Podkategoria: Organizacja imprez

« poprzednia strona · · następna strona »
 • Organizacja imprez »

  Gambo Event to firma, która uwielbia przełamywać schematy i podążać jeszcze nie wytartymi ścieżkami. Zajmuje się organizacją wydarzeń firmowych, wyjazdów integracyjnych, konferencji, koncertów muzyki rozrywkowej i poważnej, a także wielu innych wydarzeń, które mają mieć wyjątkowy przebieg. Gambo Event sprosta temu zadaniu w bardzo dobry sposób, pod każdym względem.

  Data dodania: 08 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Agencja eventowa Poznań »

  Fun Faktoria – organizacja imprez firmowych Poznań, imprezy dla firm Poznań, wieczory tematyczne Poznań – firma oferuje obsługę szkoleń, pikników czy konferencji. Prezentuje szeroki wachlarz atrakcji przeznaczonych dla wymagających klientów. Na liście propozycji znaleźć można mobilne escape roomy, gry i quizy czy bar molekularny. Pełna oferta usług dostępna jest na stronie.

  Data dodania: 15 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy firmowe Łódź - pure-pleasure.pl »

  Na naszej stronie internetowej przekonasz się, że warto powierzyć nam różne działania w obszarze, który stanowi kompleksowa organizacja imprez łódź Tak naprawdę, tworzymy różne eventy, w tym naprawdę wyjątkowe imprezy integracyjne łódź, które na długo pozostają w pamięci. Wejdź już teraz na naszą stronę i przekonaj się o tym, że współpraca z nami będzie świetną decyzją. Gwarantujemy to w pełni.

  Data dodania: 02 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Stoiska targowe Warszawa - targowe.pl »

  Firma specjalizuje się w organizowaniu imprez na terenie całego kraju. Jednocześnie oferta na www. targowe. p to również, stoiska targowe warszawa. W firmie oferowane są zarówno profesjonalne jak też kompleksowe usługi w ramach przygotowanie stoisk na różne imprezy. Zapoznaj się z pełną ofertą na stronie firmowej!

  Data dodania: 05 01 2019 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · · następna strona »

Organizacja imprez - nowa strona:

Adres: