Domy drewniane Podkategoria: Domy drewniane

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Domki drewniane »

  Firma Domki Drewniane Doruch zajmuje się produkcją oraz montażem całorocznych oraz ogrodowych domków drewnianych. Technologią produkcji jest sprawdzona i znana technika szkieletowa, która pozwala na uzyskanie dobrych parametrów ocieplenia przy niskich nakładach inwestycyjnych. Zasięg oferowanych usług to cała Polska z naciskiem na województwo wielkopolskie.

  Data dodania: 07 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stimeo - sprzedaż architektury ogrodowej »

  Aby móc postawić na swoim terenie domki letniskowe produkowane przez firmę Stimeo wcale nie trzeba wydawać bardzo wielu pieniędzy, tracić dużo czasu na pozwolenia urzędowe, użerać się z budowlańcami, etc. Wystarczy wybrać jeden z domków oferowanych na naszej stronie internetowej, skontaktować się z nami, iść według naszych wskazówek, a wszystko będzie na najwyższym poziomie. Nasze domki są w stanie wytrzymać bardzo długi okres czasu.

  Data dodania: 28 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ogradzamy - siatka na ogrodzenie »

  Koncentrujesz się w tym momencie na poszukiwaniu ciekawych ofert podmiotów zajmujących się stawianiem rozmaitego typu ogrodzeń? Wpadnij wobec tego do poniższego serwisu, który tematyce tej został poświęcony w całości. To naturalnie dzięki temu znajdziesz tutaj niezmiernie interesujące, pełne pomocnych wskazówek publikacje, a też liczne zdjęcia, które bez wątpienia niezwykle Cię zainspirują. Serwis pozwala w dodatku na samodzielne zaprojektowanie ogrodzenia, kontakt z ekspertem czy wyszukanie podmiotów zajmujących się dystrybucją poszczególnych szczegółów. Przestudiuj powyższe materiały, a nie będziesz rozczarowany.

  Data dodania: 19 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gonty »

  Dekarstwo to jedna z najstarszych domen budowlanych na świecie. Popularna od pokoleń, przekazywana z dziada pradziada. Jednostka Eko-Drew-Dom powstała w 1986 roku. Wieloletnia tradycja sprawia, że usługi dekarskie są na praktycznie wysokim poziomie. Decydująca kompetencja to produkcja i układanie gontu. Świadczymy też pokrycia dachów każdym materiałem, a także robienie więźby dachowej w każdym stylu. Nasze usługi wykonują długoletni profesjonaliści, którzy znają się na swoim fachu. Niezawodność i punktualność zrealizowania zleconych robót jedynie u nas. Eko-Drew-Dom to fachowy kontrahent do współpracy, zapraszamy!

  Data dodania: 04 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Domy energooszczędne »

  Badnie termowizyjne - co nam daje? Sprawdzenie stanu izolacji termicznej budynku wykonywane jest poprzez badania termowizyjne w zgodzie z obowiązującą w tym zakresie normą PN-EN 13187. Badanie termowizyjne to nieniszczące i bezdotykowe badanie diagnostyczne wykonywane z wykorzystaniem kamery termowizyjnej. Termowizja dziś znalazła szereg zastosowań w wielu dziedzinach życia. W budownictwie jest niezastąpiona w celu: - wykrycia zawilgoceń ścian i stropów, - lokalizacji mostków cieplnych, błędów i przerw w izolacji termicznej budynków, - zweryfikowania przyczyn niedogrzania pomieszczeń, - wykrycia rozszczelnień okiennych szyb zespolonych, - weryfikacja szczelności izolacji cieplnej obiektu, na przykład mroźni.

  Data dodania: 14 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Budowa domów jednorodzinnych »

  Nowoczesne budownictwo to takie które idzie z biegiem czasu a teraz daje się zauważyć trend budownictwa w drewnie. Domy drewniane całoroczne to idealne rozwiązanie dla rodzin ceniących sobie jakość i użyteczność a przede wszystkim ładny wygląd. Dlatego też oferta firmy budowlanej o nazwie Rob-Gont jest dla ludzi oczekujących jakości i indywidualnych rozwiązań w zakresie domów z bali czy drewnianych. Budowa domów pod klucz z drewna to jest to co najlepiej potrafi ta firma i na pewno są to prace warte uwagi.

  Data dodania: 23 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kriswood »

  Jeżeli od dłuższego czasu planują Państwo kupić porządne drewniane domki letniskowe, ale niestety nigdzie nie możecie znaleźć niczego ciekawego w rozsądnej cenie, to jeszcze dziś odwiedźcie naszą stronę internetową i dokładnie zapoznajcie się najnowszą ofertą. Spośród konkurencyjnych firm wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta i pełen profesjonalizm, dlatego też udało nam się zdobyć wysoką pozycję na rynku. Nasze drewniane domki ogrodowe mogą okazać się wspaniałą ozdobą każdej posesji. Jako jedna z niewielu firm w Polsce sprzedajemy także altany ogrodowe.

  Data dodania: 05 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Domy z drewna »

  Jesteśmy firmą, która od wielu lat specjalizuje się w konstruowaniu domów drewnianych. Do produkcji używamy materiałów w pełni ekologicznych, które sprzyjają środowisku i zdrowiu mieszkańców. Nie stosujemy niezdrowych materiałów, jak papa styropian czy płyty OSB. Stosujemy wyłącznie materiały ekologiczne, energooszczędne i dyfuzyjne. W ten sposób nasze domy posiadają wspaniały mikroklimaty wewnętrzny.

  Data dodania: 07 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Domy z drewna »

  Domeną działalności firmy Zbylut jest produkcja i sprzedaż domków drewnianych. Firma istnieje od 1986 roku, oferuje domki rekreacyjne, mieszkalne oraz gospodarcze wykonane z wysokiej jakości materiałów. Domki są ekologiczne, posiadają również odpowiednie zabezpieczenia przed wilgocią i oddziaływaniem czynników zewnętrznych. Klienci mogą liczyć na atrakcyjne ceny i merytoryczne doradztwo.

  Data dodania: 05 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Listwy »

  Tartak Kora mieszczący się w Gorzelinie koło Lubina zaprasza klientów indywidualnych, firmy oraz instytucje z całego Dolnego Śląska zainteresowane zakupem drewna lub profesjonalnymi usługami tartacznymi. W naszej ofercie przygotowaliśmy drewno, tarcicę budowlaną oraz więźby dachowe. W składzie dostępne są deski szalunkowe, drewniane bale, łaty, listwy, krawędziaki, belki drewniane, drewno konstrukcyjne oraz inne wyroby z drewna.

  Data dodania: 22 10 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Domy drewniane - nowa strona:

Adres: