. Działa niezawodnie w każdych warunkach klimatycznych, nawet przy srogich mrozach. Satysfakcja naszych klientów utwierdza mnie w przekonaniu, że stworzyliśmy produkt w pełni spełniający ich oczekiwania. Polecam go Państwu gorąco, bo i sam w domu rodzinnym zainstalowałem właśnie rekuperator Bartosza. Bernard Bujwicki, prezes Firmy BARTOSZ.

  Data dodania: 26 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Air-partner Sprężarki, kompresory, linie sprężonego powietrza »

  Air-partner Sprężone powietrze, instalacje sprężonego powietrza poznań szybko fachowo. montaż serwis doradztwo sprężarkownie, linie sprężonego powietrza i wszystko czego potrzebuje nowoczesna firma a związane jest ze sprężonym powietrzem i kompresorami.

  Data dodania: 17 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Rekuperacja łódź »

  Chcielibyśmy przedstawić Państwu ofertę firmy Storke, która działa przede wszystkim w Łodzi - a także okolicach. Możemy zagwarantować Państwu fachowe podejście jeżeli chodzi o systemy wentylacji, klimatyzacji, a także odkurzacze centralne. Możecie mieć Państwo całkowitą pewność, że montaż, naprawa, serwis czy doradztwo w zakresie ich zakupu, spełnią dosłownie wszystkie Państwa oczekiwania!

  Data dodania: 16 03 2017 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »

Wentylacja, klimatyzacja - nowa strona:

Adres: