Podkategoria: Higiena i odżywianie

 • Bioptron-Zepter »

  Strona poświęcona produktom Zepter i Bioptron AG, zawiera informacje dotyczące Lamp Bioptron, rys historyczny, parametry światła Bioptron, działanie na organizm, zalecenia do stosowania, certyfikaty, zdjęcia i opisy techniczne dostępnych modeli, pytania i odpowiedzi, artykuły medyczne, tabele naświetlań, Video, wydarzenia, ofertę handlową i pakiety promocyjne oraz oferowane usługi.Strona zawiera również ofertę innych produktów Zepter dla domu (naczynia, pojemniki próżniowe, filtry do wody i powietrza, odkurzacze) z pełnymi opisami, oraz pojawiające się nowości.

  Data dodania: 17 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pasta na kamień nazębny »

  Przedsiębiorstwo Colgate na swojej oficjalnej stronie internetowej informuje nie tylko o profesjonalnych pastach do zębów i szczoteczkach, ale również dba o udostępnianie merytorycznych i przydatnych informacji dotyczących prawidłowej higieny jamy ustnej. Tak więc użytkownicy poruszając się po stronie firmy będą mogli sprawdzić materiały wideo oraz interaktywne przewodniki przygotowane przez ekspertów Colgate dotyczące zdrowia jamy ustnej.

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Steripower.pl »

  Steripower to znane na całym świecie aparaty do bezdotykowej dezynfekcji rąk, które bardzo skutecznie niszczą bakterie i wirusy. Można w nich stosować płyn do dezynfekcji na bazie alkoholu dowolnego producenta. Każde urządzenie Steripower może zostać zamontowane na dowolnej wysokości. Korzystanie z urządzenia dezynfekującego polega na włożeniu rąk w otwór zraszający dłonie płynem w postaci mgiełki, co 3-krotnie zwiększa wydajność urządzenia w porównaniu do podobnych sprzętów dezynfekujących.

  Data dodania: 11 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Choroba nowotworowa »

  Instytut Nauk o Zdrowiu Nestlé od 2011 roku współpracuje z Nestlé Health Science. Celem ich działania jest opracowanie innowacyjnych rozwiązań żywieniowych, które pozwolą na wprowadzenie w życie metod profilaktyki i zwalczania chorób. Laboratoria biomedyczne i badawcze a także główna siedziba Instytutu znajdują się w szwajcarskiej Lozannie. Instytut jest częścią Globalnej Sieci Badawczo-Rozwojowej Nestlé.

  Data dodania: 17 02 2014 · szczegóły wpisu »

Higiena i odżywianie - nowa strona:

Adres: