Podkategoria: Architektura

« poprzednia strona · · następna strona »
 • Projekty budynków gospodarczych »

  Poszukujesz gotowego projektu budynku gospodarczego z garażem? Zdecydowanie powinieneś odwiedzić naszą witrynę internetową. Odnajdziesz u nas takie rozwiązania jak projekty budynków gospodarczych, a także garaży, stajni a nawet szamb. Od niedawna polecamy również projekty kuchni letnich. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszych projektów.

  Data dodania: 09 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz Kielce - kanabe.net »

  Każdy pracujący człowiek zasługuje na to, aby po pracy wracać do komfortowo urządzonego domu lub mieszkania. Jako eksperci od dekorowania wnętrz chcemy polecić nasze usługi. Chętnie zaprojektujemy i umeblujemy dla Ciebie wszystkie pomieszczenia w Twoim domu. Z nami możesz być pewny maksymalnej dawki komfortu.

  Data dodania: 12 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz Bielsko »

  Dzięki usługom firmy Arango można doskonale zaaranżować wnętrza mieszkalne. Specjaliści zatrudnieni w tej firmie posiadają doświadczenie oraz kwalifikacje, dzięki którym spełniają wszystkie oczekiwania klientów. Indywidualnie dopasowane projekty uwzględniają jak najwyższy poziom komfortu oraz wysoką estetykę dekorowanych wnętrz.

  Data dodania: 31 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Architekci projekt 44 240 »

  Pracownia architektoniczna, która zajmie się projektem całościowo? Od stworzenia koncepcji, po budowę i obsługę formalno-prawną? Tak jest! Taką pracownią jest projekt44240. Zaufaj nam i pokaż swoją przestrzeń. Zmienimy ją w nowoczesną, pełną fantastycznych rozwiązań. Jesteśmy pracownią młodych architektów, pełnych pasji. Sprawdź na projekt44240.pl.

  Data dodania: 01 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Korbasiewicz.pl - Projekt domu Wrocław »

  Pracownia Architektury Korbasiewicz znajduje się we Wrocławiu. Jej trzon stanowią doświadczeni architekci, dla których projekty budynków energooszczędnych, analizy chłonności nieruchomości, doradztwo w zakresie prawa budowlanego i przepisów wykonawczych, prowadzenie nadzorów na budowie oraz szereg innych usług związanych z projektami oraz budownictwem, nie mają dosłownie żadnych tajemnic.

  Data dodania: 24 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Adaptacje projektów »

  Poznańska Pracownia adaptacji projektów gotowych proponuje sprawną i skuteczną adaptację Twojego projektu, dostosowanie go do aktualnych wymagań, a także analizę dokumentów prawnych. To wszystko w najkorzystniejszych cenach przy zachowaniu równolegle wysokiej jakości usług. Możecie Państwo również liczyć na przygotowanie indywidualnego projektu bądź wybrać zasugerowany przez nas gotowy projekt, który będzie Państwu w największym stopniu odpowiadał. Z naszego serwisu można zamówić też fachową pomoc architekta, geodety albo geologa. Przeprowadzamy nasze doradztwo na terytorium całego powiatu poznańskiego, dlatego jeżeli np. nie wiedzą Państwo ile kosztuje adaptacja projektu gotowego to zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Architekt wnętrz Gdańsk - www.livingdesign.pl »

  W ofercie LivingDesign znajdziecie Państwo usługi związane z projektowaniem oraz aranżacją wnętrz - działamy na terenie województwa pomorskiego, przede wszystkim w Trójmieście. Możecie mieć Państwo pewność, że projekt wnętrz - całego mieszkania czy domu albo pojedynczego pomieszczenia oraz jego aranżacja, będą pod względem oryginalności, jakości oraz zgodności z wytycznymi na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 30 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie mieszkań »

  Jesteśmy firmą, która od wielu lat specjalizuje się w realizowaniu kompleksowych projektów wnętrz. W ramach naszej oferty zapewniamy między innymi nadzór autorski. Jest to oferta skierowana do klientów, którzy chcą czuwania projektanta etapem wykonawczym celem realizacji wnętrza zgodnie z pomysłem zawartym w projekcie. Nadzór autorski obejmuje między innymi

  Data dodania: 30 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Architekt wnętrz Warszawa - Projektant wnętrz - Mood Lab »

  Mood Lab to studio architektury wnętrz realizujące wszelkie projekty związane z aranżacją przestrzeni mieszkalnych, usługowych czy biurowych. Jako profesjonaliści z zakresu projektowania i architektury wnętrz zawsze dążymy do uzyskania satysfakcji i zadowolenia Klienta. Ponadto świadczymy także usługę Home stagingu, która ma na celu przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Pozwala on skutecznie wyróżnić dany lokal wśród gąszczu ofert. Usługi świadczymy na terenie Warszawy oraz Katowic. Zapraszamy do kontaktu z architektem wnętrz.

  Data dodania: 01 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów jednorodzinnych - studio projektowe »

  Nasza pracownia oferuje szeroki zakres usług projektowych dotyczących architektury oraz aranżacji wnętrz. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm jak i osób prywatnych. W katalogu usług znajdują się projekty domów mieszkalnych wielorodzinnych, projekty domów jednorodzinnych, projekty budynków użyteczności publicznej, usługowej oraz architektury przemysłowej. Specjalizujemy się również w wysokiej jakości wizualizacjach oraz animacjach. Dla obiektów istniejących sporządzamy opinie budowlane i ekspertyzy techniczne. Przygotowujemy profesjonalną dokumentację niezbędną do uzyskania wszelkich uzgodnień i pozwoleń.

  Data dodania: 29 10 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · · następna strona »

Architektura - nowa strona:

Adres: