Podkategoria: Medycyna

« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »
 • Gabinet psychoterapii - Rzeszów »

  Gabinet Psychoterapii Katarzyna Górka ul. Podkarpacka 1 tel. 694 118 011. Pomagam osobom dorosłym i młodzieży, szukającym pomocy z powodu: kryzysów emocjonalnych, objawów somatycznych, trudności z dziećmi lub partnerami, stanów depresyjnych, objawów nerwicowych, zaburzeń jedzenia, straty bliskich osób (śmierć, rozstania), zaburzeń osobowości. Oferuję konsultacje, psychoterapię indywidualną, par oraz rodzinną.

  Data dodania: 23 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta stomatolog - Nowa Huta »

  Gabinet stomatologiczny w Nowej Hucie zaprasza wszystkich na bezpłatną konsultację telefoniczną. Zadzwoń do nas, umów się na przegląd zębów i rozpocznij leczenie z naszym gabinetem. W naszym gabinecie pracują uznani stomatolodzy z kilkunastoletnim doświadczeniem. Gabinet znajduje się w Nowej Hucie w Krakowie.

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tomografia komputerowa »

  Firma Lux Med jest liderem na rynku oferowania usług medycznych w sektorze prywatnym. Z jej usług może skorzystać każdy, kto tego będzie potrzebował. Posiada ona rozbudowaną sieć placówek dostępnych na terenie całej Polski, w których przeprowadza się diagnozy, badania oraz leczenie. W Warszawie działa prowadzony przez firmę szpital. Usługi firmy cieszą się bardzo dużą popularnością, ponieważ standard ich świadczenia jest naprawdę wysoki.

  Data dodania: 11 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Znamlek.pl »

  Nie wiesz jaki lek jest dobry ? Jaki zastosować przy danej chorobie ? Jeśli tak to zapraszamy do odwiedzenia naszego portalu. Znamy się na lekach i wiemy doskonale jakie z nich są warte uwagi. Na naszym portalu możesz poczytać różne opinie na temat leków z praktycznie każdego zakresu. Jesteśmy bezstronni, nie reklamujemy żadnych leków i staramy się zawsze dostarczać komplet zebranych przez nas informacji.

  Data dodania: 09 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Studio M »

  Studio M to gabinet stylizacji paznokci, który od dziesięciu już lat funkcjonuje we Wrocławiu. Firma może poszczycić się doświadczeniem kadry, indywidualnym podejściem do klienta i znajomością rynku. Bogata oferta zawiera zabiegi takie jak pedicure, manicure, manicure hybrydowy oraz japoński, malowanie, rekonstruowanie paznokci, przedłużanie tipsów, a także peeling. Paznokcie każdej klientki traktowane są certyfikowanymi produktami kosmetycznymi, które posiadają gwarancję wytrzymałości oraz skuteczności działania.

  Data dodania: 24 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Soczewki kontaktowe Starski Sklep »

  Serdecznie polecamy najtańsze w sieci soczewki kontaktowe. Tylko w Sklepie u Rafała Starskiego znajdziesz to czego szukasz. W Naszym asortymencie znaleźć można też różnego rodzaju płyny do soczewek, oprawy okularowe oraz wiele innych. Nasza kadra pracownicza spełni Twoje oczekiwania, a szybka wysyłka zagwarantuje, że będziesz zadowolony z zakupów w Naszym sklepie.

  Data dodania: 20 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Klinika MML »

  Klinika MML zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem schorzeń zatok. Posiadamy nowoczesny sprzęt i doświadczony personel. Dysponujemy gabinetami diagnostycznymi i zabiegowymi, wyposażonymi w aparaturę światowej klasy. Utrzymujemy ciągły kontakt z renomowanymi ośrodkami zagranicznymi i krajowymi o podobnej specjalizacji. Sposób leczenia dolegliwości z jakimi do Kliniki MML zgłaszają się pacjenci, dobiera się indywidualnie do każdego pacjenta.

  Data dodania: 22 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mediss - Gabinety Stomatologiczne »

  Jesteśmy nowoczesną kliniką stomatologiczną, wykonującą zabiegi przy użyciu wysokiej jakości narzędzi i materiałów. Naszymi klientami są nie tylko mieszkańcy Gdańska, specjalizujemy się również w leczeniu osób mieszkających za granicą, zarówno Polaków, jak i obcokrajowców. Dzięki doskonałemu wyposażeniu gabinetów jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie, a zabiegi wykonywane są w przyjaznej i spokojnej atmosferze, w sposób bezstresowy i bezboleśnie. Zapewniamy komfortowe warunki leczenia w atrakcyjnych cenach. Oferujemy kompleksowe leczenie uzębienia od stomatologii zachowawczej dorosłych, poprzez leczenie kanałowe (endodoncję), protetykę, po ortodoncję, chirurgię i implantologię. Wykonujemy kompleksowe usługi profilaktyczne, jak usuwanie kamienia, fluoryzacja, piaskowanie. Osoby przywiązujące dużą wagę do estetyki uzębienia zapraszamy na profesjonalne wybielanie lampą Philips Zoom WhiteSpeed, bądź popularne w ostatnim czasie wybielanie nakładkowe.

  Data dodania: 15 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna Estetyczna Warszawa »

  Dlaczego warto pokusić się o skorzystanie z usług Kliniki dr Tilszer? Istniejemy na rynku polskim od ponad dwudziestu lat. Jesteśmy jednym z najwcześniej powstałych ośrodków medycyny estetycznej. Na co dzień pomagamy wszystkim tym, którzy pragną wyglądać pięknie - bo piękno to najlepsza wizytówka człowieka. Korzystamy z najnowocześniejszej aparatury medycznej. Dbamy zarówno o twarz, ciało jak i włosy człowieka. Z naszych usług korzystają zarówno kobiety jak i mężczyźni.

  Data dodania: 17 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Macierzyństwo »

  Jesteśmy kliniką, która specjalizuje się w leczeniu i diagnostyce niepłodności. Najważniejszą zaletą naszego "centrum medycznego macierzyństwo" jest doświadczony personel posiadający wieloletnie doświadczenie i w większości także 2 stopień naukowy. W naszej klinice uzyskasz pomoc w zakresie takich badań jak inseminacja, laparoskopie, histeroskopię i wiele innych usług medycznych. Na pewno każdemu pomożemy.

  Data dodania: 27 02 2015 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »

Medycyna - nowa strona:

Adres: