Podkategoria: Szkolenia

« poprzednia strona · · następna strona »
 • Trener Motywacyjny - jakubbbaczek.pl »

  Trener motywacyjny Jakub B. Bączek zaprasza na ciekawe szkolenia rozwoju osobistego i nowoczesne szkolenia menadżerskie. Miałem okazję współpracować z ludźmi ze świata telewizji i sportu. Jestem człowiekiem, który stawia sobie za cel stały rozwój i samodoskonalenie. Jestem autorem kilku książek, prowadzę własne firmy, organizuję wyjazdy motywacyjne. Na co dzień pokazuję słuchaczom, że życie można zmienić na lepsze, trzeba tylko chcieć.

  Data dodania: 02 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Branas.com.pl »

  Jesteś na etapie planowania projektu w twoim przedsiębiorstwie. Termin wyznaczony przez zleceniodawce jest bardzo wyśrubowany, przez co masz problem z przydzieleniem odpowiednich ram czasowych na kolejne etapy jego realizacji.
  Mam dla Ciebie idealne rozwiązanie zaproponowane przez mojego guru Eliyahu M. Goldratt'a. Łańcuch krytyczny pozwala na łatwe i zrozumiałe zarządzanie projektem. Pozwala ona zrealizować projekt w wyznaczonym czasie, bez angażowania dodatkowych zasobów. Poprzez skrócenie czasu realizacji pojedynczych projektów pozwala ona na realizację większej ich liczby, a co za tym idzie większe zyski twojego przedsiębiorstwa. Osiągniesz również ograniczenie budżetów przeznaczonych na realizację poszczególnych projektów, a co za tym idzie obniżenie kosztów. Wszystko to spowoduje, że twój klient w pełni będzie usatysfakcjonowany.
  Na mojej stronie znajdziesz wiele materiałów opisujących jak w prosty sposób wprowadzić tą metodę w swoje życie. Korzystając z nich krok o kroku nie powinieneś mieć problemy z wykorzystaniem metody łańcucha krytycznego, lecz jeśli coś nie poszło by zgodnie z twoim planem – skontaktuj się ze mną.

  Data dodania: 14 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Sap training »

  Sergin oferuje swoją pomoc zarówno osobom indywidualnym jak i przedsiębiorstwom. Osobom indywidualnym sugerujemy skorzystanie ze szkoleń otwartych SAP, które można znaleźć w naszym katalogu szkoleń SAP. Propozycja dla przedsiębiorstw jest inna. Sugerujemy im dedykowane szkolenia SAP. Więcej informacji udostępniliśmy na swojej stronie internetowej. Zachęcamy do śledzenia nas na portalach społecznościowych.

  Data dodania: 21 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Praktyczne szkolenia przeciwpożarowe - bhpzycie.com »

  Proponujemy nowoczesne, innowacyjne kursy z pierwszej pomocy, ochrony przeciwpożarowej i wiele innych. Nasze kursy mają innowacyjną formułę, ze szczególnym naciskiem na umiejętności praktyczne, dzięki czemu każdy z naszych kursantów potrafi właściwie zareagować w sytuacji zagrożenia. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia terminu uczestnictwa w naszym kursie.

  Data dodania: 19 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia menadżerskie - solution.pl »

  Oferujemy profesjonalne szkolenia menadżerskie przeprowadzane na terenie całego kraju. Nasza kadra pracownicza posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży. Naszą firmę charakteryzuje rzetelność i fachowość oraz pełne zaangażowanie i elastyczność w podejściu do potrzeb klienta. Pełna oferta naszej firmy znajduje się na stronie internetowej. Zapraszamy!

  Data dodania: 03 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • www.discoverstrategy.pl »

  Poznaj tajniki myślenia strategicznego. Zapisz się na profesjonalne szkolenie, które nauczy Cię podejmować ważne decyzje w oparciu o przemyślaną strategię. Skorzystaj z oferty szkoleniowej firmy, która posiada potrzebną wiedzę oraz doświadczenie. Szczegóły oferty oraz zapisy na szkolenia menedżerskie znajdziesz na stronie internetowej http://discoverstrategy.pl/

  Data dodania: 28 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Solary - globo4u.com »

  Poszukujecie Państwo sprawdzonego przedsiębiorstwa, które wykona dla Was instalacje fotowoltaniczne, które zapewnią na długie lata bezpłatne źródło prądu w Państwa domu? Świetnie się składa. Działamy na rynku od 1986 roku. Dostarczamy najwyższej jakości rozwiązania. Dołączcie do naszych zadowolonych klientów już dzisiaj. Zapraszamy!

  Data dodania: 28 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Agile szkolenie - oneyit.pl »

  Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani szkoleniami, audytem i konsultingiem - chodzi głównie o Scrum, Agile Mindset, Kanban, XP oraz CI/CD, zapraszamy bardzo serdecznie na stronę internetową firmy Oney IT. Gwarantujemy bardzo wysoki poziom szkoleń i całej reszty, dzięki nim każda firma będzie o wiele bardziej profesjonalna, nowoczesna, a co najbardziej istotne, praca będzie szybsza i bardziej efektywna.

  Data dodania: 15 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla psychologów »

  Centrum Poznawczo-Behawioralne z miasta Zielona Góra oferuje profesjonalne szkolenia dla psychologów, szkolenia z zakresu psychoterapii CBT (czyli szkolenia CBT - Cognitive Behavioral Therapy). W ofercie CePoBe także psychoterapia poznawczo behawioralna, terapia poznawczo behawioralna czy terapia lęku. Zapisz się na szkolenia dla psychologów - poznja ofertę centrum.

  Data dodania: 16 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • BHP »

  Firma Aktyw BHP, woj. mazowieckie oferuje profesjonalne kursy i szkolenia z BHP i ppoż. - obsługa firm w ramach umowy, profesjonalne szkolenie p. poż i kompleksowe szkolenie BHP w Warszawie znajdziesz w ofercie firmy o nazwie Aktyw. Skorzystaj z oferty Aktyw BHP - zarezerwuj termin na szkolenie BHP i ppoż.

  Data dodania: 01 04 2020 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · · następna strona »

Szkolenia - nowa strona:

Adres: