Podkategoria: Przeprowadzki

« poprzednia strona · 5 · 6 · następna strona »
 • Przeprowadzki Gdańsk odAdoZ »

  Jesteśmy firmą transportową, specjalizującą się w usługach potocznie nazywanych przeprowadzkami. Przeprowadzamy nie tylko duże firmy oraz instytucje, głównym gronem naszych klientów są zwykli ludzie, chcący przetransportować swój dobytek do nowego domu lub mieszkania. Obszarem naszej działalności jest cała Europa, w szczególności jej zachodnia część. Poza przeprowadzkami trudnimy się również magazynowaniem mienia, np. podczas remontu mieszkania bądź dłuższego wyjazdu, Nasza przechowalnia to suchy i ocieplony budynek, czyli idealne miejsce do bezpiecznego umiejscowienia swojego dobytku.

  Data dodania: 16 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Krakmax - Twoje przeprowadzki »

  Jesteśmy firmą, która realizujemy kompletne przeprowadzki świadczone na rzecz osób prywatnych, firm, instytucji, w tym biur, urzędów, banków, sklepów itd. realizujemy usługi przeprowadzek na terenie całej Europy oraz w kraju. Zapewniamy transport pojedynczych rzeczy, w tym przewóz pianin, fortepianów, dzieł sztuki oraz maszyn przemysłowych, kas pancernych, mebli. Wykonujemy utylizację zbędnych mebli, urządzeń, usługi magazynowania. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 06 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi TSL Transnaj »

  Szukasz firmy, która ma wielkie doświadczenie w przeprowadzkach? Jeśli tak, to powinieneś zapoznać się z naszą ofertą. Posiadamy sporych rozmiarów samochody dostawcze, które bez trudu pomieszczą wszystkie elementy wyposażenia niewielkiego mieszkania. Specjalizujemy się w transporcie międzynarodowym i taką też ofertę chcemy Wam polecić.

  Data dodania: 19 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Fortis przeprowadzki Łódź »

  Firma Fortis zajmuje się realizacją przeprowadzek w Łodzi. Mimo, iż przedsiębiorstwo na Łódzkim rynku działa dopiero od 2012 roku to już zdołało zyskać grono zagorzałych zwolenników. Dzieje się tak ponieważ każdy z pracowników przedsiębiorstwa dokłada wszelkich starań by firma oferowała najwyższą jakość świadczonych usług w połączeniu z przystępnymi cenami. Szczegółowy cennik usług oferowanych przez przedsiębiorstwo dostępny jest na stronie internetowej. Ceny rozpoczynają się już od stawek 90 złotych za godzinę pracy dwuosobowej ekipy przeprowadzkowej dysponującej samochodem 20 m3. Ekipa ta z łatwością może przeprowadzić małe mieszkanie lub kawalerkę. Co więcej koszt takiej przeprowadzki nie przyprawia o zawrót głowy ponieważ oscyluje w granicach kilkuset złotych.Firma Fortis przeprowadzki posiada bardzo rozległą ofertę w skład której wchodzą nie tylko przeprowadzki lecz również transport ciężkich urządzeń (w tym pianin i fortepianów), sprzedaż materiałów do przeprowadzki a także kompleksowe usługi magazynowe.

  Data dodania: 05 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki »

  Firma Makpol z Warszawy posiada specjalną ofertę dotyczącą przeprowadzek dla firm i biur. Oferujemy Państwu usługi przeprowadzki biura, sklepu czy też innej formy działalności w dowolne miejsce na terenie kraju. Nasi wyspecjalizowani i doświadczeni pracownicy przeniosą wszelkiego rodzaju ciężkie gabaryty, takie jak meble, pianina, serwery, ups-y, kserokopiarki, dzieła sztuki i wiele innych przedmiotów.

  Data dodania: 12 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.mlprzeprowadzki.pl »

  Transport firmy, biura, mieszkania.. już teraz nie musisz martwić się tym problemem dzięki firmie Mlprzeprowadzki, która oferuje niezwykle atrakcyjną dla klientów w ofertę. Wiele lat doświadczenia jest efektem ogromnej floty pojazdów, jak i kierowców, którzy pomogą Ci podczas załadunku i rozładunku niezbędnych przedmiotów. Warto dodać, iż nasza oferta obejmuje całą Warszawę, toteż możesz z niej skorzystać niezależnie czy mieszkasz na Pradze czy na Woli.

  Data dodania: 01 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Stad-Trans Przeprowadzki Warszawa »

  Specjalizujemy się w organizowaniu przeprowadzek na terenie Warszawy i okolic. Oferujemy m.in. przeprowadzki mieszkań, biur, instytucji, czy też magazynów, a także przewożenie mebli – w tym tych najbardziej wrażliwych na uszkodzenie i drogocennych oraz usługi transportowe. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, a nasi pracownicy to doświadczeni fachowcy, którzy doskonale wiedzą, jak zabezpieczyć wszystkie przenoszone i przewożone sprzęty. Odwiedź nasz serwis www po szczegóły.

  Data dodania: 18 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kamińscy - Przeprowadzki »

  Od 30 lat funkcjonujemy w sektorze przeprowadzkowym. Udostępniamy klientom bezpieczne pojemniki do transportu, zapewniamy demontaż i ponowny montaż mebli w miejscu docelowym, sugerujemy ewentualną utylizację dokumentów czy nieużywanych sprzętów. Mamy zaplecze techniczne umożliwiające załadunek i rozładunek dowolnego asortymentu. Nasi konsultanci chętnie zoptymalizują Państwa przeprowadzkę w obszarze ogólnokrajowym czy międzynarodowym.

  Data dodania: 31 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Transport mebli Kraków »

  Jesteśmy przedsiębiorstwem, które zajmuje się świadczeniem usług transportowych i przeprowadzkowych. Obejmują one szeroki zakres działań, między innymi przewóz mebli, zabezpieczanie przedmiotów, transport ponadgabarytowych sprzętów, na przykład biurowych. Także doskonale radzimy sobie z wartościowymi i kruchymi rzeczami, więc jeśli chcesz otrzymać pomoc na najwyższym poziomie, wtedy skorzystaj z naszych usług! Zawsze przy tym dbamy o to, aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych działań, także pod kątem cen usług. Zapraszamy!

  Data dodania: 16 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tanie przeprowadzki Poznań »

  Potrzebujesz pomocy przy przeprowadzce? W takim razie już teraz zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej! Zajmujemy się świadczeniem profesjonalnych usług przeprowadzkowych już od dawna. Mamy spore doświadczenie, zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników i dysponujemy nowoczesnymi środkami transportu. Przeprowadzki organizujemy kompleksowo. Zajmujemy się między innymi dostarczaniem materiałów do pakowania, pakujemy sami powierzone nam przedmioty, dbając należycie o ich bezpieczeństwo. Przewozimy meble, cięższe sprzęty, oferujemy zabezpieczanie pomieszczeń. Także sprzątamy opróżnione wnętrza i oferujemy utylizację zbędnych przedmiotów.

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5 · 6 · następna strona »

Przeprowadzki - nowa strona:

Adres: