Podkategoria: Budownictwo

« poprzednia strona · 45 · 46 · 47 · 48 · 49 · 50 · następna strona »
 • Producent Desek Tarasowych »

  Działamy na rynku budownictwa drewnianego od ponad dwudziestu lat. Specjalizujemy się w tworzeniu drewnianych konstrukcji, np. domków letniskowych, garaży i wiat, a także tarasów. Montujemy ostatecznie elewacje drewniane z profesjonalnym ociepleniem. Możecie Państwo kontaktować się z nami niezależnie od dnia tygodnia. Obsługujemy zamówienia u klientów w całej Polsce.

  Data dodania: 02 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Domy z Drewna Tomczyk »

  Szukasz spartaczonej ekipy, która wybuduje do Twojej rodziny wymarzony dom z drewna w technologii szkieletowej. Firma Domy z Drewna Tomczyk specjalizuje się w budowaniu właśnie domów z drewna, swoje usługi oferuje na terenie województwa śląskiego, głównie Bielska-Białej i Żywca. Doświadczeni fachowcy i drewno najwyższej jakości to najważniejsze przy budowanie domu w technologii szkieletowej.

  Data dodania: 12 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dekoracyjne panele ścienne »

  3Dinspiration to firma z siedzibą w Truskolasach, która swym klientom oferuje nowoczesne i bardzo funkcjonalne panele ścienne w wersji 3d, jak i również miękkie panele ścienne. Są to gotowe produkty z wielu wzorów do stworzenia lub też wykonywane na specjalne zamówienia. Odznaczają się one wyjątkowym stylem, wytrzymałością oraz łatwością w montażu. Już teraz zobacz pełną ofertę tej firmy na jej stronie internetowej.

  Data dodania: 29 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Usługi kanalizacyjne Warszawa »

  Od 20 lat działamy na terenie województwa mazowieckiego, gdzie naszym klientom zapewniamy profesjonalne oraz kompleksowe usługi w ramach realizowania instalacji oraz robót związanych między innymi z montażem separatorów i pompowni sanitarnych, deszczowych, odwodnień jezdni. Posiadamy specjalistyczny i nowoczesny sprzęt w postaci różnych typów koparek, zagęszczarek gruntów, niwelatorów laserowych do wykonywania robót kanalizacyjnych i sanitarnych.

  Data dodania: 22 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Cięcie piłą diamentową, wiercenie w betonie »

  Cięcie piłą diamentową, wiercenie w betonie to kompleksowa technika diamentowa oferowana jest przez poznańską firmę Marcco. Główna specjalizacja tej firmy Marcco z Poznania to cięcie piłą diamentową, wiercenie w betonie, diamentowe cięcie betonu, wiercenie w żelbecie i cięcie żelbetu piłą diamentową lub liną. Firma Marcco z okolic Poznania, woj. wielkopolskie, wykonuje na zamówienie wycinanie oraz wiercenie betonu bezpyłowe.

  Data dodania: 04 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Okucia do łodzi »

  Pragniemy zaprezentować ofertę naszego zakładu ślusarskiego. Naszą specjalizacją są okucia ze stali kwasoodpornej wykorzystywane w łódkach, motorówkach i żaglówkach. Okucia te wykonane są ze stali, którą charakteryzuje między innymi wytrzymałość, niska rozszerzalność termiczna, duża odporność ogniowa, wysoka trwałość i zdolność do regeneracji błonki ochronnej w przypadku uszkodzenia.

  Data dodania: 05 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Drzwiczki kominkowe »

  Marzysz o kominku w salonie odzwierciedlającym styl minimalistyczny? Wiesz pewnie, że niezbędnym elementem jest wkład kominkowy. Firma Ignif to idealna oferta dla osób ceniących nowoczesność i funkcjonalność. Każdy kominek został stworzony z myślą o indywidualnych oczekiwaniach każdego użytkownika, ale także o jakości, wzornictwie i estetyce. Ponadto oferta Ignif odnosi się do kaset kominkowych i drzwiczek kominkowych.

  Data dodania: 18 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szamba - szamba--betonowe.pl »

  Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy BetoneX, która zajmuje się szambami betonowymi jednokomorowymi i dwukomorowymi. Są to szamba solidne i w przystępnej cenie. Zaletą szamb betonowych jest także ich uniwersalność – można je ulokować praktycznie w każdym rodzaju gleby, nawet bardzo gliniastej czy o wysokim poziomie wód gruntowych, co byłoby kłopotliwe w przypadku lekkich szamb plastikowych, które mogłyby zostać wypchnięte do góry. Postaw na ekologiczne rozwiązanie!

  Data dodania: 02 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • JPD: Wypożyczalnia maszyn budowlanych w Lublinie »

  Jesteśmy przygotowani na różne sytuacje (należy przez to rozumieć wybór, jak i jakość).
  Skupiając się od razu na szczegółach, częścią oferty jest wynajem nagrzewnic. Jeśli interesują Cię nagrzewnice, na pewno możemy zapewnić wysoką jakość i stały serwis (dobro klientów jest priorytetem działalności).

  Wszystkie propozycje dostępne są na www. jpd. com. pl.

  Data dodania: 29 05 2020 · szczegóły wpisu »
 • Bramy garażowe Rzeszów »

  Firma handlowo-usługowa Rezbi, to lider automatyki drzwiowej działający na terenie całej Polski. W swojej ponad dziesięcioletniej działalności na rynku udało im się stworzyć żelazny filar, rozpoznawalny przede wszystkim na Podkarpaciu, ale i w skali kraju. Międzynarodowa współpraca z takimi firmami jak Reconal pozwala na wykonywanie zleceń przy zachowaniu światowej klasy jakości i świadczenia usługi autoryzowanego serwisu firmy GEZE.
  W ofercie znajduje się montaż i serwis: bram garażowych, napędów do bram, domofonów, drzwi przymykowych, przesuwnych i karuzelowych, elementów sterujących, samozamykaczy, automatyki drzwiowej, automatyki drzwi przesuwnych i bram oraz siłowników do drzwi i okien w systemach oddymiania powietrza. Wszystko to realizowane jest głównie na terenie Rzeszowa i miast województwa podkarpackiego. Dodatkowo spisywane są umowy gwarancyjne, zapewniające sprawne działanie i dłuższą żywotność.
  Szeregi firmy wypełniają starsi, doświadczeni i młodzi, energiczni pracownicy uczęszczający na wielu kursach i szkoleniach, dzięki czemu wszelka modernizacja i usługa trwają znacznie krócej, a nie tracą na jakości. To wszystko łączy w sobie firma Rezbi Rzeszów.
  Szczegółowe informacje i kontakt możliwy jest za pośrednictwem strony internetowej http://rezbi. pl/.

  Data dodania: 01 06 2020 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 45 · 46 · 47 · 48 · 49 · 50 · następna strona »

Budownictwo - nowa strona:

Adres: