Podkategoria: Informatyka

« poprzednia strona · · następna strona »
 • http://komputeropomoc.pl »

  W ofercie przedsiębiorstwa Smart Support klienci znajdą profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie serwisu oprogramowania oraz sprzętu komputerowego. Firma posiada siedzibę Łodzi, oferuje pomoc stacjonarną, u klienta, jak też i zdalną. Dzięki kadrze wykwalifikowanych pracowników, w tym certyfikowanych specjalistów Micrsoftu, firma jest w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 02 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Hackaton »

  Chcesz zwiększyć atrakcyjność swojej firmy? Skorzystaj z oferty platformy Challengerocket.com, która proponuje między innymi promocję firmy i jej produktów wśród społeczności IT, a także rekrutację programistów. W oparciu o nowoczesne technologie oraz doświadczenie gwarantujemy pozyskanie nietuzinkowych i niepowtarzalnych rozwiązań technologicznych.

  Data dodania: 05 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • KwiatNET - aplikacje dedykowane dla biznesu »

  Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w tworzeniu webowe oprogramowania do obsługi firm w technologiach webowych. Wykonywaliśmy projekty dla wielu różnych branż, dzięki temu posiadamy ogromne doświadczenie w planowaniu różnorodnych procesów biznesowych. Naszą specjalnością jest tworzenie aplikacji, które można obsługiwać z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej z dowolnego komputera. Daje to bardzo elastyczny dostęp do danych - wystarczy dowolny komputer, tablet bądź telefon komórkowy z dostępem do Internetu. Aplikacje takie korzystają z jednej bazy danych, z programu może korzystać dowolna liczba użytkowników. Koszt stworzenia aplikacji jest jednorazowy, później nie ponoszą Państwy już żadnych kosztów z tytułu licencji bądź opłat za dodatkowych użytkowników. Ogromnym atutem takiego oprogramowania jest jego aktualizacja - w przypadku aktualizacji systemu bądź bazy danych, klienci programu nie muszą niczego u siebie aktualizować, wszelkie zmiany dotyczą tylko centralnego serwera z aplikacją. Nasza firma specjalizuje się również w outsourcingu IT. Oferta taka skierowana jest do firm, które mają większe wymagania dotyczące usług programistycznych niż realizacja pojedynczych projektów. Nasza firma w takim wypadku oferuje usługę dedykowanych programistów wraz z ich pełnym specjalistycznym wsparciem. W zależności od Państwa potrzeb nasza firma dostarczy usługi programisty bądź zespołu programistów, który będzie realizował wyłącznie Państwa projekty. Oprócz tego zapewnimy również wsparcie Project Managera oraz testera, który będzie czuwał nad tworzeniem projektów, ich realizacją oraz testera oprogramowania. Dodatkowo nasza firma zapewni pełne wsparcie techniczne w zakresie posiadanej wiedzy podczas realizacji projektów.

  Data dodania: 09 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wapro erp - wapro.biz »

  Nasza propozycja to ciekawa lektura strony wapro. biz. Na jej łamach publikujemy wpisy związane z szeroko pojęta branżą IT, a dokładniej systemami informatycznymi wykorzystywanymi przez firmy. Oprogramowanie, systemy informatyczne, system ERP, ochrona danych osobowych, program informatyczny magazynowo-handlowy, wdrożenie, usługi w chmurach, aplikacje, księgowość – zapraszamy na stronę wapro. biz.

  Data dodania: 28 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Architektura IT - zarzadzanie-it.pl »

  Interesuje Was architektura it? W takim razie nasza uczelnia zaprasza Was wszystkich. Jesteśmy uczelnią, która ma ogromne doświadczenie. My gwarantujemy, że nasi wykładowcy nauczą Was wszystkiego. Zatrudniamy osoby znane, które są specjalistami w swojej dziedzinie. Z nami Wasz start w przyszłość będzie o wiele łatwiejszy. Skorzystajcie z naszej oferty już dziś.

  Data dodania: 05 05 2020 · szczegóły wpisu »
 • Usługi informatyczne dla firm - edge1s.com »

  Nasza oferta to it dla biznesu, dlatego zachęcamy wszystkie firmy do kontaktu z nami już teraz. Zadbamy o rozwój Waszego przedsiębiorstwa wdrażając nowe technologie. Posiadamy długoletnie doświadczenie i bardzo dużo sukcesów na koncie, dlatego z nami będziecie mieli większe szanse na rozwój. My wszystkim się zajmujemy, dlatego zgłoście się do nas już teraz.

  Data dodania: 19 07 2020 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · · następna strona »

Informatyka - nowa strona:

Adres: