Podkategoria: Architektura

« poprzednia strona · · następna strona »
 • Aranżacja »

  NewAgeDesign z Warszawy to profesjonalny architekt oferujący projekty dla klientów indywidualnych i dla klientów komercyjnych. Kompleksowe projektowanie i aranżacja wnętrz mieszkalnych, wnętrz sklepów, projektowanie i aranżacja domów (salon, łazienka, pokój). Poznaj ofertę biura projektowego z Warszawy - poznaj ofertę NewAgeDesign.

  Data dodania: 31 05 2020 · szczegóły wpisu »
 • Projektant wnętrz 4Rooms Studio »

  Projekty wnętrz, które tworzymy dla naszych klientów to autorskie pomysły naszego zespołu, który stara się dbać o zadowolenie klientów i przygotowuje takie rozwiązania, które będą w stanie się dobrze zaprezentować. Ciekawa estetyka jest oczywiście dla nas bardzo istotna, ale zdajemy sobie sprawę z tego, że na co dzień ważniejsza może się okazać jednak praktyczność przygotowywanych wnętrz niż ich wygląd.

  Data dodania: 02 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • BADstudio - ARCHITEKTURA / WNĘTRZA / WIZUALIZACJE »

  Biuro architektoniczne zajmujące się projektowaniem budynków mieszkalnych zarówno jednorodzinnych jak i wielorodzinnych, a także profesjonalnym projektowaniem i aranżacją wnętrz. Dodatkowo specjalizujemy się w wykonywaniu fotorealistycznych wizualizacjach architektonicznych, zarówno zewnętrz jak i wnętrz, oraz produktów. W naszej ofercie znajduje się również przygotowanie marketingowe inwestycji pod względem brandingu oraz przygotowania wszelkich materiałów służących do promocji, takich jak animacje, rzuty 3D.

  Data dodania: 28 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Projekty wnętrz »

  Jestem Joanna Kłusak i proponuję Państwu profesjonalne wsparcie przy projektowaniu mieszkań. Moja pracownia architektoniczna działa na co dzień w Krakowie. Zapewniam projekt koncepcyjny, budowlany, wykonawczy i nadzór autorski nad realizacją. Czuwam nad aspektami administracyjno-formalnymi. Dzięki temu odciążam inwestorów z dodatkowej presji kontaktu z urzędami.

  Data dodania: 07 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Inwentaryzacje budowlane - 3dcity.com.pl »

  Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi projektowe. Tworzymy projekty budowlane do pozwolenia na budowę, projekty wnętrz, projekty wykonawcze, wizualizacje, koncepcje architektoniczne oraz inwentaryzacje budowlane. Najważniejszy jest dla nas nasz klient, dlatego wszystkie zlecenia traktujemy indywidualnie, aby spełnić wszystkie oczekiwania inwestorów.

  Data dodania: 05 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Gotowe projekty domów - www.slonecznedomy.pl »

  W zróżnicowanej ofercie firmy Słoneczne Domy, klienci mogą znaleźć gotowe projekty domów jednorodzinnych różnego typu. Dzięki tak szerokiej ofercie, klienci mogą znaleźć interesujące projekty dopasowane do ich konkretnych wymagań i co najważniejsze, nie muszą czekać długo na przygotowanie projektu. Oczywiście prezentowana firma stale poszerza swoją ofertę o nowe projekty uwzględniające nowoczesne rozwiązania.

  Data dodania: 28 02 2019 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · · następna strona »

Architektura - nowa strona:

Adres: