Podkategoria: Klimatyzacja, wentylacja

« poprzednia strona · · następna strona »
 • Klimatyzacja samsung - klima-sklep.pl »

  Tylko w pomieszczeniach, w których jest odpowiednia temperatura, odpowiednia wilgotność i inne parametry, dobrze się nam funkcjonuje. Dlatego warto skorzystać z urządzeń, które zapewnią najwyższą jakość powietrza w pomieszczeniu – nagrzewnice powietrza, nawilżacze, ozonatory, osuszacze powietrza, klimatyzatory, oczyszczacze, grzejniki i wiele innych urządzeń, które znajdziesz w naszym sklepie.

  Data dodania: 23 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Montaż rekuperacji »

  Zajmujemy się rekuperacją, wentylacją i klimatyzacją na terenie województwa małopolskiego. Długoletnie doświadczenie pozwoliło nam na uzyskanie znacznego grona zadowolonych Klientów. Ta metoda nowoczesnej instalacji umożliwia inteligentne wykorzystanie cyrkulacji powietrza wewnątrz budynku i powtórne użycie krążącego wewnątrz ciepła. Wiele zalet tej techniki sprawia że staje się ona coraz bardziej popularna i częściej stosowana w powstających budynkach oraz podczas renowacji już istniejących.

  Data dodania: 22 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Rekuperacja.info - instalacje wentylacyjne Małopolska »

  Klimatiko to profesjonalny serwis zajmujący się systemami wentylacyjnymi, który działa na terenie Krakowa i miast położonych obok: Wieliczki, Skawiny, Bochni, Niepołomic itd. Usługi obejmują między innymi: montaż wybranego systemu wentylacji, np. hybrydowej lub mechanicznej, fachowe poradnictwo, diagnostykę i naprawę. Więcej szczegółów klient może uzyskać wchodząc na stronę firmy http://rekuperacja. info/.

  Data dodania: 20 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzatory - kaisai.pl »

  Ułatwiamy inwestycję w klimatyzatory domowe, w pompy ciepła, czy kurtyny powietrzne. Mamy klimatyzatory charakteryzujące się wieloma dodatkowymi funkcjami, czy programatorem czasowym. Dzięki temu nie zużywacie Państwo niepotrzebnie energii na działanie urządzenia. Dostarczamy do klimatyzatorów przenośnych pilot zdalnego sterowania. Wskazujemy na najlepsze zastosowanie klimatyzatorów, nie tylko w domach jednorodzinnych, ale w przestrzeniach komercyjnych.

  Data dodania: 04 10 2018 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · · następna strona »

Klimatyzacja, wentylacja - nowa strona:

Adres: