Podkategoria: Rolnictwo, ogrodnictwo

« poprzednia strona · 8
 • Nawozy dolistne - dr-green.pl »

  Nawozy jakie przygotowuje firma Dr. Green to nowoczesne produkty przygotowywane w oparciu o przetwórstwo owadów. Jeśli zdecydujecie się na naszą firmę możecie otrzymać produkt, który będzie można wykorzystać w praktyce i świetnie się sprawdzi. Przetwórstwo odpadów sprawia, że nasze działania może skutecznie prowadzić działania związane z realizacją nowoczesnych form ochrony środowiska. W ten sposób również chcemy swoje działania promować.

  Data dodania: 14 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Szkółka drzew owocowych - drzewkaowocowe.com »

  Gospodarstwo szkółkarskie Leszek Adamczyk zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną drzewek owocowych. W naszej ofercie znajduje się szeroka gama odmian jabłoni, czereśni, wiśni, brzoskwiń, nektarynek, grusz, śliw i moreli. Jako producent drzew owocowych z wieloletnim doświadczeniem zaopatrzamy sklepy, hurtownie i centra ogrodnicze nie tylko w Polsce, ale również w wielu innych krajach.

  Data dodania: 08 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • banjo-polska.pl - katalog »

  Nasza firma wyróżnia się na tle konkurencji tym, iż posiada niezwykle szeroki wybór asortymentu, jeśli chodzi o części Banjo. Ma to związek z faktem, iż jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Banjo w Polsce. W obrębie naszej strony internetowej prezentujemy przede wszystkim katalog banjo, który pozwala wybrać niezbędne produkty wyróżniające się wysoką jakością, a zarazem konkurencyjną ceną. Jesteśmy w stanie zaproponować indywidualne warunki współpracy klientom, którzy chcą złożyć u nas duże zamówienie.

  Data dodania: 04 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Agristar.pl - john deere »

  Pamiętajcie o tym, że na drodze trzeba widzieć wszystko, co się dzieje dookoła. To, dlatego my oferujemy ramie lusterka john deere 6600, które będzie można zamontować po lewej i prawej stronie. Wtedy będziecie widzieć wszystko i nie będziecie stwarzać niebezpieczeństwa sobie i innym. Nasza oferta z lusterkami jest bardzo duża, dlatego bez względu na to, jakiego module Wam trzeba to na pewno u nas to wszystko będziecie mogli znaleźć. Zachęcamy do wybrania naszej oferty i przejrzenia jej bardzo dokładnie.

  Data dodania: 25 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów »

  Jeśli ktoś chce mieć piękny ogród, ale nie ma na to czasu i nie wie jak się za to zabrać to my pomożemy. Oferujemy zakładanie ogrodów małych, średnich i dużych. Jesteśmy w stanie wszystko w taki sposób zaprojektować żeby było funkcjonalne, estetyczne i jeszcze modne. Już dzisiaj możemy zacząć realizować Wasze projekty, dlatego skontaktujcie się już teraz z nami.

  Data dodania: 10 02 2020 · szczegóły wpisu »
 • Prace ziemne - RTB Serwis »

  Jeśli potrzebna jest pielęgnacja ogrodów Gdynia to zadzwońcie do nas. Nasza firma ma w ofercie mnóstwo usług z tym związanych. Możemy przygotować usługi koparką Gdynia, które są potrzebne we wstępnych pracach. Jeśli jest potrzebne układanie kostki brukowej trójmiasto to my mamy specjalistów, którzy wszystko przygotowują i szybko wykonają swoje prace.

  Data dodania: 20 02 2020 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów Kraków - zielonaterapia.pl »

  Przygotowujemy w pełni profesjonalne warsztaty ogrodnicze, dlatego wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do nas. Są to warsztaty dla seniorów jak i dla dzieci, ale oczywiście każdy z Was może z tego skorzystać. Przygotowaliśmy ofertę w taki sposób żeby każdy był zadowolony. Zajmujemy się ogrodami i co ważne my bardzo kochamy wszystko, co z ogrodami związane.

  Data dodania: 06 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • Florystyka kurs - kwitnacehoryzonty.pl »

  Oferujemy profesjonalny kurs układania kwiatów dla osób, które chcą pracować w tym zawodzie. Możemy zaoferować kurs podstawowy oraz zaawansowany, dlatego dla każdego się u nas coś znajdzie. My znamy się na kwiatach i ich układaniu i wiemy jak tę wiedzę przekazać Wam, dlatego jeśli skorzystacie z naszych kursów i porad to będziecie mieć duże doświadczenie w tym zawodzie.

  Data dodania: 06 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • Wapno magnezowe »

  Czy wybór wapna ma znaczenie? Oczywiście! NETCALC to dystrybutor wapna i nawozów, który rozumie potrzeby swoich klientów. Nasz doświadczony zespół specjalistów z przyjemnością udzieli Ci wsparcia oraz wyjaśni, jaki rodzaj wapna lub nawozu sprawdzi się najlepiej w Twojej sytuacji. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś i w błyskawiczny sposób zyskaj nawóz, który spowoduje urodzaj plonów, na który zasługujesz.

  Data dodania: 08 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • Gospodarstwo Rolne Lechowscy »

  Jesteśmy producentem frezji w cyklu całorocznym. Nasze gospodarstwo zdobyło wiele nagród i wyróżnień w branży ogrodniczej. Zdobyliśmy m. in. tytuł Farmer Roku w 2015 roku. Nasze gospodarstwo stale poszerza zasięg działalności. Nasi odbiorcy pochodzą nie tylko z Polski ale i całej Europy. Posiadamy ponad 6 tysięcy mwk powierzchni pod uprawę frezji.

  Data dodania: 07 05 2020 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 8

Rolnictwo, ogrodnictwo - nowa strona:

Adres: