Podkategoria: Medycyna

« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »
 • Gabinet okulistyczny Szczecin »

  W Centrum Medycznym Kaszubska uzyskasz kompleksową i profesjonalną obsługę wykwalifikowanych lekarzy okulistów. Zajmujmy się świadczeniem badań diagnostycznych oraz zabiegów okulistycznych w wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu. Oprócz gabinetu okulistycznego również można skorzystać u nas z usług stomatologów oraz lekarzy medycyny estetycznej. Na wizytę możesz umówić się przez internet – zapraszamy!

  Data dodania: 15 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Elektroniczna dokumentacja medyczna - EDM Plus »

  EDMPLUS to innowacyjna platforma informatyczna, która zaprojektowaliśmy specjalnie dla branży ubezpieczeniowej oraz medycznej. Narzędzie pozwala automatyzować pracę w placówkach. Placówkom medycznym umożliwiamy klasyfikację stanu zdrowotnego pacjentów według międzynarodowego standardu ICF i tworzenie ujednoliconych opisów medycznych. Udostępniamy również system ekspercki, który wspiera podejmowanie decyzji. Firmy ubezpieczeniowe mogą zaś szybko i precyzyjnie oszacować ryzyko przy podpisywaniu polis z klientami.

  Data dodania: 24 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Badania na prawo jazdy Łódź - http://lekarz-wozniak.pl/ »

  Zapraszam serdecznie do mojego gabinetu znajdującego się w Łodzi, w którym zajmuje się przeprowadzaniem badań dla kierowców, a także dla osób starających się o uprawnienia taxi czy też badania do uzyskania uprawnień do pracy, w narażeniu na promieniowanie jonizujące oraz wiele więcej. Jestem przekonana, że moje doświadczenie pozwala mi na wykonanie badań na najwyższym poziomie. Gwarantuje profesjonalizm oraz odpowiednie podejście do każdego pacjenta.

  Data dodania: 05 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Www.megalens.com.pl »

  Nasza Specjalistyczna Lecznica Okulistyczna posiada w Warszawie pozytywną renomę i cieszy się nieposzlakowaną opinią. Wpływ na taki stan rzeczy ma zespół doświadczonych lekarzy okulistów, którzy do każdego pacjenta podchodzą indywidualnie i po ludzku. Oferujemy specjalistyczne konsultacje okulistyczne, prowadzimy poradnię okulistyczną dla dzieci, przeprowadzamy badania dna oka i badania diagnostyczne wykonujemy zabiegi różnego rodzaju – leczymy zaćmę, jaskrę, AMD, zeza i inne.

  Data dodania: 29 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gorset do leczenia skolioz »

  Pracownia ortopedyczna OrtoProt posiada szeroką ofertę sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego w tym gorsety do leczenia skolioz. Kiedy projektujemy i tworzymy nasze gorsety do leczenia skolioz bierzemy pod uwagę najświeższe technologie i sprawdzone rozwiązanie projektowe. Nasza pracownia ortopedyczna specjalizuje się między innymi w realizowaniu i stosowaniu gorsetów do leczenia skolioz. Tworzymy gorsety do leczenia skolioz uznane i stosowane w Europie i na świecie. Posiadamy świetne warunki techniczno - organizacyjne, kadrowe i medyczne do wykonywania gorsetów ortopedycznych do leczenia skolioz. Wszystkich zainteresowanych gorsetami do leczenia skolioz zapraszamy na naszą stronę internetową: http://ortoprot.pl. Zachęcamy również do wykorzystywania z naszych bezpłatnych konsultacji dla pacjentów w oddziałach w Świebodzinie i Zielonej Górze.

  Data dodania: 20 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wkładki ortopedyczne Kraków »

  Wspomagamy w naszej krakowskiej poradni Balans, a także w sklepie internetowym proces leczenia stóp. Oferujemy buty zdrowotne, ortopedyczne, profilaktyczne. Także obuwie dziecięce powiązane z komputerowym badaniem stóp. Mamy w bazie sklepu również artykuły przeciwżylakowe, efektywne wkładki ortopedyczne (indywidualnie zaprojektowane). Stawiamy nie tylko na konsultacje stacjonarne, lecz w dużym stopniu na multimedialne.

  Data dodania: 11 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Hasmed Bielsko-Biała »

  HAS-MED to wyłączny przedstawiciel w Polsce takich firm jak: SKANLAB AS, Monark Exercise AB, PHYSIOMED ELEKTROMEDIZIN AG oraz Weyergans High Care AG. HAS-MED nieprzerwanie stara się rozszerzać swoją ofertę o coraz to nowsze produkty, tak aby móc zaspokoić oczekiwania wszystkich sowich odbiorców. Dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, że kupno wysokiej klasy sprzętu lekarskiego wcale nie jest zadaniem takim prostym, jakby to mogło wydawać się na pierwszy rzut oka, wobec tego też staramy się oferować najlepszy sprzęt w bardzo konkurencyjnych cenach. Jeśli nie wiecie jeszcze jaki sprzęt wybrać z naszej rozmaitej oferty sprzedażowej, to nasi pracownicy służą Państwu profesjonalnym doradztwem. HAS-MED to najlepsza propozycja zarówno dla małych jak i wielkich gabinetów medycznych.

  Data dodania: 18 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Urolog Warszawa »

  Jeśli poszukujesz świetnego urologa na terenie Warszawy zachęcamy do skorzystania z naszych propozycji. Nasi eksperci to kompetentni urolodzy, którzy posiadają właściwe przygotowanie do wykonywania badań związanych z układem moczowym. Posiadamy najnowszy sprzęt, który gwarantuje efektywne i sprawne dopełnianie zabiegów i badań. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu, w celu umówienia się na wizytę. Gwarantujemy zadowalające ceny, dogodne terminy oraz zakres badań, który będzie w stanie spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających pacjentów. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 29 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna przeciwstarzeniowa - antiaging.edu.pl »

  Międzynarodowe Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging co roku przyjmuje pod swe skrzydła studentów zamiłowanych kierunkiem medycyny przeciwstarzeniowej. Wśród naszej oferty znajdują się roczny kurs medycyny anty-aging. Wiele lat funkcjonowania jest efektem niezwykle szerokiej oferty, jaką proponujemy naszym przyszłym studentom. Każdy z nich może liczyć na wykwalifikowany zespół lekarzy, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje.

  Data dodania: 04 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Specjalistyczny Gabinet Okulistyczny Dr n. med. Tadeusz Januszewski »

  Nazywam się Tadeusz Januszewski i już od 20 lat prowadzę prywatną praktykę okulistyczną w samym sercu miasta Bochnia, bo tuż przy rynku. W moim gabinecie okulistycznym czeka na Ciebie najwyższa jakość usług oraz satysfakcja z oferty diagnozowania i leczenia zachowawczego chorób narządu wzroku. Zajmuję się również usuwaniem zaćmy starczej, zaćmy pourazowej. Wykonuję zabiegi przeciwjaskrowe, zabiegi na aparacie ochronnym oraz przednim oka, laseroterapię i wiele innych. Warto zaufać mojemu doświadczeniu.

  Data dodania: 17 02 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »

Medycyna - nowa strona:

Adres: