Podkategoria: Usługi

« poprzednia strona · 74 · 75 · 76 · 77 · 78 · następna strona »
 • Odbiory, ekspertyzy kominiarskie Gdańsk, Gdynia »

  Kominiarz z firmy PAL-KOM oferuje usługi kominiarskie takie jak odbiory, ekspertyzy kominiarskie Gdańsk, Gdynia. Usługi z przeznaczeniem dla deweloperów, wspólnot mieszkaniowych czy indywidualnych klientów znajdziesz w ofercie zakładu kominiarskiego PAL-KOM z Gdańska. Zakład kominiarski PAL-KOM działa na terenie miast terenie Trójmiasta świadcząc odbiory, ekspertyzy kominiarskie Gdańsk, Gdynia.

  Data dodania: 13 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • Pomiary instalacji elektrycznej Gdańsk, Gdynia, Sopot »

  Pomiary instalacji elektrycznej Gdańsk, Gdynia, Sopot wykona dla Ciebie firma MMG. Zapoznaj się z ofertą na profesjonalne usługi elektryczne takie jak: pomiary instalacji elektrycznej Gdańsk, Gdynia, Sopot, instalacje elektryczne Gdynia, pomiary czy montaż. Firma MMG, która od wielu lat świadczy profesjonalne usługi z zakresu prac elektrycznych - poznaj ofertę - dostępna jest na stronie www.

  Data dodania: 27 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • Firma sprzątająca - cleanex.com.pl »

  Cleanex to sprawdzona firma sprzątająca, która działa na co dzień w Warszawie. Przyjmujemy zgłoszenia od klientów indywidualnych zainteresowanych usunięciem odpadów budowlanych po remoncie. Mamy rozwiązania porządkowe dedykowane hotelom, spółdzielniom mieszkaniowym, większym instytucjom. Podejmujemy się sprzątania kompleksowego, w tym maszynowego mycia posadzek w halach.

  Data dodania: 22 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pralnie warszawa - dry-clean.pl »

  Dry & Clean to pralnia chemiczna (Warszawa). Nasze główne specjalizacje to pranie sukien ślubnych (okolicznościowych), wiszących zasłon, a także czyszczenie dywanów z najpoważniejszych grup zabrudzeń. Zapewniamy rabaty ilościowe (5 sztuka zgłoszona do czyszczenia gratis). Nasze usługi pralnicze prowadzą do znaczącego odświeżenia tkanin i praktycznie do odzyskania pierwotnego wyglądu.

  Data dodania: 29 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Stomatologiczny Implantis »

  W Klinice Stomatologicznej IMPLANTIS w Krakowie zajmujemy się kompleksowym leczeniem stomatologicznym, m. in. leczeniem zachowawczym, endodontycznym, protetycznym, chirurgicznym oraz implantologicznym. Posiadamy na miejscu tomografię, 4 mikroskopy zabiegowe oraz skaner wewnątrzustny. Nasi Lekarze posiadają Curriculum endodontyczne. tel. 511 511 615, tel. 511 511 315

  Data dodania: 12 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • www.wynajem-kontenerow.pl - wywóz odpadów łódź »

  Jesteśmy przedsiębiorstwem, które zajmuje się wywozem odpadów w Łodzi i świadczymy wszystkie nasze usługi na bardzo wysokim poziomie. W związku z tym wybranie naszej oferty będzie bardzo przyjemne i komfortowe dla wszystkich osób, które odpowiednio podejdą do sprawy i które zdecydują się na najlepsze rozwiązania. Można być zatem bardzo zadowolonym z takiego działania i można naprawdę wiele zyskać na wybraniu naszej oferty. Jakość naszych usług jest bardzo wysoka i właśnie z tego powodu warto wybrać nasze rozwiązania, które będą mogły sprawdzić się fantastycznie.

  Data dodania: 24 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pokazy pirotechniczne - pyro-tech.pl »

  Działalność prowadzona przez firmę PyroTech polega na organizowaniu pokazów pirotechnicznych, które na długo zapadają w pamięci widzów. Realizuje profesjonalne pokazy fajerwerk na zlecenie klientów z całej Polski i nie tylko. Ma w tym zakresie ogromne doświadczenie i wiedzę, dzięki czemu każde widowisko odbywa się z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa.

  Data dodania: 08 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pogotowie hydrauliczne kartuzy - aquainstal24.pl »

  W ofercie naszej firmy Aquainstal24 jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne oraz kompleksowe usługi w zakresie realizowania szerokiego zakresu usług hydraulicznych. Możemy zapewnić naszym klientom między innymi usługi, które pozwalają zrealizować instalacje wod-kan. Jednocześnie w naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić wykonanie poszczególnych usług hydraulicznych sprawnie i terminowo.

  Data dodania: 11 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • optimal-osuszanie.pl - wynajem osuszaczy Warszawa »

  Jeśli Twoje mieszkanie zostało zalane, zwróć uwagę na rzetelną pomoc naszej firmy. Postaw na kompleksowe usługi, w tym wynajem osuszaczy na terenie Warszawy i okolic. Do osuszania pomieszczeń wykorzystujemy wyłącznie profesjonalny sprzęt. Wykorzystujemy osuszacze kondensacyjne, adsorpcyjne, panele Infrared, mocne dmuchawy i nagrzewnice. W przypadku osuszania podposadzkowego stosujemy osuszacze warstw izolacyjnych i separatory wody. Jeśli potrzebujesz właśnie takiego sprzętu w swoim domu, skontaktuj się z nami.

  Data dodania: 14 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Hydraulik kraków - usterka.pl »

  Renomowana marka usterka. pl to dostęp do najważniejszych specjalizacji radzących sobie w kwestii usterek. Jeśli mamy problem w naszym domu z elektryką lub hydrauliką możemy skorzystać z tej strony i umówić spotkanie w kilku prostych krokach. Jest to bardzo dobra opcja dzięki której zaoszczędzimy czas i pieniądze. Polecamy!

  Data dodania: 24 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Mediacyjna - kancelariamediacyjna.net »

  Mediacje pozasądowe można przeprowadzić przed skierowaniem sprawy przez strony na drogę postępowania sądowego na podstawie zawartej przez strony umowy. Jest to niekonfliktowa metoda rozwiązania sporów, a mediator ma na celu prowadzić postępowanie mediacyjne w taki sposób, by nie zaogniać już i tak trudnej sytuacji spornej. Usługę tę świadczy Kancelaria Mediacyjna Aleksandra Zimoch-Sadecka.

  Data dodania: 13 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • System DKP »

  Otwórz wiele pomieszczeń za pomocą jednego klucza. Praktyczne rozwiązania, które przyczynią się do podniesienia wygody oraz oszczędności czasu każdego mieszkańca. Możliwości ograniczenia dostępu do niektórych pomieszczeń poszczególnych użytkowników. System jednego klucza czy system klucza centralnego? Do Ciebie należy decyzja! My pomożemy Ci z doborem, pomiarem oraz montażem produktów, które już teraz możesz znaleźć na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!

  Data dodania: 17 01 2020 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 74 · 75 · 76 · 77 · 78 · następna strona »

Usługi - nowa strona:

Adres: