Podkategoria: Budownictwo

« poprzednia strona · 49 · 50 · następna strona »
 • https://www.matbau.com »

  W ofercie firmy MATBAU znajduje się szeroki wybór materiałów i chemii budowlanej. Naszym klientom proponujemy akcesoria budowlane pochodzące od sprawdzonych producentów, a są to między innymi: Weber, Remmers, Sika, Stauber, Mapei czy Steinbacher. W naszej ofercie znajdują się niezbędne narzędzia do pracy przy naprawach i renowacji elewacji, podłóg, dachów i systemów dociepleń.

  Data dodania: 06 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesne podłogi The Floor »

  Klasyczne podłogi są bezpiecznym rozwiązaniem dla Twojego domu. Może jednak pora się odważyć i postawić na podłogi nowej generacji? The Floor to fenomen na rynku producentów podłóg. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania, opierające się na innowacyjnej produkcji. Umożliwia ona zastosowanie technologii, która sprzyja jakości i wytrzymałości naszych nowoczesnych paneli i podłóg.

  Data dodania: 25 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • TEAMPOL Częstochowa »

  Firma TEAMPOL z Częstochowy od 2018 roku świadczy usługi płynnych hydroizolacji tarasów i balkonów. Nasze izolacje mogą być zastosowane bezpośrednio na stare podłoże w tym również stare płytki ceramiczne. Nasza izolacja to gwarancja szczelności na długie lata. W ofercie mamy również usługi hydropiaskowania elewacji i elementów stalowych oraz malowanie hydrodynamiczne.

  Data dodania: 28 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Optifloor »

  Posadzki przemysłowe są bardzo ważnym elementem w magazynach i halach produkcyjnych. Jeżeli poszukujecie państwo sprawdzonego partnera, który dostarczy wam najwyższej jakości posadzki żywiczne i inne posadzki przemysłowe, to serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszej strony i do zapoznania się z pełną naszą ofertą.

  Data dodania: 30 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • www.betolix.pl - czyszczenie betoniarki »

  Oferujemy środek do mycia betoniarek, który poradzi sobie z tym zadaniem bardzo dobrze. Nawet, jeśli jest to starty beton to nie ma problemów żeby go usunąć. Wybierając nas dowiecie się jak wyczyścić betoniarkę z betonu. Zapraszamy do sprawdzenia oferty, z której korzystają profesjonaliści. My mamy najlepszą chemię do czyszczenia betonu z różnych powierzchni.

  Data dodania: 13 02 2020 · szczegóły wpisu »
 • Zadaszenie nad drzwi - almos-2.pl »

  Przyda Ci się wyłaz dachowy i zastanawiasz się nad tym, które firmy mogą zaoferować pomoc. W takiej sytuacji warto pomyśleć o jak najszybszym zapoznaniu się z naszą działalnością — wyłaz dachowy jest częścią oferty.

  Co do pozostałych propozycji, można powiedzieć naprawdę dużo. Mówiąc wprost — wśród propozycji są choćby zadaszenia stalowe/aluminiowe czy naświetlenia ścienne i zabudowy przesówne. Co by nie mówić, staramy się zaspokajać różne oczekiwania.
  Jeśli chcesz poznać całą ofertę, zajrzyj na stronę almos-2. pl.

  Data dodania: 18 02 2020 · szczegóły wpisu »
 • kontener stróżówka - G-CON Sp. z o.o. »

  G-CON to Polska firma specjalizująca się w modułowych budowlach z kontenerów. Korzystając z usług firmy, możemy liczyć na kompleksową realizację inwestycji od projektu przez budowę po montaż na miejscu. W ofercie znajdują się kontenery biurowe, kontenery sanitarne lub na przykład kontenery typu stróżówka. Profesjonalne podejście do klienta oraz skuteczne sprostanie ich oczekiwaniom to coś, co wyróżnia G-CON na rynku budowli z modułów kontenerowych, a wieloletnie doświadczenie sprawia, że są oni przygotowani na wszelkie wyzwania.

  Data dodania: 01 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • Usługi szklarskie Poznań - jowi-szklarstwo.pl »

  Nasze lustra Poznań dopasowujemy pod wymagania klientów. Nie ma znaczenia czy to ma być małe czy duże lutro to my wszystko mamy przygotowane. Działamy w tej branży od lat, dlatego jeśli chodzi o lustra i szkło to jesteśmy w tym najlepsi. Zawsze dajemy klientowi taką ofertę, jaka jest dopasowana do jego indywidualnych wymagań. Zapraszamy do nas po lustro.

  Data dodania: 06 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • Ekolologiczny piec na drewno - xeoos.pl »

  Zadbaj o środowisko i postaw na ekologiczne piece na drewno marki Xeoos. Od prawie pół wieku nieustannie stawiamy na jakość, tradycję i ochronę środowiska. Opracowując technologię spalania Twinfire, zrewolucjonizowaliśmy rynek pieców, który stał się lepszy dla naszej planety. Posiadamy ogromne doświadczenie, wiedzę oraz szereg metod, które pozwalają nam na wykonywaniu ekologicznych pieców na drewno. Sam się przekonaj.

  Data dodania: 06 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • Hydroizolatorzy balkonów »

  Podejmujemy się wykonywania izolacji przeciwwilgociowych w Warszawie, a także innych regionach kraju. Jesteśmy w stanie z usługami budowlanymi dopasować się do klienta. Wykonujemy generalne remonty balkonów, tarasów. Czuwamy nad zabezpieczeniem fundamentów. Mamy w katalogu izolacje EPDM. Wykorzystujemy rozwiązania atestowane i bezpieczne z perspektywy inwestora.

  Data dodania: 06 03 2020 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 49 · 50 · następna strona »

Budownictwo - nowa strona:

Adres: