Podkategoria: Informatyka

« poprzednia strona · 4
 • Konsultant-IT - oprogramowanie dla służby zdrowia Eskulap »

  Konsultant-IT oferuje usługi wdrożeniowe, serwisowe oraz szkoleniowe systemów informatycznych, w szczególności dla jednostek służby zdrowia. Oferujemy wdrożenia systemu Eskulap - zaawansowanego technologicznie systemu kompleksowej obsługi szpitala. Naszym atutem jest wszechstronna wiedza biznesowa i informatyczna, która pozwala na skuteczne identyfikowanie potrzeb i problemów jednostek służby zdrowia.

  Data dodania: 01 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Interaktywna Portalweb »

  Zajmujemy się przede wszystkich profesjonalnym projektowaniem stron internetowych, sklepów internetowych jak również serwisów informacyjnych, na życzenie klienta projekt oparty jest o bardzo zaawansowany system CMS. Nasze projekty wykonywane są w różnorodnych środowiskach programistycznych, by zapewnić klientom pełną satysfakcję, skuteczne narzędzie promocji w Internecie, a co za tym idzie wzrost liczby klientów, co w końcowej fazie prowadzi do wzrostu przychodów finansowych. Poza tworzeniem i administrowaniem stron www zajmujemy się także: sprzedażą sprzętu komputerowego oraz urządzeń peryferyjnych, serwisowaniem sprzętu informatycznego, obsługą serwisową firm oraz instytucji państwowych. W trosce o naszych klientów, na terenie Iławy i okolić uruchomiliśmy 'Pogotowie Komputerowe' czynne 24 godziny na dobę, dostępne dla klientów indywidualnych jak i firm. Postaraliśmy się, aby ceny wykonywanych przez nas usług, były jak najmniejsze w stosunku do wykonywanego zlecenia. W ramach promocji na terenie miasta dojazd jest GRATIS ! Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów biznesowych, zazwyczaj podpisujemy umowy abonamentowe na serwisowanie sprzętu informatycznego, lecz jesteśmy także zainteresowani innymi formami współpracy.

  Data dodania: 09 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron www, cSky Wrocław »

  Firma IT Wrocław, która zajmuje się tworzeniem stron www dla firm i osób indywidualnych. Pierwszorzędnym celem strony internetowej jest informowanie klientów o gamie produktów, oferowanych usługach oraz danych kontaktowych. Dzięki firmie cSky poprowadzisz skuteczną reklamę w internecie, wypromujesz markę, a także wzmocnisz wizerunek firmy jako eksperta w danej dziedzinie. Z powodzeniem możesz zlecić nam dodatkowe funkcjonalności np. możliwość dodawania aktualności, ofert pracy, współpracy czy uczestniczenia w programach partnerskich. Tworzymy też oprogramowanie na zamówienie ściśle pod danego Klienta. Aplikacje tworzymy w różnych technologiach: okienkowe, mobilne i webowe. Zyskaj przewagę nad konkurencją i wdroż swoją aplikację dedykowaną już dzisiaj.

  Data dodania: 05 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Katalogowanie »

  Strona firmowa profesjonalistów zajmujących się pozycjonowaniem witryn www oraz wszelkimi usługami wspomagającymi takimi jak katalogowanie (wyłącznie do płatnych seokatalogów) jak również presell pages. Wszystkie usługi wykonywane są w sposób terminowy oraz rzetelny, wraz z dokładnymi raportami zawierającymi linki bezpośrednie.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis komputerowy Warszawa - Stołeczne Pogotowie Komputerowe »

  Stołeczne Pogotowie Komputerowe zapewnia szybki i profesjonalny serwis komputerowy w Warszawie. Usługi informatyczne realizowane są na miejscu u klienta oraz w lokalu. Naprawy obejmują przede wszystkim: serwis laptopów, komputerów i innych urządzeń, outsourcing it, usuwanie wirusów, reinstalacja, rozbudowa, czyszczenie komputera, odzyskiwanie danych. Zapraszamy serdecznie. Więcej szczegółów na stronie internetowej.

  Data dodania: 10 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Document-management - system zarządzania dokumentami on-line! »

  Wdrożenie internetowego systemu do zarządzania dokumentami daje zarówno bezpośrednie, jak i pośrednie korzyści. Powiedzmy, że Twoja firma zużywa sporo papieru oraz archiwizuje sporą ilość dokumentów - jak np. kancelaria prawna. Jeżeli Twój pracownik spędza godzinę dziennie na wprowadzanie dokumentów do kartoteki, na szukanie dokumentów bądź podążanie tam i z powrotem z archiwum firmowego - oznacza to, że w skali rocznej na te czynności poświęca 250 godzin (zakładając, że pracuje 5 dni w tygodniu). Jeżeli owy pracownik zarabia 20PLN / godzinę, oznacza to, że mógłbyś zaoszczędzić 5 000PLN rocznie poprzez wdrożenie cyfrowego systemu przechowywania danych.Jak widać, wdrożenie internetowego oprogramowania do zarządzania plikami niesie wiele korzyści - a w szczególności ograniczenie kosztów, podniesienie produktywności, oraz wyeliminowanie potrzeby do przechowywania dokumentów w wielkich gablotach. Rozwiązanie te jest również przyjazne dla środowiska.Wydatki na papier mogą być znaczące; system cyfrowy ogranicza owe koszty, co pozwala na znaczące oszczędności. Według danych RegisteredRep.com, firmy o przychodach 500 000 - 1 000 000 USD mogą rocznie zaoszczędzić ok. 40 000 USD poprzez wdrożenie oprogramowania do cyfrowego zarządzania dokumentami. Pomyśl o wszystkich korzyściach z tego płynących: obniżenie kosztów papieru, tuszów / tonerów, kosztów przechowywania dokumentów (np. gabloty), kosztów na wywóz śmieci, wydatków związanych z utrzymaniem drukarek. Nie wspomniawszy już o czasie marnowanym przez pracowników na archiwowanie dokumentów oraz zamawianie papieru i pokrewnych produktów. Jak widać, poprzez ograniczenie zużycia papieru, ograniczamy także szereg innych kosztów, które bezpośrednio przekładają się na oszczędności w firmie. Poza finansowymi korzyściami, firma, która nie zużywa papieru jest przyjazna dla środowiska.Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, poczytaj o internetowych rozwiązaniach dotyczących zarządzania dokumentami Document-Management.pl.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mega Serwis - instalacja, naprawa i diagnostyka sprzętu komputerowego PC »

  Instalacja, naprawa i diagnostyka sprzętu komputerowego PC, modernizacja i rozbudowa komputerów oraz laptopów, serwis naprawa laptopów (wymiana matryc lcd, inwerterów, gniazd zasilających, płyt głównych, dysków twardych, napędów optycznych, klawiatur, pamięci ram). Konserwacja i czyszczenie laptopa w przypadku przegrzewania się, wyłączania podczas pracy, głośnej pracy wentylatorów, instalacja i konfiguracja oprogramowania systemowego Windows wraz z sterownikami, instalacje, wdrożenia, aktualizacje oprogramowania wspomagającego pracę firmy ERP, CRM, usuwanie wirusów, trojanów, spyware instalacja szeregu poprawek podnoszące bezpieczeństwo systemu, odzyskiwanie danych, wykonywanie kopii bezpieczeństwa (zapasowych), konfiguracja podłączenia do Internetu (Neostrada, DSL, ISDN, WLAN, iPLUS itp.), instalacja i konfiguracja ruterów ADSL, XDSL ; oraz sieci komputerowych LAN, WIFI, instalacja i konfiguracja monitoringu IT -kamery IP, instalacja zdalnego dostępu do systemów informatycznych - umożliwi dostęp do sytemu przez sieć internet bez wizyty serwisanta w siedzibie firmy. Kompleksowa obsługa informatyczna firm, doradztwo przy wyborze sprzętu i oprogramowania (posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w branży IT). W każdym przypadku zgłoszenia awarii doradzamy jak postępować, aby zminimalizować jej skutki i w jaki sposób najbardziej efektywnie funkcjonować do czasu usunięcia awarii. Rozwiązujemy problemy, a nie tylko naprawiamy zepsuty sprzęt. Wystawiamy faktury vat. Dojazd do klientów na terenie powiatu dzierżoniowskiego jest bezpłatny.

  Data dodania: 07 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron internetowych »

  Strony internetowe to wizerunek firm w sieci i na pewno posiadanie dobrej strony www przyczynia się dlatego aby nasza działalność się rozwijała oraz mogła reklamować w sieci. Dlatego oferta firmy Webolab powinna zainteresować tych którzy jeszcze nie mają własnej strony www. Proste strony i bardziej złożone, sklepy, całe serwisy, zabiegi seo - to wszystko znajdziemy w ofercie tej firmy która doskonale zna się na tym co wykonuje i potrafi zaskoczyć klienta swoją kreatywnością a także nowatorskimi metodami działania. Dlatego warto wybierać nowe i sprawdzone firmy takie jak ta.

  Data dodania: 05 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Odzyskiwanie danych i plików z dysku »

  Informacje na temat odzyskiwania danych z różnego rodzaju cyfrowych nośników, takich jak dyski twarde, płyty CD/DVD, pendrive, karty pamięci, a nawet karty SIM. Znajdziesz tu porady oraz analizy. Dowiesz się na przykład jakie są koszty odzyskiwania danych przez profesjonalną firmę oraz jak zabezpieczyć się przed utratą danych oraz zminimalizować ryzyko uszkodzenia danego nośnika.

  Data dodania: 28 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • EssentialApps profesjonalne aplikacje mobilne »

  EssenatialApps tworzymy aplikacje mobilne na zamówienie na platformy Android, iOS, Windows Phone oraz Windows 8. Programowanie aplikacji mobilnych to nie tylko nasza praca, ale także pasja. Podczas wytwarzania aplikacji mobilnych używamy najnowszych technologii oraz rozwiązań logistycznych co pozwala na uzyskanie aplikacji na najwyższym poziomie. Dla wytwarzanych aplikacji zapewniamy profesjonalne wdrożenie na rynek oraz stałe wsparcie i rozwój. Wytwarzamy także oprogramowanie desktopowe, systemy zarządzania bazami danych. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, aby jak najlepiej dopasować się do potrzeb klienta oraz do konkretnej aplikacji.

  Data dodania: 22 04 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4

Informatyka - nowa strona:

Adres: