Podkategoria: Ubezpieczenia

« poprzednia strona · 3
 • Samochody zastępcze z oc - jwodszkodowania.pl »

  W razie kolizji lub wypadku drogowego, często uszkodzenie samochodu jest na tyle duże, że nie możemy nim dalej podróżować. Nie każdy kierowca wie, że w przypadku gdy zdarzenie nie nastąpiło z naszej winy, mamy prawo do skorzystania z samochodu zastępczego. Koszt takiej usługi zostanie rozliczony z ubezpieczenia oc sprawcy zdarzenia. Na rynku działają już firmy, które oferują samochody zastępcze z oc sprawcy. W dużym uproszczeniu firma taka działa jak wypożyczalnia samochodów, a koszt wypożyczenia pokrywa ubezpieczyciel sprawcy kolizji lub wypadku. W razie potrzeby należy skontaktować się z taką firmą i podstawi ona auto we wskazane miejsce. Często jest tak, że możemy z niego korzystać aż do momentu odebrania naszego auta z naprawy. Niektóre firmy, w przypadku szkody całkowitej, oferują samochód zastępczy z oc do użytkowania aż do momentu otrzymania przez nas odszkodowania z ubezpieczalni. Polecamy takie rozwiązanie poszkodowanym kierowcom, którzy nie byli sprawcami wypadku czy kolizji. Dysponujemy wtedy autem, a za usługę nie musimy płacić z własnej kieszeni.

  Data dodania: 03 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kalkulator ubezpieczenia »

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najlepszych ubezpieczycieli na rynku motocyklowym. Oferowane przez nas pakiety ubezpieczeń, skrojone są idealnie na miarę potrzeb i wymagań naszych klientów. Razem z Safebike zaoszczędzisz nawet 66 procent, będziesz płacił niskie składki, a co najważniejsze nie stracisz benefitów nawet po wypadku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i możliwościami jakie Ci oferujemy.

  Data dodania: 10 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia nieruchomości - Strzeż dom »

  Na strzezdom.pl znajdziesz zestawione oferty ubezpieczycieli, ale także uzyskasz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Tu dowiesz się co powinno zawierać każde ubezpieczenie tego rodzaju. Przekonasz się, jak ważne jest porównanie ofert wielu towarzystw ubezpieczeniowych. Każde z nich ma własne warunki i nie zawsze cena idzie w parze z jakością.

  Data dodania: 05 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia podróżne elvia.pl »

  Działamy ze szwajcarską precyzją – Elvia to międzynarodowy lider rynku assistance, ubezpieczeń turystycznych i osobistej opieki. Z naszych usług korzysta ok. 250 milionów ludzi. W Polsce mamy przyjemność działać już od ponad 22 lat. W zakresie proponowanych przez nas ubezpieczeń, znajdą państwo pomoc medyczną, hospitalizację, a nawet poszukiwanie zaginionych w górach i na morzu oraz pomoc finansową i prawną i inne usługi, zawarte w OWU. Sprawdź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  Data dodania: 16 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia komunikacyjne »

  HDI Asekuracja zapewnia bogatą ofertę ubezpieczeniową zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla małych przedsiębiorstw oraz gospodarstw rolnych. Szeroki wybór pakietów, proste zasady ubezpieczeń oraz przystępne warunki cenowe to nasze najważniejsze zalety. Jesteśmy firmą, która na polskim rynku działa już od ponad 10 lat, na świecie zaś obecna jest od stulecia. By zapoznać się z naszą pełną ofertą, wystarczy wejść na naszą stronę www – zapraszamy!

  Data dodania: 02 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Ubezpieczeń PZU Wrocław »

  Agencja Ubezpieczeniowa PZU Wrocław Hala Strzegomska zaprasza Państwa. Gdy potrzebują Państwo ubezpieczenia domu, ubezpieczenie mieszkania, ubezpieczenie samochodu, motocykla, skutera lub przyczepy nasi Agenci Ubezpieczeniowi pomogą Państwu. Także oferujemy ubezpieczenia wypadkowe w podróży i w życiu codziennym, ubezpieczenia firm, działalności gospodarczej oraz zawodowe. Nasi przedstawiciele czekają na Państwa w Agencji PZU znajdującej się w Hali Strzegomskiej oraz z przyjemnością odwiedzą Państwa w pracy lub domu by przedstawić szczegóły oferty ubezpieczeniowej. Naszym atutem jest rzetelność oraz dobra znajomość produktów ubezpieczeniowych PZU, a także rynku ubezpieczeniowego.

  Data dodania: 01 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Już od 33zł/m - ubezpieczenie od wypadków i na życie »

  Ubezpieczenie indywidualne oraz grupowe dla zakładów pracy. Nasze ubezpieczenie zapewni Ci ochronę w ponad 50 różnych zdarzeniach. Składka już od 33zł miesięcznie. Umowy ubezpieczeniowe możemy przesłać również pocztą. Więcej informacji: www.wypadki-zycie.pl. Osobom zainteresowanym prześlemy szczegółowe informacje na adres mailowy. E-mail: lux-ubezpieczenia@wp.pl, TEL. 602-60-60-30

  Data dodania: 24 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mentor Ubezpieczenia »

  Mentor Ubezpieczenia to agent ubezpieczeniowy znany z sieci oddziałów w całej Polsce. Od 2004 roku pomagamy w wyborze najbardziej optymalnych ubezpieczeń turystycznych, samochodowych, mieszkaniowych i na życie, dostosowanych do potrzeb i możliwości naszych Klientów. Osobom ceniącym kontakt osobisty polecamy naszych specjalistów, natomiast preferujących nowoczesne rozwiązania odsyłamy na stronę internetową mentorui.pl, na której można skorzystać ze specjalnych kalkulatorów oraz szybko nabyć ubezpieczenie online.

  Data dodania: 05 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Usługi assistance – pomoc-fachowcow.pl »

  Mondial Assistance to o wiele więcej niż ubezpieczenia turystyczne. W naszej ofercie znajdą państwo także ubezpieczenia na samochód oraz dom. Staramy się jak najlepiej zabezpieczyć naszych klientów przed nieszczęśliwymi wypadkami. Już za 39 zł miesięcznie możesz ubezpieczyć swój dom i spać spokojnie,a od 59 zł bez obaw zadbasz o swój samochód i bezpieczeństwo na drodze.

  Data dodania: 17 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Obowiązkowe ubezpieczenie rolników »

  W ofercie naszego sklepu internetowego o nazwie Moja Polisa każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Jak sama nazwa wskazuje, zajmujemy się wyszukiwaniem ubezpieczeń dla konkretnych osób. W naszej ofercie znaleźć można całe mnóstwo ubezpieczeń najlepszych zakładów ubezpieczeniowych, w których imieniu możemy zawierać umowy ubezpieczeniowe. Nic nie płacisz za nasze usługi. Wręcz przeciwnie. Jedynym kosztem jest składka ubezpieczeniowa. Więcej informacji na naszej stronie internetowej już dziś!

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3

Ubezpieczenia - nowa strona:

Adres: