Podkategoria: Medycyna

« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »
 • Porady medyczne »

  Nasz portal powstał w celu udostępnienia wszystkim pacjentom możliwości szybkiej konsultacji z doświadczonymi specjalistami za pośrednictwem Internetu. Nowoczesne rozwiązania na naszej stronie pozwalają za pośrednictwem takich rozwiązań, jak Internet, telefon, przekaz wideo monitorować stan pacjenta. Zapewniam komfort korzystania z usług, bezpieczeństwo oraz wygodę. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy!

  Data dodania: 02 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • http://www.euroimmundna.pl »

  Nasza firma działa od wielu lat na rynku realizowania dla naszych klientów profesjonalnych usług związanych z badaniami genetycznymi. Posiadamy w naszym laboratorium nowoczesny sprzęt, który pozwala nam zapewnić realizowanie szerokiego zakresu badań genetycznych zarówno dla instytutów naukowych, jak też dla firm biotechnologicznych, farmaceutycznych, jak też dla klientów indywidualnych oraz laboratoriów medycznych.

  Data dodania: 02 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zatoka Zdrowia »

  Prowadzimy specjalistyczną przychodnię medyczną „Zatoka Zdrowia” w centrum Gdyni. Zatoka Zdrowia skupia dermatologów, ortopedów, ginekologów, urologów, a także lekarzy związanymi z diagnostyką chorób wewnętrznych. Poszerzamy ofertę o nowe specjalizacje, odpowiadamy na nagłe zgłoszenia, doradzamy pacjentom w mediach społecznościowych (ciekawostki medyczne).

  Data dodania: 04 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Lep pytania - platfoma e-learningowa »

  Medycyna to jedna z trudniejszych dziedzin nauki, zwłaszcza pod kątem przyswajania sobie wiedzy. Wynika to przede wszystkim z ogromu materiału, specjalistycznego słownictwa, jakie trzeba przyswoić. Jednak, korzystając z naszego serwisu, będą Państwo mogli naprawdę rzetelnie przygotować się do egzaminu, czy powtórzyć materiał. Testów jest dużo, toteż można jednocześnie uczyć się nowego materiału i dzięki powtórkom szlifować już przerobiony.

  Data dodania: 20 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bio Clinic - medycyna komplementarna »

  "BIO-CLINIC" Medycyna komplementarna 44-100 Gliwice ul.Mikołowska 7 lok.106 poniedziałek-piątek 10.00 - 18.00 sobota 8.00-14.00 gabinet@bio-clinic.pl kom.: 600 686 500 tel.: 32 4 417 517. Leczymy alergie, pasożyty,uzależnienia od nikotyny, boreliozę, migreny. Zajmujemy się również terapią manualną, laseroterapią JPL + RF, medycyną estetyczną jak i biorezonansem MORA.U nas zasięgniesz profesionalnej porady, serdecznie zapraszamy na konsultacje!

  Data dodania: 16 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Apteka online - iapteka.pl »

  Nasza apteka działa stacjonarnie w Szczecinie oraz w odsłonie internetowej. Prezentujemy preparaty dedykowane kobietom i mężczyznom, w tym najlepsze środki na potencję. Mamy rozwiązania na chrapanie, na poprawę krążenia, na udoskonalenie nastroju, suplementy diety na odchudzanie. Sprzedajemy również kompleksy witaminowo – mineralne i preparaty dedykowane osobom aktywnym fizycznie.

  Data dodania: 09 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Chirurgia ręki »

  Renomowana i nowoczesna klinika medyczna HandProject Clinic zajmuje się leczeniem chorób ręki, nadgarstka, łokcia, kończyn dolnych i górnych. W ramach oferty rehabilitacja łokcia, reumatyzm leczenie, terapia komórkami macierzystymi. Leczymy takie schorzenia jak zespół Guyona, łokieć golfisty, przykurcz ręki, strzelający palec, choroba Dupuytrena i inne. Wykonujemy zabiegi mikrochirurgiczne, artroskopii stawów, rekonstrukcji ścięgien, więzadeł i złamań. Więcej na stronie HandProject Clinic.

  Data dodania: 31 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Fizjoterapeuta Wrocław, Rehabilitacja Wrocław »

  Gabinet fizjoterapii przy ul. Szczęśliwej (Wrocław- Grabiszyn) to miejsce, gdzie znajdziecie Państwo pomoc w powrocie do sprawności i ulgę w bólu powstałym na skutek urazów i kontuzji, przeciążeń, zmian zwyrodnieniowych. Zakres usług: fizjoterapia sportowa, fizjoterapia ortopedyczna rehabilitacja pourazowa i pooperacyjna terapia bólu kręgosłupa rehabilitacja neurologiczna (metodą PNF) kinesiology taping, terapia manualna osteopatia igłoterapia (suche igłowanie) fizykoterapia (fonoforeza, ultradźwięki, pole magnetyczne, elektroterapia, laseroterapia) masaż leczniczy masaż sportowy W naszej pracy kierujemy się indywidualnym podejściem do pacjenta. Wciąż się dokształcamy i poszerzamy kwalifikacje, co pozwala dobrać najlepszą metodę rehabilitacji. Dysponujemy zespołem skutecznych fizjoterapeutów. Nie czekaj na pogorszenie dolegliwości, ból sam nie minie! Przykłady schorzeń, które leczymy w gabinecie fizjoterapii we Wrocławiu: ból kręgosłupa przeciążenia, bóle mięśni i stawów urazy stawu kolanowego, rehabilitacja po artroskopii rwa kulszowa bóle w obrębie stawu barkowego, łokieć tenisisty zespół cieśni nadgarstka rehabilitacja w chorobach neurologicznych: udary, stwardnienie rozsiane, choroba Parkinsona … i wiele innych. Jeśli masz problem wymagający pomocy fizjoterapeuty sportowego, fizjoterapeuty ortopedycznego, chiropraktyka bądź osteopaty- nie czekaj, umów się na wizytę już dziś! Cennik: rehabilitacja/ terapia manualna (różne metody): 100 zł/ wizyta (40-60min w zależności od potrzeb) rehabilitacja neurologiczna (PNF): 100zł kinesiology taping (plastrowanie dynamiczne): 30-50zł fizykoterapia- 15-30zł suche igłowanie- 100zł Serdecznie zapraszam do klimatyzowanego gabinetu zlokalizowanego w centrum Wrocławia, Grabiszyn, ul. Szczęśliwej 20/1a. Właściciel - fizjoterapeuta Wojciech Kowalski.

  Data dodania: 27 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Klinika rehasport »

  Ośrodki naszej kliniki działają w Gdańsku, Koninie oraz Poznaniu. Posiadamy zespół doświadczonych specjalistów, którzy mają najwyższe kompetencje medyczne z zakresu ortopedii, diagnostyki obrazowej i rehabilitacji. Nasi specjaliści między innymi opiekowali się członkami polskiej ekipy na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie i Londynie oraz są członkami Komisji Medycznej Polskiego Związku Piłki Nożnej. Zapewniamy najwyższy poziom leczenia oraz diagnostyki.

  Data dodania: 02 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dor-med.pl »

  Działamy na polskim rynku usług medycznych już od 1992 roku. Wieloletnie doświadczenie na rynku świadczenia usług związanych z leczeniem oraz protetyką słuchu pozwala nam zapewnić usługi wykonywane przez zespół doświadczonych specjalistów. Jednocześnie w naszych placówkach możemy zapewnić naszym pacjentom skuteczne badania słuchu oraz zapewnienie dopasowania odpowiednich aparatów słuchowych zausznych czy analogowych.

  Data dodania: 25 08 2015 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »

Medycyna - nowa strona:

Adres: