Podkategoria: Przemysł

« poprzednia strona · 17
 • Taśmy antypoślizgowe »

  W ofercie firmy EverGrip znajduje się szereg wysokiej jakości produktów zabezpieczeń antypoślizgowych. Swoją ofertę przedsiębiorstwo kieruje w szczególności do kolejnictwa, obszarów użyteczności publicznej, jak też i branży przemysłowej. Przedsiębiorstwo posiada wieloletnie doświadczenie, swoją działalność prowadzi bowiem nieprzerwanie od 2001 roku. Firma została założona w Wielkiej Brytanii w mieście Selby.

  Data dodania: 15 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Plandeki do izolacji dachu - plandeki-okryciowe.pl »

  Fol-Tech to firma, która zajmuje się sprzedażą folii mających szerokie zastosowanie w budownictwie. W ofercie firmy są folie stosowane w budownictwie naziemnym, jak i specjalistyczne folie stosowane pod ziemią. Firma produkuje też plandeki okryciowe, które znajdują zastosowanie jako osłona rusztowań podczas prac na zewnętrznych ścianach budynku, ale także stosuje się je w przemyśle i rolnictwie.

  Data dodania: 04 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Koła tworzywowe - kolasklep.pl »

  Sklep internetowy KOŁA SKLEP to idealne miejsce dla kogoś, kogo interesują koła i zestawy kołowe. Wszelkiego rodzaju koła gumowe czy rolki poliuretanowe mają bardzo szerokie zastosowanie w przemyśle, można spotkać je w bardzo wielu branżach. Ze swojej strony możemy zagwarantować, iż KOŁA SKLEP oznacza dobrą jakość, korzystne ceny oraz doskonałą jakość obsługi klienta.

  Data dodania: 31 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Investa »

  Nasza firma działa na rynku już od ponad trzydziestu lat, co sprawia, że jesteśmy liderem w branży dystrybucji aluminium i stali nierdzewnej oraz świadczenia usług przemysłowych związanych z metalami. Zajmujemy się dystrybucją, cięciem laserem i strumieniem wody, cięciem laserowym rur i profili oraz gięciem. W naszej ofercie znajdą Państwo ponad 3000 produktów.

  Data dodania: 14 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Regały półkowe - abrack.pl »

  AB RACK to marka regałów magazynowych charakteryzujących się dużą wytrzymałością, a także elastycznością w kształtowaniu rozmiarów. Udostępniamy głównie regały do archiwum, do sklepu, czy innych przestrzeni komercyjnych. Mamy mocne regały wspornikowe wraz z dodatkowymi opcjami. To przede wszystkim szuflady, barierki ochronne, pudła archiwizacyjne. Działamy na co dzień w Krakowie, Wrocławiu, Katowicach.

  Data dodania: 15 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Producent folii Polimer-Eko Dąbrowa Górnicza »

  Firma POLIMER-EKO z powodzeniem działa na polskim rynku od lat 90. ubiegłego wieku. Specjalizuje się w tworzeniu opakowań z tworzyw sztucznych. Jest uznanym na rynku producentem folii opakowaniowych, a także worków na śmieci. Gwarantujemy swym klientom najwyższej jakości produkty oraz profesjonalne i kompleksowe usługi w niezwykle dobrej cenie. Warto sprawdzić pełną ofertę na stronie internetowej.

  Data dodania: 08 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Pianka poliuretanowa - termopian.com.pl »

  Renomowana marka termopian. com. pl oferuje nam od wielu lat najlepsze w swojej kategorii izolacje natryskowe a także wiele innych rozwiązań w podobnych kategoriach. Jest to sprawdzona marka, która cieszy się wielkim zainteresowaniem a także zaufaniem wśród swoich klientów. Jej rozwiązania można polecić każdemu!

  Data dodania: 06 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Odbiór odpadów niebezpiecznych CDS Recycling »

  Oferujemy odbiór odpadów dopasowany do potrzeb każdego klienta. Oferta skierowana jest do mniejszych jak i większych firm, w których zalegają odpady i według obowiązującego prawa trzeba się ich pozbyć, oczywiście w legalny sposób. Nasza oferta to pełen profesjonalizm, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Czekamy na telefon i już jedziemy po odbiór śmieci.

  Data dodania: 10 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Wykładziny gumowe - normapol.pl »

  Normapol to firma, w której asortymencie znajdują się półfabrykaty wytwarzane z tworzyw sztucznych, wyroby gumowe i silikonowe oraz plandeki na wymiar wykonane z najwyższej jakości materiałów plandekowych. W ofercie firmy znaleźć można wałki, tuleje i płyty teflonowe ptfe, wykładziny i płyty gumowe oraz artykuły z silikonu dla przemysłu spożywczego.

  Data dodania: 02 02 2020 · szczegóły wpisu »
 • Tworzywa konstrukcyjne - firmadp.pl »

  Nasza firma działa na rynku tworzyw sztucznych od wielu lat. W tym czasie zdobyliśmy duże doświadczenie jak i wielu zadowolonych klientów. Jeżeli potrzebujecie państwo plandeki na wymiar, plandeki z nadrukiem czy też tworzywa konstrukcyjne lub płyty i wykładziny gumowe, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 10 02 2020 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 17

Przemysł - nowa strona:

Adres: